Автор Тема: Ретроградни планети  (Прочетена 35761 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Ретроградни планети
« Отговор #105 -: Април 18, 2016, 02:58:30 pm »
Хах ..... аз мислех преди време да попитам как разпознавате чистофайниците :)


силна Дева + подходящ Меркурий

Аз нямам килими вкъщи, всичко е прибрано по шкафове, без някакви полици и подобни.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретроградни планети
« Отговор #106 -: Април 18, 2016, 03:02:08 pm »
Ох, затова ли се събудих в 10ч със стягане в областта на сърцето и виене на свят, още ми се вие, тъкмо мислех да проверявам опасните дни за месеца
Земетресение в 10ч е имало в Нова Загора 4,3 степен, после в 10,39ч.  2,4 степен;
в 13,38ч. 2,8 степен и сигурно още ще има, щом ми е шеметно

ОПАСНИ ДНИ- Дните от месеца (плюс, минус един ден), в които са възможни силни земетресения,мощни магнитни бури, климатични катаклизми , както и големи катастрофи с фатален изход причинени от човешки грешки.
Опасни дни през месец април :
    5,    11,  18,  26

 

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретроградни планети
« Отговор #107 -: Април 18, 2016, 03:24:57 pm »
Нищо чудно. Преди ми се е случвало и аз да ги регистрирам по подобен начин. Сега нямаше подобен дискомфорт, но се събудих доста бързо  ;D На 30-на км съм от епицентъра, но разлюля доста  :-\ Шоково, за сек-две. Вторичният трус съм го проспала.
Откакто навлязох в менопауза ги усещам с физически дискомфорт, тази нощ спах зле, доколкото може да се каже, че съм спала, само се въртях в леглото, ровичках в телефона  :)
 Иначе най-фрапиращ беше случая преди няколко години, тръгвам с малката дъщеря да я изпращам, че заминаваше за столицата, минахме в кварталния магазин, а точно до него ми стана зле- все едно нещо ме тегли надолу, едно такова шеметно ми беше, а дъщерята ми се подигра и насмете да тръгвам. Като се прибрах у дома малко по-късно и чета, че имало земетръс у нас, втора степен и нещо, но го маркирах  :)
Веднага звъннах на малката да ѝ кажа, че не съм си внушавала. После като се случи това в Перник, което беше заварило малката сама в стаята на 7ет. в общежитието в студенстки град, като нападали парфюмите от етажерката, а балконската врата скърцала зловещо, след всичкия страх, който преживяла и едва е слязла пред блока, не пропусна пак да се пошегува с мен- звъняла ми и пуснала телефона на високоговорител, за да чуват другите, как съм щяла да кажа, че съм го усетила предварително, понеже ми било зле  :) То така си и беше и точно по тази причина не си бях легнала, а стоях облечена пред компа и докато друсна бях първа пред блока с шише вода и цигари  :012:
Бях забравила телефона, после видях, че малката ме търсила на няколко пъти, за да пита къде е земетрсението, че при тях никой нищо не знаел все още.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретроградни планети
« Отговор #108 -: Април 18, 2016, 08:31:57 pm »
Нещо за ретро Марс сега - върнах се към тренировките след близо 10м прекъсване. Такива паузи съм правила само при двете бременности. Сега, заради операциите се пазех, но край вече уверено си влизам в релсите и няма връщане назад  :)
Над силата е само умението да я владеем!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Ретроградни планети
« Отговор #109 -: Април 19, 2016, 10:24:58 am »
при мен ретро Марс се обърна точно върху К4/Слънцето

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Ретроградни планети
« Отговор #110 -: Април 19, 2016, 10:28:10 am »
при мен ретро Марс се обърна точно върху К4/Слънцето

Има ли конкретно проявление, как го усещаш?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградни планети
« Отговор #111 -: Април 19, 2016, 11:42:57 am »
Големи номера въртят тия ретро планети, а тъкмо си помислих, че имам поводи за оптимизъм. Но с това последно интервю имах чувството /астрологично/, че нещата или могат да се закучат в един момент, или да има някакви организационни промени. Вчера трябваше да ми се обадят и да кажат дали съм одобрена, не се обадиха. Сега ми звъннаха и съобщиха, че ситуацията се променя заради техен чуждестранен партньор и няма да набират нови кадри за обекта, за който кандидатствах. Само за Сл. бряг, а на мен нито ми се ходи там, нито имам възможност с моето котило.

Но пък транзитният Меркурий проработи като по часовник - точен съвпад с Десцендента. И би трябвало вече да е понавлязъл в ретроградната сянка.

