Автор Тема: Хорарни въпроси- практикум  (Прочетена 35390 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #135 -: Декември 21, 2019, 10:40:12 pm »
Ами щях да пиша нещо ,но  ги махнаха и го държа под око, но не знам дали няма да има други подмолни действия, освен глупостта  да подбива цена, за да краде. Признавам, че понякога съм много мнителна към хората, но то не е заради скорпионската жилка, с която се шегувам, а поради дългогодишен горчив опит . PS Само от мен е крал
« Последна редакция: Декември 21, 2019, 10:43:06 pm от Ребека »

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #136 -: Декември 21, 2019, 10:44:34 pm »
Дано, ама едва ли. Такива са нагли и пак ще намери начин под друг профил.

Щом е само от теб и е докладван може и да се е стреснал достатъчно.
« Последна редакция: Декември 21, 2019, 10:46:26 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #137 -: Февруари 04, 2020, 10:13:06 pm »
"Ще се срещнем ли с Х.?"
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #138 -: Февруари 04, 2020, 10:20:28 pm »
Срещнали сте се скоро след това  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #139 -: Февруари 04, 2020, 10:57:12 pm »
Ребека, това как се прочете ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #140 -: Февруари 04, 2020, 11:03:20 pm »
Мързи ме да пиша ,Луна-7 пъти да  :) Слънцето пренася светомузика м/у двата у1- Марс и Венера и др.. Аз съм по лесните прочити ,не търся гора под моста  ;) Двата у3 в тригон последен аспект на Луна тригон парс фортуна Венера тригон южен възел на мидпойнт Сатурн Плутон -кармична и важна трябва да е срещата била или не и дъръ бъръ тнт ;D
« Последна редакция: Февруари 04, 2020, 11:08:14 pm от Ребека »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #141 -: Февруари 04, 2020, 11:07:27 pm »
Благодаря.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #142 -: Февруари 05, 2020, 10:54:33 pm »
"Ще се срещнем ли с Х.?"
Да, всички показатели сочат този отговор. Интервал на време 4 до 6м.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #143 -: Февруари 05, 2020, 11:14:00 pm »
Намерих си един стар въпрос от лятото, докато освобождавах жилището и продавах излишни неща, обнових стара обява за релаксиращо кресло с табуретка на майка ми, което продавах като почина през 2017г.
Въпросът ми беше "Ще продам ли креслото?"

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #144 -: Февруари 06, 2020, 07:23:00 am »
Намерих си един стар въпрос от лятото, докато освобождавах жилището и продавах излишни неща, обнових стара обява за релаксиращо кресло с табуретка на майка ми, което продавах като почина през 2017г.
Въпросът ми беше "Ще продам ли креслото?"
задруднявам се с този хорар,защото на пръв поглед отговорът е ДА.Но Венера ,която е у8 дом,или парите на клиента е изгорена.Мисля,че цената,която ще ти предложат,няма да те удовлетвори.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #145 -: Февруари 06, 2020, 10:49:39 am »
"Ще се срещнем ли с Х.?"
Да, всички показатели сочат този отговор. Интервал на време 4 до 6м.

Благодаря, Акрукс за вниманието.

Към този момент е "Не". Минаха 5 месеца. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #146 -: Февруари 07, 2020, 12:19:51 am »
задруднявам се с този хорар,защото на пръв поглед отговорът е ДА.Но Венера ,която е у8 дом,или парите на клиента е изгорена.Мисля,че цената,която ще ти предложат,няма да те удовлетвори.
отговорът е Да, дори не остана време да построя картата на въороса, записах в телефона кога съм го задала, докато си пиех кафето в кухнята и тогава се обади желаещ да го види след поливин час. Свали ми 10лв от цената, която бях обявила, което ме подразни, защото не обичам подобни пазарлъци, но поне го взе на момента, тъй като не разполагах с много време да съм в града.
« Последна редакция: Февруари 07, 2020, 12:22:29 am от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #147 -: Февруари 07, 2020, 12:35:45 am »
"Ще се срещнем ли с Х.?"
Да, всички показатели сочат този отговор. Интервал на време 4 до 6м.

Благодаря, Акрукс за вниманието.

Към този момент е "Не". Минаха 5 месеца. :)
Това е по груби сметки, само по два сигнификатора, ако включим и Луната може да са 9м, като отчетем и ретроградието на двата сигнификатора, което внася забавяне, може да е нужно повече време за изпълнение на въпроса. Този, който пита е затруднен в личен план и по отношение на срещи/комуникация.
И темата преди направих за въпроси, на които вече се знае отговора. Въпросът не е дали ще се срещнат двама на /до определена дата, която вече е отминала, нали?
« Последна редакция: Февруари 07, 2020, 12:37:54 am от akruks »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #148 -: Февруари 07, 2020, 05:07:33 am »
задруднявам се с този хорар,защото на пръв поглед отговорът е ДА.Но Венера ,която е у8 дом,или парите на клиента е изгорена.Мисля,че цената,която ще ти предложат,няма да те удовлетвори.
отговорът е Да, дори не остана време да построя картата на въороса, записах в телефона кога съм го задала, докато си пиех кафето в кухнята и тогава се обади желаещ да го види след поливин час. Свали ми 10лв от цената, която бях обявила, което ме подразни, защото не обичам подобни пазарлъци, но поне го взе на момента, тъй като не разполагах с много време да съм в града.
Благодаря Акрукс!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорарни въпроси- практикум
« Отговор #149 -: Февруари 07, 2020, 11:12:59 pm »
"Ще се срещнем ли с Х.?"
Да, всички показатели сочат този отговор. Интервал на време 4 до 6м.

Благодаря, Акрукс за вниманието.

Към този момент е "Не". Минаха 5 месеца. :)
Това е по груби сметки, само по два сигнификатора, ако включим и Луната може да са 9м, като отчетем и ретроградието на двата сигнификатора, което внася забавяне, може да е нужно повече време за изпълнение на въпроса. Този, който пита е затруднен в личен план и по отношение на срещи/комуникация.
И темата преди направих за въпроси, на които вече се знае отговора. Въпросът не е дали ще се срещнат двама на /до определена дата, която вече е отминала, нали?

Отговорът се знае. "Не". За мен 3 месеца са достатъчни за хорар. След тях пак се пита при нужда.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“