Автор Тема: Марс и Венера - от нежен танц до страстно танго  (Прочетена 24314 пъти)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Марс и Венера - от нежен танц до страстно танго
« Отговор #135 -: Февруари 27, 2015, 09:38:19 pm »
Ингресът на Марс в Овен в тригон с наталната ми Луна и МС миналия петък ми донесе приятна случайна среща и подновяване на комуникация (плюс транзитен Меркурий върху натален).

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Марс и Венера - от нежен танц до страстно танго
« Отговор #136 -: Февруари 27, 2015, 09:44:00 pm »
При транзита им на скоро през Слънцето, нямаше нищо

А, излъгах, сега се сетих че една цяла вечер си говорих с Близнака (с който сме в добри отношения от началото на декември, няма отърване, вече се убедих че има нещо мазохистично в него ;D ) и безобразно много се смяхме. Проверих датата, точен съвпад тр. Марс със Слънцето  :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс и Венера - от нежен танц до страстно танго
« Отговор #137 -: Февруари 27, 2015, 10:22:22 pm »
И Венера и Марс вече са ми на МЦ и в 10Д.Ще ви кажа,че не усещам и лек бриз на нещо различно от обикновената рутина.Дори нови кюлоти не съм си купила.  :012:
Скоро Венера ще "се сблъска" първа с ЮЛВ,а след нея и Марс.След това ще съвпаднат с Уран.
Сетих се-сестра ми има ново гадже,който е "изникнал" от далечното и минало.По клиширания,съвременен,Уранов начин-намираш бивш съученик във фейсбук.Тя има Марс/Венера съвпад във Везни  :043: :043: :012: Ужас,вълненията пак са за другите.  :012: А аз със заточената Венера,върху която транзитира съвпадът на тангото нямам никаква романтична мисъл в главата.Чувствам се ощетена емоционално и в неравностойно(емоционално) положение  Трябва да ходя на Нептунова терапия  :012:
« Последна редакция: Февруари 27, 2015, 10:29:55 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Марс и Венера - от нежен танц до страстно танго
« Отговор #138 -: Февруари 28, 2015, 11:41:20 am »
Нищо, а ми бе в/у наталните Венера, СЛВ и Хирон.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс и Венера - от нежен танц до страстно танго
« Отговор #139 -: Февруари 28, 2015, 05:24:58 pm »
Сетих се за една случка,която не е събитие от онзи ден сутринта.Сетих се,защото сънувах повторението и и пак се шокирах.  :57:
Преди съм ви писала за един тронов Марс,който е неаспектиран в 4Д,в съвпад с Венерата ми,а Слънцето му е в Телец.Този мъж по принцип е много невъзпитан и невъздържан,но като ме види съвсем го хваща щръклицата.Прави ми много неприлични предложения и въобще не се свени и церемони да е по-деликатен и да спазва етикета.Стотици пъти съм му правила забележки по всички възможни тактически начини,които знам,но той не отбира.Добре че му поисках данните и видях,защо е толкова луд и го разбрах.Та този елемент онази сутрин ме нападна в гръб и ми говореше в косата най-безочливо....не мога да го напиша тук.И ме целуна.Значи той е единственият,който изобщо не го е страх от мен и,а може да се каже,че в йерархията е под мен.
Истината е,че нямаше да се замисля за него,ако заемаше висша позиция,но не ми е престижна връзка с него. ;)
Другият с Марс/Юпитер в Овен не отлепва.  :043:
А Сатурн/Марс в Овен най-неотклонно продължава да ме убеждава да стана инкубатор.  :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Марс и Венера - от нежен танц до страстно танго
« Отговор #140 -: Февруари 28, 2015, 05:41:46 pm »
Чета те, Драко и немея. Йерархии, глупости на търкалета.
« Последна редакция: Февруари 28, 2015, 05:49:55 pm от Uran »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Марс и Венера - от нежен танц до страстно танго
« Отговор #141 -: Февруари 28, 2015, 05:57:24 pm »
За каква йерархия става дума?  ::)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Марс и Венера - от нежен танц до страстно танго
« Отговор #142 -: Февруари 28, 2015, 06:01:38 pm »
"VIP", Веско. :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Марс и Венера - от нежен танц до страстно танго
« Отговор #143 -: Февруари 28, 2015, 06:33:00 pm »
Ема, точно това имах предвид- относителността и движението, а и има такива плюнки на високи позиции, че е въпрос на престиж и лично достойнство да не си сред тях. :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс и Венера - от нежен танц до страстно танго
« Отговор #144 -: Февруари 28, 2015, 07:51:59 pm »
Чета те, Драко и немея. Йерархии, глупости на търкалета.
Не мога да бъда с мъж,който не е на по-високо ниво от мен-срам ме е.Сякаш ще падне моята цена в моите собствени очи.По състоянието на мъжа се съди за стремежите на една жена.Един хубав секс не е причина за падение.Много подбирам мъжете и техните успехи са ми важни,както и "мястото им  в глутницата".
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс и Венера - от нежен танц до страстно танго
« Отговор #145 -: Февруари 28, 2015, 08:00:11 pm »
Уране, Дракс е с Дсц в Коза, а Слънце в 10 дом. Марс осмодомен. Привличат я мъже с позиции.
Някои жени се възбуждат от приказливи, други от романтични, трети от успели. Въпрос на необходимост, за да се разпалиш.

