Автор Тема: Новолуние и СЗ 24 октомври 2014г.  (Прочетена 28729 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Новолуние и СЗ 24 октомври 2014г.
« -: Октомври 11, 2014, 02:46:28 pm »
АСЦ лъв и Юпитер в 1-ви дом
СЗ съвпада с ингреса на Венера, която е заточена в скорпион,
ретро Меркурий опозиция с ретро Уран и заключен Нептун в 8д
« Последна редакция: Октомври 11, 2014, 07:41:20 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 24 октомври 2014г.
« Отговор #1 -: Октомври 11, 2014, 02:56:03 pm »
При мен това СЗ попада във 2д, но не прави аспекти,
но при голямата ми дъщеря е съвпад с нейната Луна в 5д и тригон с Юпитер в 1д
при малката може да мине за съвпад със Слънцето на 6гр в 11д

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 24 октомври 2014г.
« Отговор #2 -: Октомври 11, 2014, 03:53:50 pm »
В 3 дом ще е при мен,като образува само квадратура с дир.Нептун-У8.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 24 октомври 2014г.
« Отговор #3 -: Октомври 11, 2014, 04:18:37 pm »
В 3 дом ще е при мен,като образува само квадратура с дир.Нептун-У8.
А проследила ли си дали оказват влияние аспекти с дир. и прогресивни планети, като отчиташ споменатия аспект?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 24 октомври 2014г.
« Отговор #4 -: Октомври 11, 2014, 04:21:37 pm »
Не съм,akruks.
п.с. защо нямаме емотка,която да се изчервява? :19:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 24 октомври 2014г.
« Отговор #5 -: Октомври 11, 2014, 05:30:53 pm »
При мен има припокриване на четирите оси, с разлика четири градуса и без интерсептация на 5-11домове.
Иначе затъмнението ми се случва в 4ти дом :-X в съвпад с лилит.

А на "съквартиранта" му е в съвпад с венерата.Дано си намери някоя и да се маха.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 24 октомври 2014г.
« Отговор #6 -: Октомври 11, 2014, 07:19:58 pm »

При мен е в 1д, в полусекстил с Юпитера ми в Дева. Ми, не очаквам събития. И на Лунното на 8.10 нямаше. Това, от една страна е доста добре  :012:
При синът ми е в 3д, секстил с У3 Венера в 1д - дали няма да има събития покрай братя, сестри, близки роднини? Всъщност, точно тогава той има спортен празник в училище и ще излизат извън града. Така ме притеснява това излизане.... ама как да го спра?


Но в съвпад с Венера в Скорпион... на някои хора ще им се разплитат старите тайни.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 24 октомври 2014г.
« Отговор #7 -: Октомври 11, 2014, 07:39:14 pm »
При синът ми е в 3д, секстил с У3 Венера в 1д - дали няма да има събития покрай братя, сестри, близки роднини? Всъщност, точно тогава той има спортен празник в училище и ще излизат извън града. Така ме притеснява това излизане.... ама как да го спра?

Но в съвпад с Венера в Скорпион... на някои хора ще им се разплитат старите тайни.

Синът ти има ли братя и сестри, че очакваш събития с тях?  :)  3д е началното образование, писане, четене, кратките пътувания- СЗ в 3д ще стимулира дейностите по този дом, съчетано с Венера У3 може да изпита нова страст към дадено занимание, свързано с красивото, ще са стимулирани творческите му заложби...

И откога Венера разплита тайни, че и стари?

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние и СЗ 24 октомври 2014г.
« Отговор #8 -: Октомври 11, 2014, 07:45:11 pm »
Да има  :29:

Венера в Скорпион, не Венера. Венера в Скорпион ще доведе до крайни емоции на любовния фронт за доста хора. Може да са положителни, може отрицателни, но Венера е планетата на Везни и определено ще има изясняване на отношения. В комбинация с позицията й в Скорпион, аз лично очаквам това да прави.
Е, разбира се, И това, не само това. За тези, за които тя е любовна планета. При мен обикновено ми засяга паричния поток, слава богу, на 24ти няма да имам много аспекти, само домови акценти.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 24 октомври 2014г.
« Отговор #9 -: Октомври 11, 2014, 08:17:57 pm »
Венера в Скорпион, не Венера. Венера в Скорпион ще доведе до крайни емоции на любовния фронт за доста хора. Може да са положителни, може отрицателни, но Венера е планетата на Везни и определено ще има изясняване на отношения. В комбинация с позицията й в Скорпион, аз лично очаквам това да прави.
за наситени и интензивни емоции на Венера в скорпион съм съгласна, в случая ще са подсилени от СЗ

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Новолуние и СЗ 24 октомври 2014г.
« Отговор #10 -: Октомври 11, 2014, 11:42:51 pm »
Затъмнението хвърля тригон към натален Юпитер в 9-ти дом, както и квадрат към натално МЦ.
Не знам дали да го броя и като съвпад с натален АЦ в 27-ми градус във Везни, но така или иначе лунацията попада в първи натален дом.

На мен още ми е много ревливо от отминалото лунно затъмнение върху Луна, дано слънчевото в 1-ви дом донесе малко повече енергия и жизненост, че съм потънала в тъга за котки и стари случки.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Новолуние и СЗ 24 октомври 2014г.
« Отговор #11 -: Октомври 12, 2014, 10:11:59 am »
Според Брейди тази серия СЗ /17 северна нова/ е под влиянието на съвпада на Венера с Марс в ,,наталната,, си карта основно,което дава импулсивна,мотивационна енергия /Марс/ за общуване и финансови въпроси/Венера/ .Това се подсилва от картата му сега,където Венера е съвпад с СЗ,на границата везни/скорпион ,Марс е У10Д/аз лично гледам в картите на периоди МЦ и 10Д-най високите постижения за перода,главното,което ще се запомни .Юпитер в 1Д,в градуса на Северния възел е добър знак също .СЗ ми съвпада със Слънце в рамките на 1*,така че ще го следя внимателно,очаквам активиране на наталните Венера и Марс,специфично при мен и на Слънцето .По нататък ще разгледам картата сега за средни точки по метода на Хамбургската школа .

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Новолуние и СЗ 24 октомври 2014г.
« Отговор #12 -: Октомври 12, 2014, 12:11:13 pm »
При  мен е в точен съвпад с натален Плутон  в 8 дом и мисля, че показва смърт, инцидент или някакво друго лошо събитие.

Кьорав ли си бре или си черноглед, нещо което е недопустимо за един стрелец! Цялата шарения е съвпад с Венера, което значи и че могат да те скъсат от секс...  :57:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Новолуние и СЗ 24 октомври 2014г.
« Отговор #13 -: Октомври 13, 2014, 04:41:08 pm »
При мен е в 8 дом и прави точна опозиция на Слънце У7 и Венера У3,8.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 24 октомври 2014г.
« Отговор #14 -: Октомври 13, 2014, 06:43:57 pm »
Очаквам друго събитие, и то по 3 дом. Ако то не се случи, ще трябва да предприема крайни мерки. Въобще не ми е до секс и до други такива неща...
Весо, астрологията също е по 8д, заплатата ти също, Плутон не е само смърт, а трансформация, в съчетание с Венера в 8д е забогатяване
Учудващо е защо толкова хората се стряскат от 8д, като лошите неща идват най-често когато е намесен 4-ти или 12д.