Автор Тема: За по-сензитивните  (Прочетена 11233 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За по-сензитивните
« Отговор #30 -: Ноември 29, 2014, 04:30:04 pm »
Не е от Луна  в Овен, има Меркурий в Риби в 9-ти, единствен и неповторим, оттам идва синьото. :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: За по-сензитивните
« Отговор #31 -: Ноември 29, 2014, 04:35:13 pm »
Сензитивността не е в очите, а е на ниво чувства, усещания.
За мен и човек, който витае из безграничното, не търси научни причини, а му липсва здравословна доза скептицизъм и такъв, който е е скептик, но гледа на една плоскост, са коне с капаци. Комбинация му е майката.  ;D

Те това е, назначавам Стар за говорител :08:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: За по-сензитивните
« Отговор #32 -: Ноември 29, 2014, 04:45:39 pm »



Ето давам за пример Драката: в началото си мислех, че по-дебелокожо нещо от нея не познавам (виртуално разбира се), после разбрах, че е с овча Луна и това ми обясни държанието и просто я приех такава, каквато е, а днес, в тази тема ме изненада още по-приятно и разбрах, че има огромна надежда и за нея да освободи съзнанието си  :012:...

Простичко е - човек е изследовател в същността си и когато изръшне всичко материално ще се устреми към нематериалното, защото просто така е устроен...

  :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043:

Вещенгеееееер!  :D :D :D :D Вещенгер,с теб не сме се доразбрали!"Духовното" ми е много познато,за това го възневидях и избрах да съм сатурнианка.  :38: :08: :012: :-* :19:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: За по-сензитивните
« Отговор #33 -: Ноември 29, 2014, 04:49:31 pm »
Не е от Луна  в Овен, има Меркурий в Риби в 9-ти, единствен и неповторим, оттам идва синьото. :012:
Да,Рени-там ми беше падението и заточението.Наистина беше така-9Д Риби.  :D Но не мисля,че съм "неповторима" и "синя" заради Мерка :D -за това марсови,екзалтирали,заточени фактори в сатурнов дом да искаш.  :D
« Последна редакция: Ноември 29, 2014, 04:55:20 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За по-сензитивните
« Отговор #34 -: Ноември 29, 2014, 05:03:33 pm »
Са...и двата лагера ще ме наплюят
Момичета, с възрастта и отслабването на очния нерв ще виждате все повече шарени и цъвтящи петна, прадядо ми накрая направо извънземните видя
Има други реалности, или светове, или нещо си, но те се демонстрират при особени случаи/нагласа/поведение
Освен ако някоя от вас не живее отдавна с единия крак не тук, се съмнявам да може да ги съвместява нещата
Паяци и всички описани виждам предимно вечер, при преумора от различен вид, но не всекидневно, няма нищо общо с другите ми опитности и не отдавам специално значение
Ако някой виждаше същността на нашия свят, щеше да вижда снопове светлина, безкрайни вертикални черти, групирани по някакъв начин

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: За по-сензитивните
« Отговор #35 -: Ноември 29, 2014, 05:11:53 pm »
А който не е виждал паяци,а само "мъгли",които си стоят докато решат?  :012:
Един път (не на сън)ме "блъсна" една "мъжка мъгла".Беше ми много ядосан.Дори знам кой е-тогава се бяхме скарали,а той има наистина мощна мисъл,която съм отчитала да действа в реалността.
Не се бъзикам.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: За по-сензитивните
« Отговор #36 -: Ноември 29, 2014, 05:15:43 pm »
Което не съм го виждала, не знам как се вижда :)
Чуждата енергия я усещам по друг начин

Мъгла можеш да видиш на смрачаване, или при лек сумрак в стаята през деня
« Последна редакция: Ноември 29, 2014, 05:50:58 pm от Papy »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: За по-сензитивните
« Отговор #37 -: Ноември 29, 2014, 05:42:14 pm »
Случвало ми се е да имам проблясък относно събитие. :017:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: За по-сензитивните
« Отговор #38 -: Ноември 29, 2014, 06:01:56 pm »
Аз съм виждала и усещала присъствие. И не е свързано с мушиците в очите, макар и това да съм виждала. Но за тях се чудя дали не са следствие на проблеми с очите, нали съм цъклата от съвсем скоро.
Но другото не беше свързано със зрението.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За по-сензитивните
« Отговор #39 -: Ноември 29, 2014, 08:15:52 pm »
"Обвиних" неправомерно Нептун тук, а всъщност "виновникът" е Юпитер. Юпитер в знак на Слънце, Луна, Меркурий,АСЦ по-често в твърд аспект към същите дава тези "по-голям от..." или " раздуване на ...". Но пък там където отсъства същия , няма как да се повярва в това бъдеще:)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За по-сензитивните
« Отговор #40 -: Ноември 29, 2014, 08:26:41 pm »
Да,Рени-там ми беше падението и заточението.Наистина беше така-9Д Риби.  :D Но не мисля,че съм "неповторима" и "синя" заради Мерка :D -за това марсови,екзалтирали,заточени фактори в сатурнов дом да искаш.  :D

Цитат
Но не мисля,че съм "неповторима" и "синя" заради Мерка

Не ти, а Меркурий е неповторим при теб, това казах-по тази ос е "да се осъзнаваме в посока нагоре",развивайки по-висш разум, подвижен кръст, Меркурий/Юпитер. При теб същия е неаспектиран, по твоя информация и единствен във водна стихия, поради тази причина става фокусна точка в натала ти.А "синьото" е от/по  Нептун. Това е. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: За по-сензитивните
« Отговор #41 -: Ноември 29, 2014, 08:54:08 pm »
Не ти, а Меркурий е неповторим при теб, това казах-по тази ос е "да се осъзнаваме в посока нагоре",развивайки по-висш разум, подвижен кръст, Меркурий/Юпитер. При теб същия е неаспектиран, по твоя информация и единствен във водна стихия, поради тази причина става фокусна точка в натала ти.А "синьото" е от/по  Нептун. Това е. ;)
Сигурно когато съм писала,че е аспектиран не си видяла.  ;) Към него имам квадрати от Сатурн,Лилит(нея не знам дали да я броя),тригон към асц,квинонция с Уран и малко минорни аспекти(2х40* от Юпитер и Луна).  :08:
Много ми харесва как се изразяваш,нищо че понякога не те разбирам веднага!  :012: Това сигурно е защото твоят Мерк е в близък съвпад с моя.  :012: :-*
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За по-сензитивните
« Отговор #42 -: Ноември 29, 2014, 08:58:06 pm »
Много е хубава квадратурата Меркурий воден знак и Сатурн, но онова като коментирах остава като инфо. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“