При нея има възбуда от действията му. И спадане на либидото от положението му.
Дракс, но си в грешка. Смел е. Явно и действащ. Днес е паднал, утре може да е по върховете, не всеки се издига бързо.  :-* Но арогантната смелост има по-голям шанс да стигне върха на планината.

Като толкова те кефи, инвестирай време там. Може да видиш ползите някога...

Хубаво е да се приема, че половинката може да е по върховете, може и да е в низините. И любовта да е все еднаква, дори в случай на пропадане да е по-видима за него. Мисли в пръстите бяха последните неща.

По Марс и Венера. Аз съм много лоша, мълча като партизанин, когато става дума за любов. Не показвам явно, не говоря, демонстрирам ураничното в мен. А съм такава мъркаща котана...макар и лоша понякога. От муднанен съвпад ли е, от какво ли... но като показваш друго, получаваш хубавини.
Покрай тази опозиция на Марс към стелиума ми, само червено ми е в главата. Искам всичко да е в червено!
Много ми харесва нахалството му.НО никога не бих могла дори и еднократно да "засегна"(макар,че няма да разбере) достойнството на Марс/Сатурна с някой много под нивото му.Всеки тронов Марс го бият хормоните и е изявен алфа-мъжки поне на животинско ниво,и ми е много интересен,но не мога да се обидя с такова приключение.
За него няма вариант да се изкачи,въпреки,че се е заинатил като имал пари(а щял да има) да ми плаща,за да бъдел с мен.  :57: :043: :043: А аз му казвам да ми се обади тогава.  :d030: УжасТ!Изтръпнах като ме сграбчи и ме целуна насила.Като го ударих в диафрагмата,не за първи път ме гледаше пак най-нагло и продължи да ми говори онова,което имаше да ми казва.Дори не показа,че има затруднения с дишането!Нямаше никой наоколо.Много неразбран типаж.Не съм виждала друг толкова несъобразителен и директен
« Последна редакция: Февруари 28, 2015, 08:21:10 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Марс и Венера - от нежен танц до страстно танго
« Отговор #146 -: Февруари 28, 2015, 08:21:11 pm »
Не мога да бъда с мъж,който не е на по-високо ниво от мен-срам ме е.Сякаш ще падне моята цена в моите собствени очи.По състоянието на мъжа се съди за стремежите на една жена.Един хубав секс не е причина за падение.Много подбирам мъжете и техните успехи са ми важни,както и "мястото им  в глутницата".
Преди години имах подобни спазми. Не знам кое ме излекува от тях. :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс и Венера - от нежен танц до страстно танго
« Отговор #147 -: Февруари 28, 2015, 08:28:36 pm »
Преди години имах подобни спазми. Не знам кое ме излекува от тях. :012:
Може и мен нещо да ме излекува от предразсъдъците.  :012: :08: :d030:
Тези Марсове всичките са много упорити-даже и онзи,който най-упорито не идва да ми каже колко съм чудесна  :012: .Не ми се разказва какви моменти съм имала с тях.Добре,че този не се е сетил разни дяволии,които са ми прилагани в миналото "и да ме скърши".  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс и Венера - от нежен танц до страстно танго
« Отговор #148 -: Февруари 28, 2015, 09:12:22 pm »
Натална Венера под егидата на Сатурн в лек аспект, няма как да се излекува от "Криворазбраната цивилизация", защото същата не знае, че е болна, в това се състои  разликата между Венера в твърд аспект със Сатурн. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс и Венера - от нежен танц до страстно танго
« Отговор #149 -: Февруари 28, 2015, 11:28:11 pm »
Венерката ми е в сходящ секстил със Сатурн,за това не мога да допусна,че имам грешна преценка и изисквания към мъжете. ;) :-* Вътрешно съм убедена,че ако една Венера избере друг тип е наранена и комплексирана и се стреми да изкупува отрицателна карма.Освен това тя е и в сходящ съвпад със Слънцето,така че ТОЙ не може да не блести и да не се гордея с него.
 С риск да се повторя ще отбележа,че никога не съм се чувствала изгорена Венера и лишена от емоционалност.Когато прочетох,че "изгорените планети" от Слънцето в знаците Лъв и Овен,където то е на трон и екзалтира са всъщност под висше покровителство съвсем се успокоих,че съм наред.  :) :-*
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: