Автор Тема: Женски истории.  (Прочетена 30227 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женски истории.
« Отговор #135 -: Декември 28, 2015, 12:02:41 am »
Овенчетата се влияят от инстинкти,не думи .Обаче имат проблеми с конвенционалния флирт-не им е в стила,това е специалитет на опозиционния знак .
Имаме проблеми,защото е скучен и лицемерен.Освен това в него няма заряд.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Женски истории.
« Отговор #136 -: Декември 28, 2015, 12:17:34 am »
Свенливка и ти, не щя да кажеш, че се "цепите" (атомно) :d030:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Женски истории.
« Отговор #137 -: Декември 28, 2015, 12:19:52 am »
И аз така ви разбирам :012: търсите страст,огън,скорост,пряк път-в най-добрия случай зигзаг,ако флиртът е танц,при вас е боен ,резки обрати ,като вървят дори все едно бягат,трудно за партнъорство .Понякога мъжът има чувство,че той е жената някакси,трябва все да отстъпва ,да е втори .Експлозии в настроението,с една дума доста холеричност,освен ако не е смекчена от нещо друго в картата .Някоио казват ,че са момчета по душа в женско тяло,има нещо вярно,но когато са уравновесени от нещо друго в картата може да бъде и позитив .

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женски истории.
« Отговор #138 -: Декември 28, 2015, 12:20:57 am »
Свенливка и ти, не щя да кажеш, че се "цепите" (атомно) :d030:
Ако ти кажа глагола няма да се обогатиш астрологично,а еротично   :d030: ,което не е концепцията на форума.  :043: :043: :D :-* :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Женски истории.
« Отговор #139 -: Декември 28, 2015, 12:27:48 am »
И аз така ви разбирам :012: търсите страст,огън,скорост,пряк път-в най-добрия случай зигзаг,ако флиртът е танц,при вас е боен ,резки обрати ,като вървят дори все едно бягат,трудно за партнъорство .Понякога мъжът има чувство,че той е жената някакси,трябва все да отстъпва ,да е втори .Експлозии в настроението,с една дума доста холеричност,освен ако не е смекчена от нещо друго в картата .Някоио казват ,че са момчета по душа в женско тяло,има нещо вярно,но когато са уравновесени от нещо друго в картата може да бъде и позитив .
:d030: :d030: Бая поназнайваш за жените Овен,но не сме мъже в женско тяло!  :19:  Трябва задължително да сме първи във връзката,но мъжът до нас не може да е втори,защото ще значи,че е слабак,а ние с такива не можем да бъдем :043: Как ще го направи да сме и двамата първи си е лично негова работа.  :D

 
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Женски истории.
« Отговор #140 -: Декември 28, 2015, 12:31:23 am »
Ясно, ясно, да запазим благоприличие :012:

Опозите, зависи все пак от Луната. В някой сатурнов знак може да доведе до… хайде не пуританщина, но по-консервативни възгледи. Бойни викове и т.н. не се класират (това да не е клоунада, я), но с увъртане/усукване също не става. Мъжът или е мъж, или не попада на радара въобще.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Женски истории.
« Отговор #141 -: Декември 28, 2015, 12:36:28 am »
Имам известен опит с 10 на овенчета,/Марс на ДСЦ., но доникъде не се стигаше,все се стига до момент в който ме правят кривоглед .Например последния случай ми предложи да ме изпрати :-\-а това е моя работа,да ми дойде на гости с шише ракия :-\,пак е моя работа,освен това пия водка максимум,някакси мъжкото поведение обърква хората,имайте предвид,иначе готини мацки,обикновено спортни и секси :)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Женски истории.
« Отговор #142 -: Декември 28, 2015, 12:43:37 am »
Рептил,работата хем е проста хем сложна,обаче така е с инстинкта-мислене няма,а иди и разбери механизма-сложен .Бъди хем първи,хем втори-ха сега де :017:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Женски истории.
« Отговор #143 -: Декември 28, 2015, 08:11:22 am »
:d030: :d030: Бая поназнайваш за жените Овен,но не сме мъже в женско тяло!  :19:  Трябва задължително да сме първи във връзката,но мъжът до нас не може да е втори,защото ще значи,че е слабак,а ние с такива не можем да бъдем :043: Как ще го направи да сме и двамата първи си е лично негова работа.  :D

