Автор Тема: За по-сензитивните  (Прочетена 11234 пъти)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
За по-сензитивните
« -: Ноември 29, 2014, 11:31:27 am »
Отдавна размислям над този въпрос, но вече става наложително да го споделя с някого, защото все повече започвам да се чувствам като малко дете, което е тръгнало за обещаната му сладкарница...

През отминалите години забелязвах тези неща, но понеже се случваха нарядко и само ги отчитах като странности, а както ви е известно аз съм някак абонирана за тях. Съзнанието ми е тренирано да възприема реалността като сбор от абсолютно всичко и наистина ама много рядко може да се случи нещо да ме изненада. Случващото се по скоро може да ме възхити, очарова, стресне за секунда, докато осъзная какво съм видяла, но всичко това е просто едно невероятно изживяване, което трае само част от секундата.

Та на въпроса:
Случвало ли ви се е да видите, само за част от секундата, да видите нещо извън границите на тази реалност?
В ъгъла на окото ви, в крайчеца на полето на зрението ви... да видите толкова невероятни неща, че автоматично съзнанието ви да ги отхвърли като невъзможни!
Или пък по-новият вариант (от няколко месеца е вече наличен при мен): да видите нещо отвъд тази реалност директно пред вас, пред очите ви и отново за части от секундата?

Сенки на хора. Цветни петна, които се променят като пулсации. Пробягване на паяк по стената, а реално паяк няма. Сенчеста форма на животно притичващо пред краката ви. Коли, които се движат край вас, а всъщност коли няма. Космически кораби летящи из небето като обикновени самолети, но кораби в тази реалност няма...

И всичко това за части от секундата... В крайчеца на окото ви... Зърнато, колкото да обърка съзнанието ви, а може би за някои от вас е и стресиращо...

Имам чувството, че тази реалност или се разпада, или се свързва с друга/и реалност/и, но всичко това ми звучи толкова невероятно, че чак написано тук и сега ми звучи като фантастика, но... е истина...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: За по-сензитивните
« Отговор #1 -: Ноември 29, 2014, 11:44:08 am »
Единственото,най-странно нещо,което ми се е случвало(и то за части от секундата)е да видя как един човек се преобразява на друг.Странно и лудо звучи,но ми се случи.

Родителите ми са имали по-откачени преживявания,според техните думи "става въпрос за духове,за създания от други светове".Но от разказаното не бих искала подобен тип среща,защото ще умра на място.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: За по-сензитивните
« Отговор #2 -: Ноември 29, 2014, 11:48:43 am »
Случва ми се постоянно това с цветните петна и едни мехури, няма да се повтарям, разказвала съм ги. като ги наблюдавам дълго-променят се, разцъфват. И тъй като открито споделям лудостта си тук-въздухът се движи и "газира" някак. Виждам светлини с крайчеца на окото ,но и ги фиксирам понякога в медитация, разцъфват и имам видения. Явно са енергия. Светлинни мушици също може да се видят. Мисля, че и другите хора ги виждат, но не искат да знаят-тоест игнорират ги, не вярват.
Усещала съм дни, в които мога да направя катастрофа-само ситуация е имало, а аз усетих какво е чувството и "видях" продължението. Предполагам това е било неща като избор на пространството от варианти. Повярвах си повече, когато моя приятелка Риба ми каза как когато я блъснала кола в Швейцария тя усетила физически как автомобилът преминава през тялото й , а реално не е станало така.
РИспект към извънземните, но не държа да общувам засега-виждала съм странен обект, но тогава целия град го наблюдаваше-2-3 месеца. Може да е било някаква военна разработка.
Аз  вярвам в тези неща и си ги изследвам, забавлявам се.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: За по-сензитивните
« Отговор #3 -: Ноември 29, 2014, 11:57:03 am »
Нигме, какво наричаш "свтлинни мушици"? Има едно нещо като сребърни нишки, нагънати тримерно, все едно гледаш пътна карта, които се движат нагоре-надолу и настрани без да променят формата си. Това, мисля, е обяснено медицински. Преди и аз мислех, че значи нещо. Цветни петна при затваряне на очите — най-редовно виждам, решетки, фрактали и т.н. Нищо сравнимо с това на Вещето обаче.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За по-сензитивните
« Отговор #4 -: Ноември 29, 2014, 11:58:08 am »
Случвало ли ви се е да видите, само за част от секундата, да видите нещо извън границите на тази реалност?
В ъгъла на окото ви, в крайчеца на полето на зрението ви... да видите толкова невероятни неща, че автоматично съзнанието ви да ги отхвърли като невъзможни!
Или пък по-новият вариант (от няколко месеца е вече наличен при мен): да видите нещо отвъд тази реалност директно пред вас, пред очите ви и отново за части от секундата?

