Автор Тема: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.  (Прочетена 12623 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #30 -: Януари 08, 2015, 08:50:59 pm »
Уран ми е най-голямата мъка,а след това.Плутон.Тръгват си от точните градуси и няма.да се връщат. Очаквах доста от тях,много се страхувах в няколко момента дори,но като тегля чертата нищо не се промени.
С Плутон върху СЛВ само преговаряхме неща,които знам-научил ме е по един или друг начин до сега.С Уран имах елемент на преговор.Той обаче ме изправи поне няколко пъти на нокти.От него очаквах развитие(промяна) по 10Д където се движи.А уж бил "часовникар".   ;)

Промяна в кариерата или в статуса? :)

п.п.Какво ти се случи при съвпада му с МЦ? (това ме чака :) )
п.п.п. Уран ми е давал събитийност- при съвпад с ДСЦ, Слънце и Меркурий.
« Последна редакция: Януари 08, 2015, 08:54:45 pm от Uran »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #31 -: Януари 08, 2015, 11:03:51 pm »
Дракониада, аз се вълнувам, не ми е познато това да съм доволна, но ще ти дам съвсем прясна информация от тези дни по казуса. ;)

Транзити:                                              Натал:                                                                     
Луна в Лъв опозиция Венера Водолей                         Луна в 5-ти съвпад Венера                                 
Уран съвпад ЮЛВ ( в 10-ти дом)                                  Уран съвпад ЮЛВ в 10-ти                       
Меркурий съвпад Венера    Водолей                            3 -ти дом Водолей, Меркурий 45* Венера           
Луна тригон Сатурн (съвпад АСЦ)                                                 Луна съвпад Сатурн в Овен   
Слънце квадрат нодална ос                                              Слънце съвпад СЛВ
Слънце съвпад Плутон,квадрат Уран                                  Слънце опозиция Плутон/Уран
Марс опозиция Юпитер                                                       Марс в Стрелец секстил Юпитер
Венера секстил Сатурн                                                       Венера съвпад Сатурн
 

Тр. Сатурн съвпад АСЦ, тр. Нептун сходящ квадрат Марс от 3-ти, тр. Юпитер тригон Луна,тр. Плутон  секстил Меркурий, тр. Марс секстил Венера     -Меркурий у ДСЦ/МС в 3-ти, Марс у5-ти в 1-ви, кс Водолей:
-Срещна ме съученик -обожател в кварталният магазин(той отскоро живее в града и то не близо до мен), не сме се виждали от години. Аз се върнах в магазина от улицата за нещо, защото бях забравила и почти минах през него, а той ме е наблюдавал през цялото време .
 -В същия ден -сбирка с хора, с които почти бях приключила отношения и то без да имаме уговорка- у сестра ми и приятеля й се събрахме, ей така сякаш от нищото. 
-Предложение, свързано с работата ми
-Сън

Ти прецени, дали това ти дава някакъв отговор. Сега за 06.01. става въпрос.Този пример отразява влиянието на транзитите на външните планети в периода.

Не съм стигнала до дирекции-не знам как се тълкуват, така че не мога да ти помогна с мнение по въпроса ти, свързан с тях.    :)                                   
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #32 -: Януари 09, 2015, 11:03:51 am »
при мен всичко си работи. може да е за нещо дребно, но се отчитат по някакъв начин всички пр. методи  ::)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #33 -: Януари 09, 2015, 06:17:04 pm »
Промяна в кариерата или в статуса? :)

