Автор Тема: Новолуние 22 дек. 2014г  (Прочетена 20737 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #30 -: Декември 17, 2014, 03:24:18 pm »
Трудно ми е да свикна с начина на мислене на новорегистрираните профили-честно!Избива ме на щуротиища от тях.Ама наистина ме избива на щуротия,особено като са с несериозно  и незадълбочено отношение към материята.
Аз пък в повечето случаи виждам в подобни писания на новорегистрирани поредната конспирация на стари съфорумки, които стопанисват собствен форум и/или предлагат астрологични услуги срещу заплащане  :D :D :D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #31 -: Декември 17, 2014, 03:36:32 pm »
Значи не ти е интересна астрологията,а наталната карта.Аз мога да ти разтълкувам натала в писмен вид срещу 400лв,плюс корекция на съдбата за още 400.  :d030: :d030: :043: :043:
П.п: Защо пишеш с големи букви?

 :012: :012: :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #32 -: Декември 17, 2014, 03:55:30 pm »
Хаха, Дракониада се шегува, акрукс се шегува, но нито една от тях не носи на майтап :)
ами и двете сме с Луна в овен, разбираемо е  :)
овчата Луна носи много на майтап, но когато знае, че е майтап, а нали действа импулсивно, не винаги разбира на първо четене, че това е шега, приема набързо написаното за удар по нея, нали е с неудържимо желание да е първа, да е единствена, да е права винаги и във всичко  :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #33 -: Декември 17, 2014, 07:38:48 pm »
Аз пък в повечето случаи виждам в подобни писания на новорегистрирани поредната конспирация на стари съфорумки, които стопанисват собствен форум и/или предлагат астрологични услуги срещу заплащане  :D :D :D
Ми хубаво-казах им една цена-да си сметкат. :)
Аз пък ги подозирам в малоумие.
Прочетох поста ти.
Прочетох и другия за импулса при Луните в Овен и си права.Много рано сутрин може и да стават грешки,но поривът да се напише ответ е неозаптяем.  :D
 
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #34 -: Декември 17, 2014, 09:20:21 pm »
А до твоя натал видимо не се докосвам- не ща точно по Коледа да ми поднесат главните джуджанки някой бан  :-X 
Само да уточня,че НЕ съм искала да правиш тълкувание на МОЯ натал.   :29: :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #35 -: Декември 17, 2014, 10:22:40 pm »
Как 400 лева бре хора :012: Ами че той дори и Бен Дайкс не взема толкова за изготвяне на прогноза или тълкуване на натални дадености!

Новолунието при мен е в 3-ти дом, в опозиция на натален Юпитер в 9-ти дом. Следващата седмица започвам интензивен курс по чужд език, като казвам чужд, наистина много много различен от всичко останало що съм изучавала досега и много йероглифен :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #36 -: Декември 17, 2014, 10:24:26 pm »
Как 400 лева бре хора :012: Ами че той дори и Бен Дайкс не взема толкова за изготвяне на прогноза или тълкуване на натални дадености!

Новолунието при мен е в 3-ти дом, в опозиция на натален Юпитер в 9-ти дом. Следващата седмица започвам интензивен курс по чужд език, като казвам чужд, наистина много много различен от всичко останало що съм изучавала досега и много йероглифен :)
Толкоз!Толкоз!  :d030: Аз съм Дракониада и взимам повече от него! :012: Не намирайте кусур,за да не вдигна още цената!  :043: :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #37 -: Декември 17, 2014, 10:39:19 pm »
Ох, тези новолуния на 0 градуса докога ще продължават? :) От рожденния ми ден Слънцето ми е все под прицел :) - сега ще сме на фаза квадрат, в 6 дом - вече ми дадоха насока в какво ще се прояви :) - до средата на януари ще трябва да експедирам едни контейнери с какво ли не вътре за Германия - ще ми се разкаже играта направо, защото нищо не е ясно, нищо не  е подготвено, ще е студ и сняг, нямам достатъчно пари за работници и транспорт ... въобще, приказка като за начало на новата година :) ..... но пък, дори и да е така, ще съм доволна, само да не се прояви по линия на здравето :)
Оопс, забравих, че и Юпитер е все в сметката - този път е на куинконс :)

