Автор Тема: Транзити на Слънцето  (Прочетена 7790 пъти)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Транзити на Слънцето
« -: Декември 27, 2014, 06:06:29 pm »
.
« Последна редакция: Февруари 17, 2016, 05:40:46 pm от Ali_Lun »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Слънцето
« Отговор #1 -: Декември 27, 2014, 06:10:52 pm »
да това е вярно , слънцето когато е в моя дванадесети дом, т.е. Май-Юни ми е супер депресивно и криво , както и когато е в 5 ти края на септеври октоври , любимия ни период на годината, ноември също

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Слънцето
« Отговор #2 -: Декември 30, 2014, 05:54:25 pm »
Транзитът на Слънцето във всеки знак всъщност е месечния солар. Ако държиш да го гледаш изолирано като тр. планета не забравяй, че това е светило. А какви функции имат светилата? Да осветяват - да акцентират темите на дома, през който минават. Но за конкретна събитийност едва ли може да се говори.
Например, когато Слънцето минава през асц. и навлиза в първи дом е нормално да полагаш повече грижи за външния си вид и в очите на околните да изглеждаш по-добре. През втори дом може да ти се наложи да ходиш до банки заради формални въпроси или да имаш допълнителни приходи.
.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Слънцето
« Отговор #3 -: Декември 30, 2014, 05:57:22 pm »
аз не съм говорил за конкретни събития , но е вярно 4е има все пак ефект , не е съвсем без нищо

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Слънцето
« Отговор #4 -: Януари 01, 2015, 10:24:35 am »
Али, наблюдавай се и ти.

За себе си мога да кажа, че усещам когато Слънце или Луна минават през рождения ми Плутон. Тогава ми е ревливо, черногледо и не виждам нищо добро около себе си. А често нямам причина, нито конкретно събитие да го усещам по този начин.

зависи в кой дом е плуто,и кой владее,при мен е на асц.,сега прогр.луна е в дева минава през плуто и слънцето тр.като минава през него-м.септември ми е най- щастливо  и хубав месец от годината- активира рождените тригони на марс-уран-плутон /асц.към юпитер в 9 дом,както и м.май,когато тр.слънце минава през своя диспозитор  юпитер телец в 9д.,третият щастлив и късметлийски е 11 дом -рак,секстилно към юпитер

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Транзити на Слънцето
« Отговор #5 -: Януари 01, 2015, 06:41:20 pm »
Стреличка, при мен Плутон е управител на 9 и 10 дом, а се намира в 8 дом. Но то там е цяло хоро от планети.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Слънцето
« Отговор #6 -: Февруари 04, 2015, 02:52:22 pm »
Транзитите са му рутинни,но такава тема не успях да открия,а трябва да има.
Няма да забравя един съвпад на Слънцето(У2) върху Плутон (У5).Тогава познах няколко мача в еврофутбол и спечелих около 300 лв.  :012:

Преди няколко дни при Слънце съвпад с К8 сякаш ме остави за 2 дни без енергия.нат Слънце опозиция У8,но към К8 в секстил,както и към планетите,които аспектират куспидата.

 Освен,че осветява темите на дома през който минава може и домът да "засмучи" жизнеността на му.Добре,че само с У8 са в лош аспект,при минаването от там.какво ли щеше да е,ако сключваше лош аспект с още някоя планета
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Слънцето
« Отговор #7 -: Февруари 27, 2015, 10:45:48 pm »
Трз Слънце съвпад с К9 Риби
Към К9 напрегнати аспекти квинконция Плутон,квадрат Нептун.
Нат Нептун тригон Слънце
Нат Юпитер секстил Слънце
Енергиен спад по-силен от Слънце през К8.
« Последна редакция: Февруари 27, 2015, 10:47:44 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Слънцето
« Отговор #8 -: Март 18, 2015, 12:06:16 am »
Квадрат към нат луна-орбис 1* разпадащ
Стрес по дома на луната

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Слънцето
« Отговор #9 -: Май 03, 2015, 09:35:11 pm »
Една ОВ.  ;)
На транзит на Слънце в Телец в квадрат към наталните ми Марс/Юпитер,с баща ми успяхме да се скараме доста гръмко  :012: .И двамата все още сме много сърдити и не се чуваме.И да поясня-той беше виновен,а не аз,но той мисли,че аз съм виновна.  :012: :012::d030:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Слънцето
« Отговор #10 -: Май 03, 2015, 10:00:19 pm »
Една ОВ.  ;)
На транзит на Слънце в Телец в квадрат към наталните ми Марс/Юпитер,с баща ми успяхме да се скараме доста гръмко  :012: .И двамата все още сме много сърдити и не се чуваме.И да поясня-той беше виновен,а не аз,но той мисли,че аз съм виновна.  :012: :012::d030:

Оооо, Дракич, много отсъствия ти се насъбраха - извинителна бИлеШка носиш ли? :)

Няма начин ти да си виновна - в никакъв случай!!!! :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Слънцето
« Отговор #11 -: Май 03, 2015, 10:15:24 pm »
Оооо, Дракич, много отсъствия ти се насъбраха - извинителна бИлеШка носиш ли? :)

Няма начин ти да си виновна - в никакъв случай!!!! :)
:012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Слънцето
« Отговор #12 -: Септември 24, 2015, 02:09:44 pm »
Трз Слънце У2(+ трз СЛВ) започва съвпад с Плутон У5 пред "вратата" на 4Д,Слънце/У4 натален съвпад.След това ще тригонира Марс/Юпитер.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Слънцето
« Отговор #13 -: Септември 24, 2015, 03:37:42 pm »
тр Слънце у12 в 1д е в сходяща опозиция с Луната У11 и К8, ще се охарча с пари покрай жена