Автор Тема: Пълнолуние в Близнаци 6 декември  (Прочетена 12411 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Пълнолуние в Близнаци 6 декември
« Отговор #60 -: Декември 11, 2014, 11:06:05 pm »
Дано да се оправи и да имате котета, няма да забравя с моята как раждахме, тя черната, роди 3 бели снежковци
Мир на праха й, трудно ще си взема пак котка вкъщи, много ги обичам

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Пълнолуние в Близнаци 6 декември
« Отговор #61 -: Декември 11, 2014, 11:28:29 pm »
Мерси, Папи!

Сърцето ми се къса и на мен, завинаги ще ми останат пред очите малките бебенца, всичко си имаха оформено-краченца, ръчички, даже и ноктенца си имаха :( Кой знае какви хубави котета щяха да бъдат:(

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Пълнолуние в Близнаци 6 декември
« Отговор #62 -: Декември 12, 2014, 11:41:10 am »
Мерси, Папи!

Сърцето ми се къса и на мен, завинаги ще ми останат пред очите малките бебенца, всичко си имаха оформено-краченца, ръчички, даже и ноктенца си имаха :( Кой знае какви хубави котета щяха да бъдат:(
Милите душички...   :(

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Пълнолуние в Близнаци 6 декември
« Отговор #63 -: Декември 12, 2014, 12:08:04 pm »
На мен ми е по оста ИЦ/МС - децата се прибират за празниците  :012:. Луната ми се пада на К4 - миииии то работата ясна - готви, пери, чисти... И на другия ден след пълнолунието ми започва и лунара за този месец...  :043:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Пълнолуние в Близнаци 6 декември
« Отговор #64 -: Декември 13, 2014, 01:13:13 pm »
При мен пълнолунието в Близнаци се случи в 8-ми дом и беше в точен секстил с натална Луна в 6-ти дом, такова буквално проявление  отдавна не бях имала.
Два дни преди да се случи лунацията, котката ми направи спонтанен аборт и цяла нощ израждах умрели недоразвити котенца, едва сутринта в 7.30 ветеринарят благоволи да си вдигне телефона. Така или иначе, не е имало шанс да оцелеят.

Ден преди пълнолунието ми се обадиха от една банка в чужбина за да ме уведомят, че заради кризата я затварят и имам един месец да си прехвърля парите в другата банка която ги купува, или да изтегля всичко и да си закрия сметката при тях. Голямо неудобство ми създадоха, защото това беше единствената ми сметка в този тип валута и ползвах точно тяхната карта най-много за интернет покупки.

Но нали това си е 8-ми дом, може ли изобщо да се очаква нещо добро от лунация случваща се вътре?! ???

Много съжалявам за писковците, Цвете. Дали би пуснала карта на лунацията (там, където си била), наложена върху твоята рождена? Щом толкова неща са се случили, сигурно има и други аспекти, при мен например дори при точен аспект не е речено, че нещо ще стане.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Пълнолуние в Близнаци 6 декември
« Отговор #65 -: Декември 14, 2014, 06:39:50 pm »
Точно по времето на пълнолунието си бях вече в България. Няколко дни преди него имах лунен възврат с АЦ в 12-ти дом, ужасен месец се очертава, не съм посещавала толкова лекари и болници никога! Сложиха ми няколко ваксини, убождаха ме и да ми вземат кръв. Към края на тази седмица ще съм приключила с всички медицински подробоности свързани с предстоящото ми заминаване на друг континент, с много завишен риск от заразни болести.

Иначе за пълнолунието в Близнаци, освен че направи секстил към натална Луна (само на няколко минути) и Меркурий в 6-ти дом, е хвърлило и точен тригон към натален Плутон в 12-ти дом (пак по-малко от градус разлика), както и опозиция към натален Нептун във 2-ри дом. Имам и натална Венера в 8-ми дом, но тя е в 9-ти градус, сякаш е далеч за да отчитам като съвпад на пълнолуние с нея. В същото време транзитен Марс е бил около ИЦ, Марс в натала управлява 6-ти дом. Активирани са били 4-ти, 6-ти и 8-ми домове, щях да съм много доволна ако ми се беше разминало само с банковите неуредици! Като добавим и лунара с АЦ върху натален Плутон в 12-ти в опозиция на натална Луна в 6-ти, излиза здраве, домашни животни и болници, така ще върви до следващия лунар явно :(

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Пълнолуние в Близнаци 6 декември
« Отговор #66 -: Декември 14, 2014, 06:51:50 pm »
Дано нещата при теб тръгнат към по-добро, Цвете :)
Питах, защото твоят случай изглежда като потвърждение на принципа, че не видът аспект е важен, а между какви планети се образува.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Пълнолуние в Близнаци 6 декември
« Отговор #67 -: Декември 14, 2014, 07:08:38 pm »
Дано нещата при теб тръгнат към по-добро, Цвете :)
Питах, защото твоят случай изглежда като потвърждение на принципа, че не видът аспект е важен, а между какви планети се образува.

Да, определено, аспектът сякаш не е така значим, по-скоро планети и домове. Тази тенденция освен при обикновените лунации, я отчитам при мен и при затъмненията, както и при транзитни аспекти на транс-сатурновите.