Автор Тема: Марс и Венера - от нежен танц до страстно танго  (Прочетена 24347 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс и Венера - от нежен танц до страстно танго
« Отговор #150 -: Март 01, 2015, 12:00:17 am »
Изгорените Венери често се чувстваме недооценени от партньора. :)
"Той е сляп за качествата ни, той не вижда какво имам аз, той не вижда потенциала ми"

Нещо, което засичам и в теб чрез мненията ти. Усещането, че не са оценили. Или показали.

Нямам време точно сега, не ми се разтягат локуми. Но изгорените Венери си имаме своите изпитания в търсенето на Него и Себе си. :) :72:
Никога не съм чувствала недооценяване или неуважение от партньор,докато съм била с него.Съжалявам. :)
Моята Венера има само един отрицателен аспект опоз от Уран и квадрат към Възлите,но възлите не смятам,че и въздействат.Уран ме кара маниакално към независимост,но съм доволна,защото всеки ще се покори когато срещу него има качества,на които се възхищава.
Нашите изпитания не са изпитания(според мен).Просто няма опашки от мъже с качествата които ценя.  :012: :08:

Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс и Венера - от нежен танц до страстно танго
« Отговор #151 -: Март 01, 2015, 01:41:28 am »
Дракониада, твоята  Венера в Овен е поставена на най-високото място в картата ти и е нормално да искаш да те виждат като "Първата дама", макар и в неустановени взаимоотношения -Марс във Водолей в 7-ми дом. Уран е в знак на Венера и в дома на управителят на АСЦ ти,колкото и да създаваш /демонстрираш впечатление на независима и ексцентрична жена, дълбоко в себе си се бунтуваш срещу свободните и отворени връзки, компенсирайки с амбиции и ангажиране по "високите  етажи" -Сатурн в Стрелец в 6-ти дом. И всичко това се случва с такава увереност и експанзия, благодарение на Юпитер в 7-ми, създавайки собствена неконвенционална философия на връзките( Юпитер във Водолей ), за да блеснеш с лоялността си в партньорствата-Венера съвпад Слънце по твоя, единствен неповторим начин, в Овен.Трудно, но пък предизвикателно, това би се случило, квадрат Венера нодална ос, защото Луната е в знака на Амазонките- ти знаеш, че това което искаш във връзките  е възможно, и най- парадоксалното, е че наистина е така.Според мен, когато Уран наелектризира Луната ти, ще има и мъж, и качества. Пожелавам ти го. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс и Венера - от нежен танц до страстно танго
« Отговор #152 -: Март 01, 2015, 02:36:06 am »
Дракониада, твоята  Венера в Овен е поставена на най-високото място в картата ти и е нормално да искаш да те виждат като "Първата дама", макар и в неустановени взаимоотношения -Марс във Водолей в 7-ми дом. Уран е в знак на Венера и в дома на управителят на АСЦ ти,колкото и да създаваш /демонстрираш впечатление на независима и ексцентрична жена, дълбоко в себе си се бунтуваш срещу свободните и отворени връзки, компенсирайки с амбиции и ангажиране по "високите  етажи" -Сатурн в Стрелец в 6-ти дом. И всичко това се случва с такава увереност и експанзия, благодарение на Юпитер в 7-ми, създавайки собствена неконвенционална философия на връзките( Юпитер във Водолей ), за да блеснеш с лоялността си в партньорствата-Венера съвпад Слънце по твоя, единствен неповторим начин, в Овен.Трудно, но пък предизвикателно, това би се случило, квадрат Венера нодална ос, защото Луната е в знака на Амазонките- ти знаеш, че това което искаш във връзките  е възможно, и най- парадоксалното, е че наистина е така.Според мен, когато Уран наелектризира Луната ти, ще има и мъж, и качества. Пожелавам ти го. :)
трз Сатурн в Стрелец,в 5Д,не в 6Д.  ;)
Спирам до тук,за да не спамим темата за тангото.  :58:
Благодаря.  :58: :-*
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Марс и Венера - от нежен танц до страстно танго
« Отговор #153 -: Март 01, 2015, 10:39:04 am »
Не е спам. Я, виж, какви интересни неща каза Рени. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс и Венера - от нежен танц до страстно танго
« Отговор #154 -: Март 01, 2015, 04:21:20 pm »
На 17.03. Венера влиза в Телец, а Марс все още е в Овен, какво ще се промени в тангото ?  Може би ...така  :)

https://www.youtube.com/watch?v=6lAKlYTQVKY
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс и Венера - от нежен танц до страстно танго
« Отговор #155 -: Март 01, 2015, 06:12:57 pm »
Аз много се извинявам,но мисля,че тангото е танцът само на Марс/Венера Овен.Дори не е на съвпада в Скорпион.За в Телеца и Везни- Виенски валс.  ;)

На 17.03. Венера влиза в Телец, а Марс все още е в Овен, какво ще се промени в тангото ?  Може би ...така  :)

https://www.youtube.com/watch?v=6lAKlYTQVKY
Не е спам. Я, виж, какви интересни неща каза Рени. :)
Така де,но аз щях да оспамя,ако бях продължила.  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс и Венера - от нежен танц до страстно танго
« Отговор #156 -: Март 02, 2015, 08:46:34 am »
На 17.03. Венера влиза в Телец, а Марс все още е в Овен, какво ще се промени в тангото ? 

заплащането

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс и Венера - от нежен танц до страстно танго
« Отговор #157 -: Март 03, 2015, 08:45:48 am »
http://tayni.net/?p=4448

нова столица на любовта е Пловдив  :57:

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Марс и Венера - от нежен танц до страстно танго
« Отговор #158 -: Март 17, 2015, 10:17:37 am »
Още с влизането си в Телец днес , Венера прави съвпад със Слънцето ми, а на 20.03 на СЗ  е Венериният ми възврат. В натала Венера е У3,8 ,а Слънцето е У6/а може и У7 да е-съгл. ректификацията/