Божкеее, Слънцето ми е в риби, но първи дом и моето мнение е същото...  :57:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Женски истории.
« Отговор #144 -: Декември 28, 2015, 10:01:18 am »
С женските марсови деца трябва да си по-бърз. За да вземеш преднина да си мъж. В друг случай ще решат да поемат инициатива. Имам приятелка Овен, много ми е близка и знам как 'работи' женски овенски механизъм. Тя също има интересни попадения в поведението.  :012:             Точно,трябва бързина там,лично аз имам Марс на Дсц,но е управител на интерсептиран овен със Сатурн в него-интерсептацията е трудно разбиране на тази енергия,Сатурн също блокаж,бавене.При овните всичко е спонтанно,инстинктивно без мислене.На мен ми е пълна загадка как може да се мисли и вземат решения  без мислене и спонтанно и въобще да излезе нещо читаво от това-при тях се получава,тренинг.Разбира се говоря не само за Слънчев овен,а за принципа,който може да е на различни места,домове.В първи дом овен забелязвам дава често изчервяване на лицето .

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1193
Re: Женски истории.
« Отговор #145 -: Декември 28, 2015, 10:14:13 am »
Не знам в коя тема да попитам. Как бихте изтълкували следното поведение?
Разказвайки виц в присъствието на една жена, един мъж казва думата "секс", която се съдържа във вица в израза "... отишли да правят секс", и веднага сам се поправя на "... отишли да правят любов".

Мъжете са логични, рационални, праволинейни същества. Локумчестите работи са само в женските главици. Щом се е поправил пред дамата, направил го е заради конкретно нея, тоест разбираме себе си пред конкретно нея. А той погледна ли я в момента на "гафа"? Погледът го издава най-ясно, дори да е по скорпионски с крайчеца на лявото око, докато лицето е в друг ракурс.

Мъжете не се трогват пред жени, които не отразяват, камо ли пред приятели да се поправят. Останалите версии са ми неправомерни.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1193
Re: Женски истории.
« Отговор #146 -: Декември 28, 2015, 10:22:19 am »
Имам известен опит с 10 на овенчета,/Марс на ДСЦ., но доникъде не се стигаше,все се стига до момент в който ме правят кривоглед .Например последния случай ми предложи да ме изпрати :-\-а това е моя работа,да ми дойде на гости с шише ракия :-\,пак е моя работа,освен това пия водка максимум,някакси мъжкото поведение обърква хората,имайте предвид,иначе готини мацки,обикновено спортни и секси :)

Опозит, въпреки Марс на дсц, се ориентирай към дама от друго тесто. Не знам кой е знака ти на дсц, но вероятно ще ти е по-подходящ. Мисля, че Овенка не е твоята жена.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Женски истории.
« Отговор #147 -: Декември 28, 2015, 10:34:18 am »
Опозит, въпреки Марс на дсц, се ориентирай към дама от друго тесто. Не знам кой е знака ти на дсц, но вероятно ще ти е по-подходящ. Мисля, че Овенка не е твоята жена.
Люба приказките за чисти типове принципно са нонсенс,лично аз не гледам синастрии винаги става въпрос за някаква смес в определени пропорции,най-добре съм се разбирал със слънчев козирог примерно,но подходяща комбинация може да се получи при всякакъв слънчев знак,въпрос на пропорции,а и аз и средата се променят,всичко е динамично,зависи от моментното състояние на нативите и средата в която са-по-сложно е трябва най-малко да се гледат синастрии по дирекции и прогресиии,което става прекалено сложно ,особено за променливи доминанти в картата .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Женски истории.
« Отговор #148 -: Декември 28, 2015, 11:02:28 am »
Жените Овни все забравяме, че за мъжа изпращането е вид ритуал, съдържащ романтичен елемент. Класическият флирт също ми е безинтересен, но много се захласвам по интелектуален такъв, с подчертана хумористична нотка.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1193
Re: Женски истории.
« Отговор #149 -: Декември 28, 2015, 11:12:22 am »
Люба приказките за чисти типове принципно са нонсенс,лично аз не гледам синастрии винаги става въпрос за някаква смес в определени пропорции,най-добре съм се разбирал със слънчев козирог примерно,но подходяща комбинация може да се получи при всякакъв слънчев знак,въпрос на пропорции,а и аз и средата се променят,всичко е динамично,зависи от моментното състояние на нативите и средата в която са-по-сложно е трябва най-малко да се гледат синастрии по дирекции и прогресиии,което става прекалено сложно ,особено за променливи доминанти в картата .

Признавам, че нямам грам понятие от хороскопското ти състояние. Просто ми направи впечатление /не/връзката между изказания марс на дсц и "странностите" за теб овенски. А и щом козирог ти пасва, казваш, значи течението е някъде другаде.