Автор Тема: Манифестор или прожектор съм?  (Прочетена 2713 пъти)

mickey

  • Гост
Манифестор или прожектор съм?
« -: Октомври 12, 2014, 02:44:35 am »
Здравейте, астро форумяци! (Не се чудете думата "форумяци" винаги е съществувала независимо колко е тъпа) :72:  Като типично раче се отклонявам супер много и то още в началото :ecomcity: Хм... Но намерих сили да се спра сравнително на време!  Та... Преди няколко месеца една сладка мома ме просветли малко повече за туй чудно и интересно нещо наречено астрология и френетичното търсене на информация ми стана нещо като хоби. Покрай астрологията скоро попаднах и на една статия за човешкия дизайн, но в нета инфото като цяло е оскъдно или неразбираемо или аз съм неразбираемо мързелива.  :012: Естествено още в първите минути на това откритие реших да проверя какъв е моя тип и тук https://www.humandesignamerica.com/ твърдят, че съм прожектор, а тук http://www.jovianarchive.com/ че съм манифесторче... Според вас на кой сайт трябва да имам по-голяма вяра? Не отказвам и бих се зарадвала на линкове с всякакво инфо по темата. Благодаря Ви предварително!
« Последна редакция: Октомври 12, 2014, 04:31:01 am от mickey »

inspiration

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Манифестор или прожектор съм?
« Отговор #1 -: Октомври 12, 2014, 09:34:46 am »
 въпрос на  правилно вкарани рождени данни

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Манифестор или прожектор съм?
« Отговор #2 -: Октомври 12, 2014, 12:21:40 pm »
въпрос на  правилно вкарани рождени данни
Ами не бих казала,че е въпрос на данни.Всеки има преценка за себе си.Аз например обичам да съм прожектор и с нежелание съм манифестор,защото го изразявам болезнено за околните. Има една подробност,че негативното чувство,което изпитвам е гняв
Не съм си вкарвала данните. ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Манифестор или прожектор съм?
« Отговор #3 -: Октомври 12, 2014, 02:20:06 pm »
Generator,  с фрустрации, което е вярно, за мен, донякъде.