Но пък изминалия месец, със секстил и тригон, беше много добре (с малки изключения).
Значи днес започнах да ти пиша през телефона,но се разработих и като се върнах да довършвам сесията ми беше изтекла и сайтът ме изхвърли.Затри ми се цялото писмо.  :38:
 Горе-долу беше  :ecomcity: :ecomcity: :D,че служебните натоварвания не ги свързвам с никакви транзити,не ли Луни.Пък и не ги таксувам като нещо изключително,за да ровя по звездите за тях и да им търся причина. С такъв товар сигурно и друг път си се справяла,така че  ;) :08:
 На мен януари ще ми е тежък,особено втората половина.Исках да избягам в отпуск,но ако избягам ще омажат една много важна работа,която трябва да се структурира и после,освен че ще я преправям със сигурност ще влизам в конфликт с 2 пъти повече хора от колкото,ако я избутам сама.Мразя отпуските!-Винаги като се върна от отпуска поне по 2 дни вкарвам всичко в ред  :96:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #38 -: Декември 18, 2014, 07:03:33 am »
Този месец ми е много активен,натоварен.Не знам от лунация ли е,от какво?
Трябва да пиша и един доклад във връзка с работата ми,ползвах дни отпуск,участвах в две благотворителни акции,подновиха ми договора и не на последно място-вчера съседката(животното  :012: )от втория етаж пак се е заяждала с половинката.Но той този път не си е мълчал.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #39 -: Декември 18, 2014, 08:57:01 am »

 Горе-долу беше  :ecomcity: :ecomcity: :D,че служебните натоварвания не ги свързвам с никакви транзити,не ли Луни.Пък и не ги таксувам като нещо изключително,за да ровя по звездите за тях и да им търся причина. С такъв товар сигурно и друг път си се справяла,така че  ;) :08:


жалко за дългото писмо :) ... но явно не е трябвало да се "публикува" :) - а защо да не ги свързваме - поради коя причина?

Наблюдавам се, и отчитам, че това наистина е някакъв процес в развитие - започна от съвпада и сега продължава.

Много съм доволна от предишния аспект - секстил откъм 5 дом :) - от деня на самото Новолуние, до момента, а и до следващото, съм все по срещи, кръчми, пътувания, приятни преживявания - като цяло, наистина - много приятни преживявания - чак не ми се иска да идва 22 декември :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #40 -: Декември 18, 2014, 11:23:54 am »
Какъв е орбисът за аспект на новолунието/пълнолунието с натална точка?Аз броя само 1*.За важни оси и Слънце до 2 * и пак не мръдва.Сега новолунието ще ми е на 2* квадрат от Плутон и на 4 от МС/ИЦ.И наистина не очаквам нищо.
Да дам ОВ за последното пълнолуние,което ми съвпада със Сатурн/Лилит.Шефът ми за празниците заминава за Сингапур,но няма да ме вземе.  :012: Всяка година пътува някъде ;).Та защо да ме интересува това,да ме касае и да е отразено в натала ми от цяло пълнолуние в точен съвпад? ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #41 -: Декември 18, 2014, 11:31:54 am »
жалко за дългото писмо :) ... но явно не е трябвало да се "публикува" :) - а защо да не ги свързваме - поради коя причина?

Наблюдавам се, и отчитам, че това наистина е някакъв процес в развитие - започна от съвпада и сега продължава.

Много съм доволна от предишния аспект - секстил откъм 5 дом :) - от деня на самото Новолуние, до момента, а и до следващото, съм все по срещи, кръчми, пътувания, приятни преживявания - като цяло, наистина - много приятни преживявания - чак не ми се иска да идва 22 декември :)
Покрай вас,във форума започнах и аз да ги следя,но много ме отегчават.Имах късмета от както се регистрирах да имам няколко пъти точни лунни аспекти,но без събития.Или аз съм максималистка и регистрирам като събитие само нещо изключително,към което се стремя и другото не виждам и омаловажавам.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #42 -: Декември 18, 2014, 01:17:56 pm »
Покрай вас,във форума започнах и аз да ги следя,но много ме отегчават.Имах късмета от както се регистрирах да имам няколко пъти точни лунни аспекти,но без събития.Или аз съм максималистка и регистрирам като събитие само нещо изключително,към което се стремя и другото не виждам и омаловажавам.

ами, ако забелязваш, тук си споделяме случки, които не са толкова жизненорешаващи - просто са част от живота. За да е нещо наистина фрапиращо, то самата лунация трябва да отпушва или дълъг транзит, или прогресия, или дирекция.
При мен, примерно - последните лунации са все към Слънце и Юпитер. Предполагам, че толкова ги забелязвам, защото прогр ми Слънце е в прогресивен тежък аспект тази година, оказва се, че Юпитер пък има дирекционен лек аспект (даже два). така че, може и от това да е .... знам ли - все още наблюдавам, отчитам, разсъждавам, събирам опит.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #43 -: Декември 18, 2014, 02:14:51 pm »
При мен е в 3д. На 20 дек имам изпит, но още не съм седнала да уча :-))) Изключвам комуникационни акценти, защото идват празници - по-скоро близко-роднински....

Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 22 дек. 2014г
« Отговор #44 -: Декември 18, 2014, 03:23:51 pm »
Да,забелязвам,че случките не са жизненорешаващи ;) . Забелязвам също,че ти изпитваш задоволство от празничните събирания,които си посетила,което се води за "събитие":)  :08:

бях в "тъмното" повече от 12 години - наистина си е събитие :) това, което и както сега ми се случва.