Автор Тема: Представи за Любовта...  (Прочетена 38645 пъти)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #120 -: Юли 21, 2016, 07:52:55 pm »
Uran - Не,не търся нищо,просто разсъждавам.

Lilla - Да,разбирам те,но ако с това за диаманта между краката искаш да кажеш,че всичко е взаимно,защото е като купуване на любов,грижа,внимание - не,нямам това предвид,не искам да купувам нищо,искам да знам изпитват ли жените мили,любовни,грижовни чувства към мъжете,нормално ли е един мъж да търси това или само жените трябва да го търсят и изискват от мъжете. Питам може би защото търся романтиката,търся онази безусловна любов,онази мекота,топлина,може да се направи аналог с майчината безусловна любов,но не казвам,че е точно това,а нещо подобно,с идеята за безусловна любов.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #121 -: Юли 21, 2016, 07:56:58 pm »
Имам следващ въпрос. Питам се дали само жените имат право да бъдат обгрижвани,обичани и така нататък,мъжете нямат ли това право да искат да видят,усетят грижата,обичта на жената. Кой според вас има по-голямо право на това,само мъжете ли трябва да обсипват с любов и грижа  жените?
Благодаря на всички,които ще отделят време,обърнат внимание и отговорят!
Що да нямат, имат и още как.
Обаче не трябва да прекаляват с изискването за тези грижи, особено ако са под формата на редовно готвене с първо, второ, трето , вървене след з..ка за събиране на разпилени гащи и чорапи и прочие битовизми.
Установих, че мъже с водни Луна/ Венера изненадващо имат нужда от цуни- муни - гуни, огнен мъж направо прескача тази фаза и кара по същество :85:.
Нищо лошо няма в това в даден момент жената да е мъжът във връзката,обаче на много мъже им е изгодна тази позиция и хич не искат да си влязат в ролята.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #122 -: Юли 21, 2016, 08:16:30 pm »
Не,не говоря за това,нито говоря за ходене зад задника,нито за останалите неща,нито пък за това жената да е мъжът и така нататък.
Прочети отново това,което съм написал и може би ще разбереш какво имам предвид.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #123 -: Юли 21, 2016, 09:02:25 pm »
Али, само плъзнах поглед по диагонал, но, ако правилно съм схванала, отново дириш физическа закрила. :012:

 :012: Една амазонка трябва да му намерим за бодигард.

Трудно се чете написаното от теб, Али, защото след запетая се слага интервал.
« Последна редакция: Юли 21, 2016, 09:04:09 pm от Mirabella »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #124 -: Юли 21, 2016, 09:37:58 pm »
И аз не слагам и няма да слагам интервал след запетая Мирабела не очаквах от тебе да се правиш на госпожичка по български :012:

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #125 -: Юли 22, 2016, 08:59:24 am »
Ти - Ребека, каза ли на хората истината за себе си?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #126 -: Юли 22, 2016, 01:21:40 pm »
Коя, че съм педераст ли?  :012:

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #127 -: Юли 22, 2016, 01:41:30 pm »
Има далеч по-възпитани изрази отнасящи се за същото нещо.
А щом питаш коя истина,колко други ''изненади'' таиш в себе си? Риторичен въпрос бе това.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #128 -: Юли 22, 2016, 03:58:40 pm »
Ама Бека го е казвала и друг път - някои си имат цели легиони в главата, а се правят, че са сами-саминки  :29: :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #129 -: Юли 22, 2016, 04:02:25 pm »
МАНАФ -по-топло родно ли ти звучи ;D

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #130 -: Юли 22, 2016, 04:44:41 pm »
 Както и да е,важното е да се чуе истината,да не се заблуждаваме. Опитвам се да бъда толерантен,но честно казано не мога да приема такива хора,не мога да ги разбера,а и не искам  много,това е нещо много странно - да не използвам по-противни думи. В крайна сметка всеки е Божие създание, може би някой ден ще се покаеш или нещо такова.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #131 -: Юли 22, 2016, 05:13:10 pm »
Да те шибат калинките по пълнолуние!Това е истинска благословия, не псувня. Онзи ден се запознах с човек, който ми призна че е шибан от калинките буквално, попаднал е на пасаж от разгонени калинки в любовен период и са го накацали, изполвайки го за брачно ложе са поругали ушите му, клепачите и цялото му тяло. Представих си страхотна красота и смятам занапред  да използвам израза -Да те шибат калинките, като най-висш израз на благопожелание :012:

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #132 -: Юли 22, 2016, 06:47:31 pm »
Не знам,не мога да достигна до тези висоти,а и не искам,противни сте ми вие,стегнете се,не ви разбирам.Объркана история...

А,и да кажа - не изисквам отговор към този си пост.

Kris

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #133 -: Юли 23, 2016, 07:48:03 pm »
МАНАФ -по-топло родно ли ти звучи ;D


Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Представи за Любовта...
« Отговор #134 -: Юли 26, 2016, 03:30:15 pm »
Друг въпрос. Как е най-правилно да се постъпва с предателите? Враговете,които са били прикрити и вече са станали явни,хората,които са се представяли за еднo,а всъщност не са те харесвали,копаели са ти гроб. Какво да се прави с тези хора,които си мислил,че имат същите чувства и мисли към теб,каквито ти си имал към тях?
От сериала Езел съм запомнил следната мисъл - ''Всяко предателство започва с обич/любов!'' Тоест с други думи става дума за злоупотреба с доверие...

Благодаря на всички обърнали внимание!
« Последна редакция: Юли 26, 2016, 03:32:23 pm от Ali_Lun »