Автор Тема: Пълнолуние 5 януари 2015г.  (Прочетена 8664 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 5 януари 2015г.
« Отговор #15 -: Януари 04, 2015, 10:37:35 pm »
Да, тази лунация е с влияние на две мощни неподвижни звезди - Луна в съвпад със Сириус и Слънце в съвпад с Вега. Освен това е в конфигурация с Лунните възли, така че може да има по-мащабен социален резонанс, носи в себе си и силен духовен заряд.

Просто случва за пореден път кулминация на квадратурата Уран/Плутон в определена посока (нодална ос). В началото на април Лунното затъмнение приключва същата мунданна квадратура. Не знам как се тълкува наличие на неподвижни звезди в съвпад/ опозиция към лунация. Тук, мисля, Акрукс и Стреличка, умееха да ги тълкуват и ако споделят мнение ще е полезно.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Пълнолуние 5 януари 2015г.
« Отговор #16 -: Януари 05, 2015, 08:33:29 am »
по оста МЦ-ИЦ в 9-3 домове, квадрат със стелиума от 1ви дом... слв и уран пък са ми на оста АЦ-ДЦ.
за сега - сутринта се събудих с повече енергия от обичайното напоследък. смятам да довърша някои неща, които се отвориха по новолуние, но са по 8ми дом.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Пълнолуние 5 януари 2015г.
« Отговор #17 -: Януари 05, 2015, 10:53:12 am »
Отново в 9-ти дом е случката, все така да върви:) Въпреки че е далеч от съвпад с натален Юпитер там, пълнолунието е в точен квадрат с натална Луна (съуправител на 9-ти ), както и в точен секстил с натално Слънце (управител на 10-ти).

Чакам да ми сложат работна виза в паспорта тези дни, това ще да е за мен проявата на пълнолунието.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 5 януари 2015г.
« Отговор #18 -: Януари 05, 2015, 12:52:16 pm »
И при мен е в 9д. Не съм гледала картата, но подозирам, че АЦ на лунацията ми е върху К3. Така навързвам съдебни проблеми с близки роднини. Няма наченки на такива, но знае ли се...
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Пълнолуние 5 януари 2015г.
« Отговор #19 -: Януари 05, 2015, 11:09:11 pm »
Пълнолудието проработи с пълна сила. Нали аспектираната ми Венера е У5 и У10 - един познат ме тормози с глупости цяла нощ по телефона, после имах проблеми на работа. Обаче нали е Овча Венерка - на него му раздадох правосъдие с две изречения, а за работата - задействах възможности да я сменя. Доволна съм. Пълнолунието ми действа като полезен шут в д...то  ;D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Пълнолуние 5 януари 2015г.
« Отговор #20 -: Януари 06, 2015, 07:12:16 am »
На мен ми е в 12ти ,не знам дали има общо, но спазих за 24 часа лунната диета. :012:
Наистина има ефект. Ще се постарая и на новолунието да я спазя.
« Последна редакция: Януари 06, 2015, 10:20:11 am от Babyblue »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 5 януари 2015г.
« Отговор #21 -: Януари 07, 2015, 11:35:48 am »
Луната е У11 при мен, а Юпитер съУ7- ще гледам да не прекалявам с подаръците за моя козел и да се съобразя с портмонето си   :)
Е, като ударя 2 милиона евро на 6ти ще му купя мечтания от него фотоапарат  :012: :012:
Не 2 милиона, 2 цента не спечелих вчера от лотарията, а 20€ за билета, които дадох края на миналия месец ги отнесе квадрата на Пълнолунието към наталната опозиция Юпитер-Венера!
За друг път ще знам да гледам и лунациите, а не само лунар-месечен солар, които бяха обещаващи за този месец- да, имам подаръци, финансови постъпления също, по 5д са, но не от хазарт, а от дъщерите и кандидат зетьовете  :012:

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Пълнолуние 5 януари 2015г.
« Отговор #22 -: Януари 07, 2015, 11:52:11 am »
Ми накарай ги те да пуснат тото и да ти подарят фиша! Аз ли да те уча?!?? :85:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 5 януари 2015г.
« Отговор #23 -: Януари 07, 2015, 01:06:24 pm »
На мен ми е в 12ти ,не знам дали има общо, но спазих за 24 часа лунната диета. :012:
Наистина има ефект. Ще се постарая и на новолунието да я спазя.
луннна диета- яде се всичко с форма на сърп- суджук, наденица, банан и други  :012:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Пълнолуние 5 януари 2015г.
« Отговор #24 -: Януари 07, 2015, 10:13:58 pm »
луннна диета- яде се всичко с форма на сърп- суджук, наденица, банан и други  :012:

Глупости!!!

Цял ден се пият течности. Нищо не се яде!!
Само вода,чай без захар, и фрешове!!!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 5 януари 2015г.
« Отговор #25 -: Януари 08, 2015, 08:38:53 am »
Глупости!!!
Цял ден се пият течности. Нищо не се яде!!
Само вода,чай без захар, и фрешове!!!

Ти от шегички явно не отбираш, веднага с обидите  :(

Чак толкова тъпи не сме, при положение, че от години наред по вестници, а после в интернет има информация за дните, подходящи за лунна диета, с препоръките към нея, така че многото ти удивителни в твоя пояснителен коментар са излишни, освен ако не си искала да подчертаеш личностни характеристики?

ПП написаното от мен е от една забавна картинка, която вървеше у фейсо по празниците  :-X



Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Пълнолуние 5 януари 2015г.
« Отговор #26 -: Януари 08, 2015, 08:41:49 am »
Ти от шегички явно не отбираш, веднага с обидите  :(

Чак толкова тъпи не сме, при положение, че от години наред по вестници, а после в интернет има информация за дните, подходящи за лунна диета, с препоръките към нея, така че многото ти удивителни в твоя пояснителен коментар са излишни, освен ако не си искала да подчертаеш личностни характеристики?

ПП написаното от мен е от една забавна картинка, която вървеше у фейсо по празниците  :-X
Няма обида в поста ми.
Разбирам от шеги.Стига да са от фините.
Мисля,че си го забелязала.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Пълнолуние 5 януари 2015г.
« Отговор #27 -: Януари 09, 2015, 11:46:27 pm »
Това пълнолуние активира квадратурата Уран Плутон и стана сакатлък във Франция, а май това е само началото     ...  :(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 5 януари 2015г.
« Отговор #28 -: Януари 15, 2015, 08:15:12 pm »
Първата лунация за тази година   :)

Пълнолунието е в квадрат с нодалната ос, при мен попада в 11д на 2* 8' от СЛВ и прави квадрат с Юпитер в 8д- пише за този аспект, че може да доведе до крайно разочарование от нещо, което много съм искала, няма да имам печалба от лотарията на 6ти или няма да е колкото желая  :)
печалба от лотарията нямах, не помня дали писах за това тук, но сега влязох да напиша за крайното разочарование не от нещо, а от някоя- една новолунна везна, която има съвсем точен съвпад на Нептун с моята Венера във везни  :(
- за втори път ми се случва жена с Нептун на моята Венера да ме гледа в очите с усмивка и да ме цака, като за световно... четвърти ден си ближа раните и нямам настроение за нищо, добре че преди малко четох вицовете и два вица на вещера ми докараха болки в стомаха от смях  :012: