Автор Тема: Женски истории.  (Прочетена 33455 пъти)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Женски истории.
« Отговор #150 -: Декември 28, 2015, 11:18:50 am »
Имам точно предвид обърквацията на ролите в ритуалите,човек тъкмо се накани да ,,скочи,, и овнето го изпреварва,скача първо,при което мъжът се чувства ,,изнасилен,,,това при по-чистите типове .В конкретния пример момичето се омъжи в крайна сметка за един чужденец,който никак не беше ориентиран сексуално/меко казано :012:/

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Женски истории.
« Отговор #151 -: Декември 28, 2015, 11:26:03 am »
Признавам, че нямам грам понятие от хороскопското ти състояние. Просто ми направи впечатление /не/връзката между изказания марс на дсц и "странностите" за теб овенски. А и щом козирог ти пасва, казваш, значи течението е някъде другаде.
Хороскопът ми е с кардинален кръст в подвижни знаци,Венера е в точен секстил Уран,широк съвпад с Нептун-течението при мен е променливо и винаги изненадва-което предполага всякакви сметки и изчисления,синастрии отпадат/така и така ще има изненада/

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Женски истории.
« Отговор #152 -: Декември 28, 2015, 11:26:56 am »
Жените Овни все забравяме, че за мъжа изпращането е вид ритуал, съдържащ романтичен елемент. Класическият флирт също ми е безинтересен, но много се захласвам по интелектуален такъв, с подчертана хумористична нотка.

Ами да, разбира се. Не може да не си забелязала дихотомията изпращане — "у нас или у вас" :012: Показва различно отношение.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1203
Re: Женски истории.
« Отговор #153 -: Декември 28, 2015, 11:33:48 am »
  Опозит, :57: Нещо не разбрах за кардиналния кръст в подвижните знаци, но нищо. Венера-Уранът не носи ли на овнешко?? На овенки най-им пасват Водолеи, да им носят на лудостта и да не се трогват.  ;)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Женски истории.
« Отговор #154 -: Декември 28, 2015, 11:49:00 am »
Как се казва на кардиналните оси-АЦ/МЦ/ДЦ/ИЦ-някъде му казват кардинален кръст,това имам предвид :),аз си падам по лудички да,но в по-женски вариант-иначе ще ми объркат сексуалността се опасявам,държа си на мъжественността все пак :012:,тук има някакво противоречие,което не съм отработил явно :017:

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1203
Re: Женски истории.
« Отговор #155 -: Декември 28, 2015, 11:55:50 am »
 :57: :57: може, може... :08:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Женски истории.
« Отговор #156 -: Декември 28, 2015, 12:06:00 pm »
Ти се радваш на по-лудички, те, предполагам, на по-шаренко :cheer: Тамън си уцелил комбинацията, сега пропорцията :012:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Женски истории.
« Отговор #157 -: Декември 28, 2015, 12:14:36 pm »
Рептил,получих просветление-пропорцията,правилното съотношение на противоположности е деликатния момент,това е като в кулинарията да се добавят противоположни вкусове в правилно съотношение-сладко/кисело,солено/горчиво-в някои ястия се слагат едновременно,въпреки логическото противоречие,въпрос на правилни пропорции :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Женски истории.
« Отговор #158 -: Декември 28, 2015, 01:14:44 pm »
На мен най-много ми хареса брадатият аватар с двупръстовия кукиш  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Женски истории.
« Отговор #159 -: Декември 28, 2015, 01:39:31 pm »
При мен има една неувереност и плахост в действията /криворазбраната ми деликатност - повечето хора рядко разбират, че това е истинската причина/, но мисловните процеси протичат бързо и това не е свързано с необмисленост и импулсивност. Много пъти съм наблюдавала как хора с по-бавно и методично мислене изобщо не ме разбират - и бързата ми мисловна реакция, и склонността ми да мисля за по няколко неща наведнъж и, поради същата причина, в рамките на кратък разговор/диалог да прескачам от тема на тема.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1203
Re: Женски истории.
« Отговор #160 -: Декември 28, 2015, 01:46:25 pm »
 :D Значи оказва се при Овенките има три опции на /не/мислене в зависимост от това къде им е Меркурий:

В Риби - бързо и подвижно, интуитивно и попиващо, знае какво мислиш преди още ти да знаеш какво мислиш.
В Овен - гръм и трясък, прескача от тема в тема, кара се и крещи на ум.
В телец - мисли бавно и упорито, с убеждение. Като чушкопек, трудно загрява и хаби ток, ама после става работата.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Женски истории.
« Отговор #161 -: Декември 28, 2015, 02:06:02 pm »
Лили, при теб връзката с другите е Венера, а тя не е много действена и малко ретро. Те ти плахост и деликатност. Но пък и овнешкият Меркурий е бърз, тъй че няма чудно, че попадаш в някакви такива ситуации — хем деликатно мълчиш, хем в главата ти нещата щракат :)
« Последна редакция: Декември 28, 2015, 02:14:12 pm от Reptil »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1203
Re: Женски истории.
« Отговор #162 -: Декември 28, 2015, 02:17:05 pm »
Мммм, тук и скорпионският асцендент се обажда да подчертае с две дебели и две пресечени линийки като ученик обстоятелствено пояснение - гледа надолу и мисли за голо.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Женски истории.
« Отговор #163 -: Декември 28, 2015, 02:17:30 pm »
тъй че няма чудно, че попадаш в някакви такива ситуации — хем деликатно мълчиш, хем в главата ти нещата щракат :)

Точно така е. Често попадам или сред хора, които постоянно се стремят да ми вземат думата /а аз с нагли хора не мога да съм на равна нога/, или в ситуации, в които да гледам като теле и същевременно мозъкът ми да щрака с бясна скорост.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Женски истории.
« Отговор #164 -: Декември 28, 2015, 02:56:04 pm »
:D Значи оказва се при Овенките има три опции на /не/мислене в зависимост от това къде им е Меркурий:

В Риби - бързо и подвижно, интуитивно и попиващо, знае какво мислиш преди още ти да знаеш какво мислиш.
Да, има значение къде е Меркурий. То цялата карта е от значение за поведението на индивидите.

При моите познати със Слънце в Овен:

1. Меркурий в Риби, на Мц, квадрат Луна, секстил Нептун - интуитивно усеща, предугажда ситуациите и умее да се напасне в тях, има бързина в действията.

Дамата 1 може да ме втрещи с решения. Тя е от типа с поемането на инициатива, ако мъжете се бавят.  :012: Има страхотни попадения, но не са за широка публика и ще ги спестя. Щом успява и мен да изненада, а аз съм трудна за втрещяване.  :012:

----------------------------
[/quoteПотвърждавам, дамата :D за която говоря такава беше,Меркурий в риби,съвпад мой Асц,Слънцето в овен 1д съвпад с мой СЛВ,Плутон в скп 8д съвпад моя Луна,дотук добре,но нейно Слънце куинкункс моя Луна,нейна Луна в рак квадрат мое Слънце,
« Последна редакция: Декември 28, 2015, 03:01:43 pm от Oposit »