Автор Тема: Сблъсъци.Победител-победен.  (Прочетена 25553 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сблъсъци.Победител-победен.
« Отговор #120 -: Май 15, 2016, 11:17:55 pm »
Дракониада се чуди как да разведе Кличко. Или да анулира акта за раждане на жена му.

П.П. Макар че, сега като чета, може би става дума за лигавото изчадие. Тя да каже. При нея е малко сложно да разбереш военни действия ли провежда или кокетничи.
« Последна редакция: Май 15, 2016, 11:23:16 pm от Reptil »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сблъсъци.Победител-победен.
« Отговор #121 -: Май 16, 2016, 12:35:38 pm »
Eй как ме подсетихте, че не съм писала в астрологичното си дневниче от доста време. Оф, мързи ме да пиша, а бях решила да си записвам транзити, прогресии, дирекции и т.н. и съответни събития.
Когато има събитие в някаква степен,е редно да се отбелязват транзитите и връзките между трз планета и засегнатата точка в натала.Това за някои е достатъчна информация и могат да си представят картинката.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Сблъсъци.Победител-победен.
« Отговор #122 -: Май 16, 2016, 12:44:20 pm »
Сори, аз си изтрих поста. :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сблъсъци.Победител-победен.
« Отговор #123 -: Май 16, 2016, 12:50:33 pm »
Не бе, очевидно има затормозяване, а няма дефиниция, как да дам решение? Аз обичам бързо да си решавам проблемите и после спокойно да се смея на другите как не могат  :D
Та...дефинирай:
-къде е сблъсъкът
-какво целим
-кой е врагът
-с какви оръжия разполагаме
Може в друг ред
С две думи проблемът е служебен и до този момент не се справих с костелив орех,с който никой не се е справил от...,а аз поех щафетата  :D .Разбираемо е,че не мога да излагам поверителни данни.Само констатирах,че картата му сама по себе си е много хармонично аспектирана,но без особени достойнства (според мен) и е много възможно да не се справя с него.Има мажорен аспект Марс/Плутон,което за мен.
П.П:астрологията НЕ може да решава проблеми ;) :043: :043:  .Аз само се огледах в нея и се опитах да разбера защо не ми се получи след толкова хвърлен труд по този случай и споделих на кой транзит се случва влизането в глуха улица.
Благодаря ти за отзивчивостта.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сблъсъци.Победител-победен.
« Отговор #124 -: Май 16, 2016, 01:00:47 pm »
Дракониада се чуди как да разведе Кличко. Или да анулира акта за раждане на жена му.

П.П. Макар че, сега като чета, може би става дума за лигавото изчадие. Тя да каже. При нея е малко сложно да разбереш военни действия ли провежда или кокетничи.
Става въпрос най-вече за "висок ранг" и пауър,в които не е имало пробойни.За него работят най-добрите мозъци,изтекли от разни структури и му осигуряват снежна чистота и изрядност.  :D Осигурява препитание на много хора и тези,които работят за него го боготворят.
  Това ще го трия.Не е лигаво изчадие-Слънчев Козирог е,а аз не знаех до онзи ден,защото не ме интересуваше кога е роден  :043:. Те не падат като се изкачат.   :043::012:
 
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Сблъсъци.Победител-победен.
« Отговор #125 -: Май 16, 2016, 02:37:46 pm »
Астрологията може да решава проблеми, всяка карта има сили и слабости
Като не става с натиск, ще стане с памук. Въпросът е ти като я причетеш картата, доколко ще се огънеш спрямо нея
И аз имам мажорен марс/плутон, определено може да се разбере с мен човек, стига да не е нахален и да не ме дразни надребно със задкулисия и простотия

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Сблъсъци.Победител-победен.
« Отговор #126 -: Май 16, 2016, 02:49:49 pm »
Астрологията може да решава проблеми, всяка карта има сили и слабости
Като не става с натиск, ще стане с памук. Въпросът е ти като я причетеш картата, доколко ще се огънеш спрямо нея
И аз имам мажорен марс/плутон, определено може да се разбере с мен човек, стига да не е нахален и да не ме дразни надребно със задкулисия и простотия
По неговата карта,а и той самият няма негативизъм към мен и към работата ми.Съдейства ми се най-любезно и търпеливо,за да си я свърша.Тонът не е излизал изобщо от любезния,агресия не е имало.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Сблъсъци.Победител-победен.
« Отговор #127 -: Май 16, 2016, 02:53:24 pm »
И тогава какъв е проблемът?
Искаш да ти козирува? Няма да стане

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Сблъсъци.Победител-победен.
« Отговор #128 -: Май 16, 2016, 04:13:29 pm »
Проблемът е, че е "абсолютен престъпник", пък Дракс не може да го закопчае  :d030:
ПС. Дракс, как си призна часа на раждане тоя козирог, или от есграона го извлече с бой :19:
« Последна редакция: Май 16, 2016, 04:15:31 pm от Diyana »
De omnibus dubitandum est

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сблъсъци.Победител-победен.
« Отговор #129 -: Май 16, 2016, 11:05:15 pm »
А-а, драго да ти стане направо, имаш враг за чудо и приказ. Топъл и приятен събеседник ли е или спазва служебна дистанция? :)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Сблъсъци.Победител-победен.
« Отговор #130 -: Май 17, 2016, 10:11:38 am »
Ясно, козирогат безупречен джентълмен Късмет в борбата :)