п.п.Какво ти се случи при съвпада му с МЦ? (това ме чака :) )
п.п.п. Уран ми е давал събитийност- при съвпад с ДСЦ, Слънце и Меркурий.
И през МЦ проработи много фактически.Причини ми един неочакван и много сериозен обрат(но е лично е и за сега не ми се конкретизира),но обратът беше свързан с 10Д,моята сигурност и стабилност.Очаквах,че след като в дома има планети основното действие ще е при съвпадите с тях.До сега нямам негов транзит без истински значими събития за живота ми-за първи път не работи.
През ДЦД също е преобръщал живота ми,при трз тригони,при съвпад с куспиди,но сега ме пропусна.......
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #34 -: Януари 09, 2015, 07:40:51 pm »
Рени,благодаря за споделеното.Не знам дали на тези транзити случките ги водиш за събития-твърдо държа на становището,че трябва да се гледа удовлетворението и силната емоция на човека,чийто радикс се разглежда и да се гледа от неговата камбанария за значимосн на ситуацията за живота му.Има хора,с които ако седна на една маса за мен ке е нещо грандиозно и има други,с които ако седна не бих го отчела като факт колкото и отдавна да не сме се виждали.Та не знам-щом твоята камбанария го определя за случка по тези транзити,отговаря им и са задоволителни,значи Е. :)
Моята камбанария казва за последните звездни фигури  в моя натал-няма изява. ;)
« Последна редакция: Януари 09, 2015, 07:42:51 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #35 -: Януари 09, 2015, 07:58:39 pm »
Извинявам.се,но като писах за дир на Лила бях останала с убеждение,че Юпитер/Луна са в съвпад. Не съм видяла добре.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #36 -: Януари 09, 2015, 08:13:20 pm »
Дирекционният Юпитер е в съвпад с натална Луна. В натала нямат аспект, само рецепция по екзалтация.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #37 -: Януари 09, 2015, 08:42:18 pm »
Дракониада,  пътуваш в кола извън града, какво вълнува съзнанието ти, а какво успява да улови погледа ти, как реагираш на това, съсредоточена ли си в преминаващите "картини" по време на пътуването, имаш ли компания  в колата, разговаряш ли докато гледаш навън, с каква скорост се движи колата- ти ли я определяш или се съобразяваш с този, който шофира....и изведнъж колата рязко набива спирачки- зайче е пребягало по пътя или пък другия вариант, просто го прегазва.
Ето на това му се казва случка с транзити, прогресии, дирекции, лунации и всички познати, и непознати за теб прогностични методи.

....колата рязко набива спирачки-зайче е пребягало по пътя или пък другия вариант, просто го прегазва, но шофьорът губи контрол над автомобила и следват не дотам приятни  последствия. Има ранени и животът на същите от този момент нататък, тръгва в друга посока, следствие тази случка.
Ето на това му се казва събитие. Човек има максимум  2-3 събития през живота си, които поддържат посоката и затова ти се случваш на събитието , не то на теб, както го е казал, един (не)случаен  човечец. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #38 -: Януари 09, 2015, 08:52:27 pm »
За мен е събитие, че щерка ми ми изпрати покана за приятелство във ФБ. :) Макар и крехка, много ми е проклетичка/отстояваща себе си. Аз пък, на свой ред, съм най- големият и критик и цензур. Веднага я подхванах. Може пак да ме изхвърли. :012: :012:
« Последна редакция: Януари 09, 2015, 08:55:35 pm от Uran »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #39 -: Януари 09, 2015, 09:51:00 pm »
Дирекционният Юпитер е в съвпад с натална Луна. В натала нямат аспект, само рецепция по екзалтация.
Тогава мнението ми от вчера(ли беше) остава в сила.Трябваше да ти се случи поне една среда или един човек,с който да се чувстваш емоционално на върха.Не само разбрана,но и окрилена,на уютно.Да не говорим,че отличното,весело настроение задължително трябваше да са съпътстващи.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #40 -: Януари 09, 2015, 09:59:14 pm »
Всеки ден гледам унили, уморени и изтормозени от живота хора в градския транспорт. Изключително потискаща картина.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #41 -: Януари 09, 2015, 10:22:39 pm »
Рени,всеки преживява различно нещата-отчитам важността на събитието по интензитета на съпътстващата го емоция(и продължителността и).Ако говорим за сгазени зайци за мен не би било събитие,нито пътен инцидент с травми.Но напълно разбрах какво искаш да кажеш.За мен пътно събитие ще бъде,ако се возя на много уникално возило с 300 и то само,ако возилото е наистина много специално в моите очи.Но за събитие ще говоря,ако возилото е мое.
« Последна редакция: Януари 09, 2015, 10:43:51 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #42 -: Януари 09, 2015, 10:55:41 pm »
Големите (емоционални) събития са в дирекциите

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #43 -: Януари 09, 2015, 10:59:02 pm »
Ето, ти" видя" само заека, колата и инцидента,в моя коментар, а искаш да отчиташ събития - не може. Първо се учиш да знаеш, след това да виждаш и чак тогава да говориш. Според, аз,  дали случайно  включих в коментара си лично към теб -кола, инцидент, скорост ?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #44 -: Януари 09, 2015, 11:24:06 pm »
Най-вероятно не случайно.Но имаме освен различен светоглед и различни естетически потребности.Ти ще разглеждаш пейзажа и ще се сливаш с него,а аз ако не летя по шосето ще цъкам в телефона и няма да ме интересува какво става наоколо. ;)

Така е, така...Дракониада. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“