Автор Тема: Книжна раздумка  (Прочетена 85093 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Книжна раздумка
« Отговор #121 -: Юли 11, 2016, 10:51:25 am »
Някой да е чел книгата на Ванеса Виденова за паническата атака? Много се чудя дали да си я взема. Клиповете, които прави ми харесват, но съм леко критична към писането ѝ.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Книжна раздумка
« Отговор #122 -: Юли 11, 2016, 12:56:25 pm »
Писали сме в един и същи форум и откровено не я харесвам, смятам, че е наиграна и неподготвена, но с високо самомнение и добри социални/маркетингови умения. за книгата й разбрах от поста на Бин и, честно казано, се разочаровах от споменаването на името точно тук. лично аз бих третирала книгата като всяка друга, публикувана с името на влогър - като касичка прасенце. посредствеността ме побърква мен, съзнавам, че това си е мой проблем, но е факт. виждам и през фасадите, което понякога също е тъжно. отклоних се, все едно, ще си го оставя така. кой я издава? Сиела? от литературна гледна точка - езикът вероятно е вече познатата хипстърска англо-българска разговорна смесица, която владее младите поколения, така че таргет не липсва.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Книжна раздумка
« Отговор #123 -: Юли 11, 2016, 01:48:51 pm »
Уф ядосах се, нищо няма да купувам. Не ми се занимава с никакви паник атаки, само се натоварвам излишно. Хората на моята възраст сега са на море и живот си живеят, аз с глупости се занимавам.


Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Книжна раздумка
« Отговор #124 -: Юли 11, 2016, 02:05:07 pm »
Не е задължително,аз не съм я чел също,идеята беше да се потърси практически личен опит,от човек който може да мисли ,справил се е,и може да обясни на смилаем език.Книжката май е 7лв,семинар-10 лв,не знам таксата на психоаналитиците,по американските филми се жалват че са солени .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Книжна раздумка
« Отговор #125 -: Юли 11, 2016, 02:15:51 pm »
Емааааа...  :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Книжна раздумка
« Отговор #126 -: Юли 11, 2016, 02:20:41 pm »
Представям си да се появи някой слънчев лъв на семинар, да се представи и попита нещо.  :012: Лъв ли, Овен ли, не помня към кои питаеше силна ненавист.

Ако е Овен, съм готова да рискувам - в името на експеримента. И без това обичам да правя гаргара с псевдо-астроложки.  :043: :043: :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Книжна раздумка
« Отговор #127 -: Юли 11, 2016, 02:21:11 pm »
Не умея да си изразявам мислите, но мнението на Ема и art7ess покриват изцяло моето.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Книжна раздумка
« Отговор #128 -: Юли 11, 2016, 02:25:08 pm »
Това е приятна млада дама, която има потенциал, просто все още й липсва опит, това е . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Книжна раздумка
« Отговор #129 -: Юли 11, 2016, 02:26:01 pm »
Не умея да си изразявам мислите, но мнението на Ема и art7ess покриват изцяло моето.

Хейтърки  :012:
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Книжна раздумка
« Отговор #130 -: Юли 11, 2016, 02:33:31 pm »
Ако трябва да сме обективни, всеки от нас някога е бил начинаещ, неопитен и си е надценявал възможностите. А пък и в днешни времена не е чак толкова трудно да надраскаш сладникаво астрологично книжле или посветено на блудкава отношенченска психология. Даже бих казала, че много колежки така се рекламират - не е важно съдържанието, а да ти излезе името на книжната корица. Все пак, както обичате да казвате, не ядем доматите с колците.  ;)

Ако за някой това е вид творчество и себеизразяване, нека си издават книжките. Таргет група винаги ще се намери - всички онези, които вибрират на същата честота и ги устройва такова качество.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Книжна раздумка
« Отговор #131 -: Юли 11, 2016, 02:34:59 pm »
 Какво очаквате от 24-годишно хлапе, да развива супер сериозните астрологични теми?  За тази възраст знанията са ѝ добри. Аз и толкова нямам, а съм във форума от 2 години вече и грам не напредвам. Може и да не  я харесвате, ама клиповете ѝ са доста разбираеми за разлика от други, които ми говорят на супер високо ниво и нищо не разбирам.



Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Книжна раздумка
« Отговор #132 -: Юли 11, 2016, 02:36:15 pm »
В случаи като този много се радвам, че нямам профил във ФБ и не съм част от това общество.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Книжна раздумка
« Отговор #133 -: Юли 11, 2016, 02:39:31 pm »
Не харесва Лъвове.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Книжна раздумка
« Отговор #134 -: Юли 11, 2016, 02:44:02 pm »
Хейтърки  :012:

Е айде ся, не ми се случва прекалено често  :012:

Принципно нямам против, някой да си дрънка неговите глупости и да си разтяга локумите, но ме дразни, когато е некомпетентно, посредствено и повърхностно, а се е представено точно обратното и хората се заблуждават, само заради способността да се лансираш добре. Когато нещо е представено категорично като от 'последна инстанция', искам и доказателствена част, че това работи правилно, бъговете са сведени до минимум и най-важното да е в дълбочина. А не да ми скачаш в локвата с гумени ботуши и да ми викаш виж аз мога да плувам, искаш ли да те науча  :)