 Пробягване на паяк по стената, а реално паяк няма. Сенчеста форма на животно притичващо пред краката ви.
И всичко това за части от секундата... В крайчеца на окото ви... Зърнато, колкото да обърка съзнанието ви, а може би за някои от вас е и стресиращо...

Да, случвало ми се е много пъти описаното с паяка и нямам обяснение за това, надявам се да не е свързано със здравословен проблем или многото висене в мрежата  :)

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: За по-сензитивните
« Отговор #5 -: Ноември 29, 2014, 12:07:21 pm »
Нигме, какво наричаш "свтлинни мушици"? Има едно нещо като сребърни нишки, нагънати тримерно, все едно гледаш пътна карта, които се движат нагоре-надолу и настрани без да променят формата си. Това, мисля, е обяснено медицински. Преди и аз мислех, че значи нещо. Цветни петна при затваряне на очите — най-редовно виждам, решетки, фрактали и т.н. Нищо сравнимо с това на Вещето обаче.
Реп, ти се съмняваш, остави медицинското обяснение за "пеперуди в очите". Миналата година ходих на лекар-нямам очни проблеми, ама му казах , така да се изкефя. той не реагира, един вид "това го знам, има и други луди".
Мушиците се движат и са с цвета на светлината,светкавицата...имат си спин като атомите, може да е това дето е прана. Светлинните линии предполагам тези решетки да са това, за което говори Кастанеда например, земята си има и тя енергийна решетка, логично звучи.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: За по-сензитивните
« Отговор #6 -: Ноември 29, 2014, 12:10:17 pm »
Цветни петна при затваряне на очите вече дори не ги броя в листа на странностите  :57:.

Говоря за сблъсъка на реалности, претопяването на едната в другата, всичко онова отвъд, което се опитва да навлезе в нашата...

Една вечер си легнах да спя и видях "плуващ" квадрат в пространството пред мен. Беше от лилави и сини квадратчета като шахматна дъска. Докато се носеше във въздуха над леглото ми започна да си променя формата като онези старите калейдоскопи, с които си играехме като деца. Много красиво беше, но го наблюдавах около 5 минути и после ми омръзна и си заспах.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: За по-сензитивните
« Отговор #7 -: Ноември 29, 2014, 12:13:59 pm »
Реп, ти се съмняваш, остави медицинското обяснение за "пеперуди в очите". Миналата година ходих на лекар-нямам очни проблеми, ама му казах , така да се изкефя. той не реагира, един вид "това го знам, има и други луди".
Мушиците се движат и са с цвета на светлината,светкавицата...имат си спин като атомите, може да е това дето е прана. Светлинните линии предполагам тези решетки да са това, за което говори Кастанеда например, земята си има и тя енергийна решетка, логично звучи.

Ооооо тези "светлинни мушици" те са невероятни - красиви, танцуващи. В началото ги виждах само навън - в кристалния въздух при синьото небе, но от около две години ги виждам навсякъде - дори и в банята докато се къпя те танцуват във блясъка на водата, която излиза от душа.

