Автор Тема: Пълнолуние в Близнаци 6 декември  (Прочетена 12407 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние в Стрелец 6 декември
« Отговор #15 -: Декември 01, 2014, 10:25:11 pm »
Рени, тогава вече Марс ще е във Водолей, ще ми активира големия тригон. Ще вземе да се окаже весел и хубав ден :) А за Близнаци—Стрелец, там са и II—VIII, и III—IX. Ще видим.

Някъде около 5-ти дом, ще действа Марс или все още в 4-ти, прецени къде се случва и там ще приключиш със старото и ще стартираш нещо ново. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Пълнолуние в Стрелец 6 декември
« Отговор #16 -: Декември 01, 2014, 10:37:05 pm »
Някъде около 5-ти дом, ще действа Марс или все още в 4-ти, прецени къде се случва и там ще приключиш със старото и ще стартираш нещо ново. :)

Рени, не че не съм съгласен, ама защо си хареса точно Марс за активатор? :) Иначе там си е Д4.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние в Стрелец 6 декември
« Отговор #17 -: Декември 01, 2014, 10:42:47 pm »
Ти каза, че нодална ос ти прави съвпад с оста АСЦ/ ДСЦ, ти си Слънчев Скорпион, Сатурн в Скорпион възврат...нали търсим при всеки спецификата ? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Пълнолуние в Стрелец 6 декември
« Отговор #18 -: Декември 01, 2014, 10:44:14 pm »
А-а, така е съвсем ясно :) Мерси за пояснението.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Пълнолуние в Стрелец 6 декември
« Отговор #19 -: Декември 02, 2014, 12:49:00 am »
Пълната Луна ще направи съвпад със Сатурн(У7),а Слънцето с Лилит.Ако се случи нещо по-специално от Никулденския шаран ще ви кажа.До сега Луната не ми е действала.  :d030:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние в Стрелец 6 декември
« Отговор #20 -: Декември 02, 2014, 10:56:42 am »
Пълната Луна ще направи съвпад със Сатурн(У7),а Слънцето с Лилит.Ако се случи нещо по-специално от Никулденския шаран ще ви кажа.До сега Луната не ми е действала.  :d030:
Как така на цял свят действа- като се почне от това, че са засявали ниви, отглеждали зеленчуци в зависимост от положението на Луната, та се стигне до Хипократ, който също се е съобразявал с Луната в медицината, а само на наша Дракониада не действала - ще я накажем в ъгъла пуста му Луна  :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Пълнолуние в Стрелец 6 декември
« Отговор #21 -: Декември 02, 2014, 02:17:16 pm »
Как така на цял свят действа- като се почне от това, че са засявали ниви, отглеждали зеленчуци в зависимост от положението на Луната, та се стигне до Хипократ, който също се е съобразявал с Луната в медицината, а само на наша Дракониада не действала - ще я накажем в ъгъла пуста му Луна  :012:
Да ти кажа и аз това се чудя-защо?!Като съм с асц Рак,новолуние,в 10Д?!Всички дебнат луната и нещо им се случва.На мен пълнолуние Кзр съвпадна с дсц,затъмнението със Слънцето.Сега чакам да видя дали Сатурн ще помръдне.
Нямам обяснение,но четох,че когато Хирон съвпадал със Светило нещата не се движели по обичайния начин.А при мен съвпада и с двете Светила.Друга причина не виждам.Винаги съм мислила,че хората просто преекспонират влиянието на Луната и транзитите и.
« Последна редакция: Декември 02, 2014, 02:22:04 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Пълнолуние в Стрелец 6 декември
« Отговор #22 -: Декември 02, 2014, 07:50:44 pm »
Не знам дали пиша в подходящата тема,но този месец ще взема участие в няколко благотворителни кампании.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние в Стрелец 6 декември
« Отговор #23 -: Декември 02, 2014, 07:57:56 pm »
Не знам дали пиша в подходящата тема,но този месец ще взема участие в няколко благотворителни кампании.

а това как се връзва с отпуската :) Пълнолунието да не прави аспекти откъм 10 дом?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Пълнолуние в Стрелец 6 декември
« Отговор #24 -: Декември 02, 2014, 08:02:08 pm »
Хепи,пълнолунието ми е в 10дом и образува аспекти само с прогресивни 1/5 домове и един куинконс с дир.Сатурн. :)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние в Стрелец 6 декември
« Отговор #25 -: Декември 02, 2014, 10:04:34 pm »
Не знам дали пиша в подходящата тема,но този месец ще взема участие в няколко благотворителни кампании.
по някакъв начин е намесен 12д, щом ще участваш в благотворителна дейност

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние в Стрелец 6 декември
« Отговор #26 -: Декември 03, 2014, 09:59:48 am »
Да, пълнолудието е в Близнаци - грешката е моя  :clap: на вас.

Леле, много символичен стана тоя 6.XII — тогава ми е сатурновият възврат, транзитният възел съвпада с АЦ, сега и пълнолуние. Подходящо. :)

Рептило, ми то точно по скорпионски ти се оформя, вие го обичате такъв гърч  :D
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние в Стрелец 6 декември
« Отговор #27 -: Декември 03, 2014, 10:57:39 am »
Да ти кажа и аз това се чудя-защо?!Като съм с асц Рак,новолуние,в 10Д?!Всички дебнат луната и нещо им се случва.На мен пълнолуние Кзр съвпадна с дсц,затъмнението със Слънцето.Сега чакам да видя дали Сатурн ще помръдне.
Нямам обяснение,но четох,че когато Хирон съвпадал със Светило нещата не се движели по обичайния начин.А при мен съвпада и с двете Светила.Друга причина не виждам.Винаги съм мислила,че хората просто преекспонират влиянието на Луната и транзитите и.

Цитат
че когато Хирон съвпадал със Светило нещата не се движели по обичайния начин.

...но не казват, че не се движат-чети и (по)мисли върху това, което се пише. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Пълнолуние в Стрелец 6 декември
« Отговор #28 -: Декември 03, 2014, 11:21:55 pm »
...но не казват, че не се движат-чети и (по)мисли върху това, което се пише. ;)
:08: Дай да видим.Аз много обичам да докладвам ОВ-професионални деформации.  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние в Близнаци 6 декември
« Отговор #29 -: Декември 04, 2014, 12:06:39 am »
Давам ти да гледаш-Светило /СЛВ съвпад с Хирон , в противоположен на твоя дом-ти кажи дали имам семейни и професионални деформации и дали Луната ми действа ? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“