Автор Тема: Новолуние и СЗ 24 октомври 2014г.  (Прочетена 28732 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 24 октомври 2014г.
« Отговор #150 -: Октомври 28, 2014, 07:10:46 pm »
Затъмнението ми беше в тригон със Слънцето и на другия ден бях на родово събиране за 80-год. юбилей на баба ми. Тя нали имаше р.д. на затъмнението. Беше много хубаво събитие. Прекарах си приятно и имаше лечебен ефект върху мен, защото с този род почти (по баща) не се познавам и не сме близки, и това ме болеше последните години. Баба ми след дългото боледуване загладила косъм, много съм доволна от вида и състоянието и. На всички толкова им хареса, че уговориха следващата сбирка за Великден, за р.д. на дядо ми този път. Кога е следващото затъмнение? Пада се около неговия рожден ден.
Радвам се за тебе, Smarta! Аз нали ти казах да не се притесняваш, и че баба ти ще живне с това СЗ в съвпад с нейните Слънце и Юпитер  :)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Новолуние и СЗ 24 октомври 2014г.
« Отговор #151 -: Октомври 28, 2014, 11:17:48 pm »
Радвам се за тебе, Smarta! Аз нали ти казах да не се притесняваш, и че баба ти ще живне с това СЗ в съвпад с нейните Слънце и Юпитер  :)
Да, така ми каза, истина е. :)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Новолуние и СЗ 24 октомври 2014г.
« Отговор #152 -: Ноември 02, 2014, 11:04:43 am »
Венера на ИЦ може да ти донесе благини у дома, не и изброените негативни събития, а СЛВ още по-малко, последният не носи събития, а само отбелязва по кой дом би могло да има такива.
При тебе транзитен Сатурн У6, У7, У8 е в 4д и в опозиция с Марс У10 (майка ти) и с Луната (майка ти и близки жени)
тр Уран близо до МЦ съвпад с Меркурий У3, съУ11 - съседите, както и част от приятелите, като в същото време е опозиция с наталния Уран У7, У8  в 3д.
В месечния лунар, започнал на 11 окт. имаш лун АСЦ+ лун 12д в нат 4д, лун Сатурн У3, У4 в лун 1д- ще ти е тежко през месеца, като затрудненията идват по линия на дом, семейство, съседи
в солара имаш сол Плутон у3 в сол 4д, а сол 8д е в 10д близо до МЦ, което показва опасността за майка ти, налице е също сол Юпитер У4, съУ6 в сол 10д в опозиция на сол Плутон
Като гледам лунара от 7 ноември нататък, грижите ти ще нараснат още, така че отсега се зареждай със сили и търпение, че като гледам лунара от 5дек майка ти може и да не посрещне 2015-та, дано не се окажа лош пророк  :-X

Оправи се майка ми от тежката пневмония. Няма рак. :)
Тогава Акрукс, как ще разтълкуваме неблагоприятниет предстоящи лунари ?
Освен операцията, която ми предстои,друго?
Пък и само лоши неща ли виждаш в тях?? ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 24 октомври 2014г.
« Отговор #153 -: Ноември 02, 2014, 08:51:02 pm »
Оправи се майка ми от тежката пневмония. Няма рак. :)
Тогава Акрукс, как ще разтълкуваме неблагоприятниет предстоящи лунари ?
Освен операцията, която ми предстои,друго?
Пък и само лоши неща ли виждаш в тях?? ???
  :-\   :-\
Бейби, къде съм написала, че виждам само и толкова лоши неща?
Май правя грешка, че изобщо ти отговарям, след като редовно тълкуваш коментарите ми различно от това, което съм искала да кажа... Споко, не си само ти  :29:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Новолуние и СЗ 24 октомври 2014г.
« Отговор #154 -: Ноември 02, 2014, 09:06:51 pm »
  :-\   :-\
Бейби, къде съм написала, че виждам само и толкова лоши неща?
Май правя грешка, че изобщо ти отговарям, след като редовно тълкуваш коментарите ми различно от това, което съм искала да кажа... Споко, не си само ти  :29:
Щом не съм само аз, значи грешката е във вашия телефон :)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Новолуние и СЗ 24 октомври 2014г.
« Отговор #155 -: Ноември 02, 2014, 09:09:33 pm »
Венера на ИЦ може да ти донесе благини у дома, не и изброените негативни събития, а СЛВ още по-малко, последният не носи събития, а само отбелязва по кой дом би могло да има такива.
При тебе транзитен Сатурн У6, У7, У8 е в 4д и в опозиция с Марс У10 (майка ти) и с Луната (майка ти и близки жени)
тр Уран близо до МЦ съвпад с Меркурий У3, съУ11 - съседите, както и част от приятелите, като в същото време е опозиция с наталния Уран У7, У8  в 3д.
В месечния лунар, започнал на 11 окт. имаш лун АСЦ+ лун 12д в нат 4д, лун Сатурн У3, У4 в лун 1д- ще ти е тежко през месеца, като затрудненията идват по линия на дом, семейство, съседи
в солара имаш сол Плутон у3 в сол 4д, а сол 8д е в 10д близо до МЦ, което показва опасността за майка ти, налице е също сол Юпитер У4, съУ6 в сол 10д в опозиция на сол Плутон
Като гледам лунара от 7 ноември нататък, грижите ти ще нараснат още, така че отсега се зареждай със сили и търпение, че като гледам лунара от 5дек майка ти може и да не посрещне 2015-та, дано не се окажа лош пророк  :-X