Направо да се неначуди човек на такава каръщина, вече за втори път така се получава - след като съм почти одобрена, нещата се преобръщат и накрая оставам с пръст в устата. И този път избързах да се похваля, че започвам работа на хубаво място. Изглежда, че преди да ми потвърдят окончателно, не трябва да се бие тъпан. В края на миналата година така се получи и с една редакторска длъжност.


« Последна редакция: Април 19, 2016, 11:51:36 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Ретроградни планети
« Отговор #112 -: Април 19, 2016, 12:22:58 pm »
Лила, като разказваш на другите за плановете си или за неща, които смяташ за съвсем сигурни, разпиляваш енергията, нужна за осъществяването им. Ако си забелязала, успешните хора не говорят за това, което смятат да правят. Можеш да видиш усмивки, изместване на темата, но не и разказ за намеренията им.
Пази за себе си това, което смяташ да постигнеш. Като стане факт, се хвали на всички. Но тогава пък може да откриеш, че не ти се иска да го правиш. :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградни планети
« Отговор #113 -: Април 19, 2016, 12:29:23 pm »
То не е въпрос на хвалене, а просто да споделиш с хора, които чувстваш близки. Интересното е, че напоследък при мен нещата се преобръщат в момент, когато вече смятам, че са ми в кърпа вързани. Винаги се появяват някакви външни фактори, които не зависят от мен и е нямало как да предвидя в самото начало. Но вече ще имам едно наум. А може би това не е моята среда и трябва да продължа да правя това, с което се занимавам и в което съм добра. Има раздвижване и по тия въпроси, а две дини под една мишница трудно се носят. При мен затруднението идва от това, че понякога не успявам да определя кое има най-голям приоритет за мен в даден момент от време.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Ретроградни планети
« Отговор #114 -: Април 19, 2016, 12:32:36 pm »
:(

Лили, ще се появят нови възможности, ще видиш. Както обичам да повтарям - когато една врата се затваря, се отваря нова. Или по-точно - една врата се затваря, за да се отвори нова.

Това със споделянето се оказа вярно при мен. Ако споделя за някакъв мой план, намерение, постижение, нещата тръгват към разваляне. Затова станах толкова потайна. Явно съм станала суеверна.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградни планети
« Отговор #115 -: Април 19, 2016, 12:39:28 pm »
Лили, ще се появят нови възможности, ще видиш.

Предполагам, че не е случаен този отказ. Може би на други неща трябва да обърна внимание.

Но ако разсъждаваме прагматично, при тая безработица и тия смешни заплати в нашия град това наистина беше много добър вариант, макар и сезонен.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Ретроградни планети
« Отговор #116 -: Април 19, 2016, 12:42:28 pm »
Лили, друга възможност ще се появи, усетих го по картите.

Пък и сега с тези ретро планети недей да бързаш.


Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградни планети
« Отговор #117 -: Април 19, 2016, 12:44:08 pm »
Лили, друга възможност ще се появи, усетих го по картите.

Направиха ми впечатление картите, сякаш не отразяваха много ясно професионалната тематика, а в друга посока отклоняваха въпроса.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Ретроградни планети
« Отговор #118 -: Април 19, 2016, 02:20:06 pm »
при мен ретро Марс се обърна точно върху К4/Слънцето
Има ли конкретно проявление, как го усещаш?

не съм хич търпелива,събираме пари за повторен ремонт на покрива и един комшия вчера ме изнерви , води фирма след фирма все гредореди
чакаш,закъсняват, излизаш-идват- закона на мърфи
..... то и  карето тр.Нептун,/актуално  за втори път към момента/ към Слънце/к4- дето ни наводни зимата,  ремонтирахме миналото лято



strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Ретроградни планети
« Отговор #119 -: Април 19, 2016, 02:32:21 pm »
То не е въпрос на хвалене, а просто да споделиш с хора, които чувстваш близки.

Аз пък си мисля,че когато споделяш с хора,които са добронамерени към теб,то общият им егрегор,те подкрепя позитивно,в посоката,която ти е необходима към момента,така,че не спирай да търсиш,на ретро юпитер изкачат пропуснати възможности или повторни предложения за работа,от един и същ работодател,понеже е в дева
кофти е карето на соц.планети,юпитер и сатурн за дълготрайно сътрудничество,но пък ретро марс диспозитора на слънцето ти е в тригонален знак,от ретрото можи би се изисква нов подход - в начина "да почукаш-за да ти отворят вратата" :08:

пожелавам ти успех,ако трябва изкърти я таз" врата" дето я затръшват чужди ръце,няма врата,няма проблем ;)