Автор Тема: Ретрограден Юпитер  (Прочетена 62899 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #345 -: Юни 17, 2021, 04:38:29 pm »
Рени,за Юпитер ,колкото повече,толкова повече!
При мен Юпитер спира върху нат.Венера ,тригон нат.Юпитер,секстил Сатурн.Фирдарий на Юпитер съм.В солара е у4,у6,у7ми домове.
Около мен предимно Юпитерианци като асц .Синът ми е роден в стационарно/директна фаза на Юпитер,у1,у4домове.В натала е в 1ви дом(козирог).Брат ми е с ъглов ,на к4(риби),у1,у4.
Майка е с Юпитер на к3,у1,у3.Спря на к3.Мъжът ми е с Юпитер в скорпион 11 дом,у1,у4 домове.Спря съвпад Северен Възел.
Неразположения ,здравословни ,имаме всички.Грип,главобол,болки в очите,мускулни болки,кръвното налягане е неустойчиво,обща отпадналост,умора.
Почиваме.Предимно в хоризонтално положение от два дни.Но апетит не липсва,напротив. :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #346 -: Юни 17, 2021, 04:46:35 pm »
Гледай ти!
Точно вчера племенник ме сюрпризира, че ще ходи в Дубай с майка си за рождения си ден и ме кани и мен. Така ми се пътува, че не е истина , и хорар даже пуснах. :D
Ретроградието ще е в 9- я ми дом. Случайно или не, днес разучавах есента да запиша магистратура и потвърдих участието си в едно обучение и една екскурзия от училище.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #347 -: Юни 17, 2021, 09:18:59 pm »
Рени, благодаря за публикацията! Много е информативна.

На мен ми действа супер изнервящо заедно с тр. ретро Меркурий на ИЦ и пр. Луна в близнаци в 3 дом.
С почти ежедневно главоболие съм и болки в очите, и лявото ухо. Нямам сили и чувствам изтощение.
Имам усещане за тотално забиване, 1001 проблема ми са на главата, а единството, което ми се прави е да гледам в една точка и да мечтая за море ;D
Вечер не мога да заспя, а сутрин едва ставам.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #348 -: Юни 18, 2021, 05:38:16 am »
Юпитер ще бъде ретрограден до 18.10.21г.,ще се обърне в директен ход в 22*на знак водолей.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #349 -: Юни 18, 2021, 08:56:14 am »
Ау, точно над Слънцето ми.
Не се отчете, минавайки веднъж през него, да видим втория път.
Макар че, минавайки ретрограден над Венерата , не донесе хубаво, а лошо събитие.
« Последна редакция: Юни 18, 2021, 09:14:30 am от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #350 -: Юни 18, 2021, 02:22:38 pm »
Ако ще наблюдавам тези дни на стационарност венери с особености, пу, пу
Да се повторя в стил ретро Меркурий, но видях огромни неща, уста и гърди, които вървяха пред човека, който ги притежава.
« Последна редакция: Юни 18, 2021, 02:24:49 pm от Сафо »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #351 -: Юни 18, 2021, 03:48:09 pm »
Аз не мисля , че идва от Юпитер, но тези дни съм с добър късмет.
Паднах се квестор на коридор и вход двата дни на по- късия изпит на 10 клас, което ми спести доста нерви.
Тия дни се надпреварват да ме черпят с повод и без.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #352 -: Юни 18, 2021, 04:18:54 pm »
Ако ще наблюдавам тези дни на стационарност венери с особености, пу, пу
Да се повторя в стил ретро Меркурий, но видях огромни неща, уста и гърди, които вървяха пред човека, който ги притежава.
По Дупитер не трябва ли да ходят нещата зад човека  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #353 -: Юни 19, 2021, 06:34:26 am »
Ако ще наблюдавам тези дни на стационарност венери с особености, пу, пу
Да се повторя в стил ретро Меркурий, но видях огромни неща, уста и гърди, които вървяха пред човека, който ги притежава.
По Дупитер не трябва ли да ходят нещата зад човека  :)
Юпитер разширява/уголемява,дали отпред ,или отзад,няма значение. ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #354 -: Юли 01, 2021, 11:54:42 am »
Рени,за Юпитер ,колкото повече,толкова повече!
При мен Юпитер спира върху нат.Венера ,тригон нат.Юпитер,секстил Сатурн.Фирдарий на Юпитер съм.В солара е у4,у6,у7ми домове.
Около мен предимно Юпитерианци като асц .Синът ми е роден в стационарно/директна фаза на Юпитер,у1,у4домове.В натала е в 1ви дом(козирог).Брат ми е с ъглов ,на к4(риби),у1,у4.
Майка е с Юпитер на к3,у1,у3.Спря на к3.Мъжът ми е с Юпитер в скорпион 11 дом,у1,у4 домове.Спря съвпад Северен Възел.
Неразположения ,здравословни ,имаме всички.Грип,главобол,болки в очите,мускулни болки,кръвното налягане е неустойчиво,обща отпадналост,умора.
Почиваме.Предимно в хоризонтално положение от два дни.Но апетит не липсва,напротив. :)
нямам представа дали е от Юпитер, но вероятно не само. Всички с асц. Стрелец, които съм изредила, имат проблеми със зъби. Брат ми пострада при вадене на нерв, явно нещо му засегна ха, възпалиха, една седмица беше в болница. Майка е с болки, подут мъдрец, болки към ухото, гърлото, глава. Синът ми същите не разположения, два мъдреци растът, подути лимфни възли, сливици, болки... Ще ги вади оперативно.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #355 -: Юли 01, 2021, 08:19:57 pm »
Сафо, общото не е ли К4, с у Юпитер и Венера ?
Виж знака на Юпитер при роднините . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #356 -: Юли 01, 2021, 09:33:58 pm »
Сафо, общото не е ли К4, с у Юпитер и Венера ?
Виж знака на Юпитер при роднините . :)
да,общото е и к4 :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #357 -: Юли 02, 2021, 02:00:49 pm »
Значи, всеки от семейството прекалява някъде или с нещо, вж статуса на Юпитер: или е въпрос на възпитание, да не се вземат навреме мерки за здравето/у1 и у4 един и същ/. Юпитер  в Риби тази година не е в топ позиция.
Сафо, това, което изброи не се е случило сега, но сега иска да бъде подобрено.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #358 -: Юли 02, 2021, 02:12:04 pm »
Рени, да, не се е случило сега. На сина ми мъдреци растът от няколко години, тръгва, спира и не може да се извади, но и самият зъб не е болен. Здрави, бели зъби. Много поддържани. Майка е възрастна жена, също с изключително поддържани зъби и нищо изкуствено, няма мостове, няма протези. И сега и при двамата се подуха бузите от мъдреците. Единият е на 24г.,другия на 70г.
Единствено брат ми има лоши зъби. Преди години, зъболекар му лекува зъб и уж излекуван, пломбиран. Вдигна температура и беше в болница, рязаха го, през шията му изкараха гнойта. Онази зъболекарката оттогава спря да работи, а ние не я съдихме, въпреки, че си беше за съд. Брат ми има Сатурн в рак, на к8. и луна у8дом в 1ви стрелец.Не мога да си спомня предишния случай в коя година беше, но тогава не ни даваха никаква надежда, че ще оцелее.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #359 -: Юли 02, 2021, 02:16:36 pm »
Сафо, майка ти правили си редовно профилактични прегледи, следи ли отблизо здравния си статус, сина  ти ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“