Ето виж последното изречение.
 :(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 24 октомври 2014г.
« Отговор #156 -: Ноември 02, 2014, 09:22:49 pm »
Ето виж последното изречение.
 :(
ами последното изречение е дано не се окажа лош пророк , което е хванало дикиш, след като нещата са се развили положително  :)
Напреди често подчертавах в друг форум, че човек предполага, а Господ разполага- тогава една съфорумка ми се подиграваше на тези думи, а сега не пропуска в нейните прогнози да цитира тази фраза,(с което да се презастрахова, като не стане на нейното), да прави екскурзии до манастири, съчетано с продажба на авторска книга  :012:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Новолуние и СЗ 24 октомври 2014г.
« Отговор #157 -: Ноември 02, 2014, 09:26:04 pm »
"Като гледам лунара от 7ми ноември нататък.........."
Така започва последното изречение.

Та днес реших да те попитам, щом игнорираме проблемите с майка ми, лошите лунари до края на годината с какво можем да ги свържем? :)

БЛагодаря!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 24 октомври 2014г.
« Отговор #158 -: Ноември 02, 2014, 09:34:45 pm »
"Като гледам лунара от 7ми ноември нататък.........."
Така започва последното изречение.

Та днес реших да те попитам, щом игнорираме проблемите с майка ми, лошите лунари до края на годината с какво можем да ги свържем? :)

БЛагодаря!
Ето ти Лунара от 7 ноември, имаш лун Сатурн в лун 6д, което може да се тълкува като повече ангажименти и отговорности в работата, да не е свързано със здравето, затова ме извини, че съм ти внушила подобни неща! Няма повече!  :-X


Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Новолуние и СЗ 24 октомври 2014г.
« Отговор #159 -: Ноември 02, 2014, 09:45:15 pm »
Ами нали споделих,че ще правя нова операция :012:
Смятам и зъб да вадя през този  месец.....

пък и може да ми е напрегнато в работата,като все пак ще отсъствам по няколко дни.....

единствено ме тревожи съвпада на марс плутон в 6тия ми дом по време на операцията на окото.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 24 октомври 2014г.
« Отговор #160 -: Ноември 02, 2014, 09:55:03 pm »
Ами нали споделих,че ще правя нова операция :012:
Смятам и зъб да вадя през този  месец.....

пък и може да ми е напрегнато в работата,като все пак ще отсъствам по няколко дни.....

единствено ме тревожи съвпада на марс плутон в 6тия ми дом по време на операцията на окото.
няма какво да те тревожи- Марс и Плутон в натала са У5, а в лунара са У6 в лун 8д и просто показват операцията, свързана с кожата, понеже са в козирог,  а не нещо лошо...

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Новолуние и СЗ 24 октомври 2014г.
« Отговор #161 -: Ноември 03, 2014, 07:57:47 am »
Благодаря ти ,че ме успокояваш,дай Боже всичко да е наред :58:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Новолуние и СЗ 24 октомври 2014г.
« Отговор #162 -: Ноември 04, 2014, 08:01:11 am »
При съквартиранта както споменах му е в точен съвпад венерата.

Предлагат му работа в чужбна и май ще заминава :012:

Другия важен според мен аспект в картата му е съвпад на тр уран с юпитер.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 24 октомври 2014г.
« Отговор #163 -: Ноември 04, 2014, 09:40:43 pm »
При съквартиранта както споменах му е в точен съвпад венерата.

Предлагат му работа в чужбна и май ще заминава :012:

Другия важен според мен аспект в картата му е съвпад на тр уран с юпитер.
Чудесно! Нека види малко свят, изкара парички и малко да си отдъхнете един от друг...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Новолуние и СЗ 24 октомври 2014г.
« Отговор #164 -: Ноември 04, 2014, 10:11:58 pm »
При съквартиранта както споменах му е в точен съвпад венерата.

Предлагат му работа в чужбна и май ще заминава :012:

Другия важен според мен аспект в картата му е съвпад на тр уран с юпитер.

супер , много се радваме за теб Бейбиблу,