Интересното при тях е, че те са като квантовата реалност - виждаш ги само като насочиш съзнанието си към тях, тоест като поискаш да ги видиш. През останалото време просто ги няма. А обясненията докторите могат да си ги заврат там дето слънце не огрява...  :043:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: За по-сензитивните
« Отговор #8 -: Ноември 29, 2014, 12:17:16 pm »
Сега се сетих и друго: от миналото лято започнах да забелязвам и друго - намирам се в стая, няма отворени прозорци или врати, но виждам как се движи въздуха. Все едно междупространствен портал - просто въздуха се движи, но отново на квантово ниво - движи се само когато реша да го видя, а през останалото време е неподвижен... докато не обърнеш съзнанието си към това движение...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: За по-сензитивните
« Отговор #9 -: Ноември 29, 2014, 12:22:38 pm »
http://en.wikipedia.org/wiki/Floater

Това ли наричате "мушици"? Понеже при мен са доста дълги.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: За по-сензитивните
« Отговор #10 -: Ноември 29, 2014, 12:27:34 pm »
http://en.wikipedia.org/wiki/Floater

Това ли наричате "мушици"? Понеже при мен са доста дълги.

Не можах да си преведа това, което пише там  :lol_hitting:. Обаче НЕ, това също от време на време се забелязва, но не е това. Друго е - малки, кръгли, като връхчето на игла, танцуващи и въртящи се едновременно, блестящи като диаманти на слънцето с една такава особена бяло-синкава светлина. Ако не се лъжа някъде ги наричат и адамантови частици.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: За по-сензитивните
« Отговор #11 -: Ноември 29, 2014, 12:35:39 pm »
http://ezine.bg/n61-28368-%D0%9C%D1%83%D1%85%D0%B5%D1%81_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%81_-_%D0%9C%D1%83%D1%88%D0%B8%D1%86%D0%B8_%D0%B2_%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%BE

Пардон, ето и на български. Мухес волантес, ох, попиках се от смях… :85:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: За по-сензитивните
« Отговор #12 -: Ноември 29, 2014, 12:45:20 pm »
http://ezine.bg/n61-28368-%D0%9C%D1%83%D1%85%D0%B5%D1%81_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%81_-_%D0%9C%D1%83%D1%88%D0%B8%D1%86%D0%B8_%D0%B2_%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%BE

Пардон, ето и на български. Мухес волантес, ох, попиках се от смях… :85:

Рептиле, понякога ми идва да ти оскубя перушината начи!

Не отричам медицинските обяснения, но по този начин медицината, а и цялата конвенционална наука си измива ръцете с нещата, които не може да обясни. Деба и името им дето са го измислили - мухес волантес...  :043: :043: :043: .

Медицината и науката едва са одраскали повърхността на реалността и да дават такива крайни заключения си е чиста проба глупост. Това е пример в чист вид как се обявява 70% от населението за болно от мухес волантес и директно си затваря очите за нещо по-голямо и много по-мащабно от самият човек дори.

ТАКА СЕ ЗАТВАРЯТ СЪЗНАНИЯ!
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: За по-сензитивните
« Отговор #13 -: Ноември 29, 2014, 12:45:42 pm »
 дА, Вещичка го е обяснила така както и аз го мисля.
наистина гиима през цялото време, но се виждат ако ги "повикаш" с желание и зяпаш в нищото. Аз така ги видях в мазната супа с лук в детството, докато търсех довод да откажа да я изям. :)
Вещичка ме подсети за квантовите неща, там малко знам.
Това, което е на твоето изображение , Реп, при мен са само мехури около 50 на брой има една "връвчица" и е свързана с неправилен ромб. Един от мехурите е с ядро-различен. Понякога като си мисля нещо единият изскача пред очите. Дълго се питах светлининте кога идват, мислех че когато си мисля определени неща. сега ми се струва, че зависят от общото ми енергийно състояние-по-висока вибрация, по-ниска вибрация.
Златните мушици се движат , а тези мехури ако ги фиксираш бавно слизат отгоре надолу поради някаква особеност на окото-реално си стоят на място.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: За по-сензитивните
« Отговор #14 -: Ноември 29, 2014, 12:54:37 pm »
Реп, препоръчвам ти "Холографската вселена", много добра книга и е истината за нещата-една част. Написана е от колеги на Айнщайн.