Автор Тема: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.  (Прочетена 12586 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #60 -: Февруари 05, 2015, 07:13:12 pm »
Брей, какъв спор водим кое е събитие в твоя живот  :)
Ок, имаш събитие, браво на мен, познала съм
ПОЗНААААААА  :012:
защото такава трансформация не се случва всеки ден.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Има транзити,прогресии,дирекции,но няма събития.
« Отговор #61 -: Февруари 05, 2015, 07:26:08 pm »
Все пак имай едно наум догодина

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Как може трз тригон Сатурн/Марс към МЦ да работи,а Юпитер/Уран към стелиум не.И въпросът ми е защото Юпитер/Марс ми управляват 10 и 6Д от съвпад,а Сатурн и Уран, са нов и стар управители на този съвпад! Значи по-бързият и нисш бачка,а "по-висшият" тригон НЕ.  :017: Исках истинско,голямо повишениееее.  :cheer:
Ако нямах примери за натални връзки Юпитер/Уран и успешните им транзити един към друг нямаше да ме е яд.  :29 Пък и най-старателно се счупвам от работа.   :d030:  Толкова :ecomcity: съм старателна,че от Овен станах Коза. 
« Последна редакция: Март 02, 2015, 04:50:30 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Що ? Транзитните планети не са ли под една шапка, не "работят" ли екипно ? Юпитер е диспозитор на Сатурн, а Марс на Уран от комбинацията Уран - Юпитер.

Счупването от работа не е абсолютната гаранция за съответстващите му финансови резултати.
В темата "Марс" отбелязах,че финансовите резултати (а те периодично ми се)покачват.Но проблемът ми е,че много бавно става движението в йерархията,а това е много важно,така,за кеф на душата ми.Защото съм способна и трябва да заема по-висока позиция,каквато се полага на енергията и вещината ми. ;) Освен това съм много по-добър организатор от доста други,които внасят само безредие и хаос,прахосват безполезно ресурси и време..Този път нямаше повишения,но следващия...... :97:
 Работя с удоволствие. :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: