Автор Тема: Пълнолуние 5 март 2015г.  (Прочетена 18651 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 5 март 2015г.
« Отговор #30 -: Март 04, 2015, 03:45:50 pm »
Заради 1 дом - външността?  :017:

е, дотам не стигнах :) - по-скоро аспекта към опозицията Уран/Марс, които са в 5/11 и е откъм 7 дом

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 5 март 2015г.
« Отговор #31 -: Март 04, 2015, 05:58:22 pm »
а това как се връзва с пълнолунието?   - то да не е по новолунието - остатъчни влияния .... мдааа, май е това - било е в 7 дом и прави едни аспекти ...
Хепи, логично е Пълнолунието да дава развръзка по нещо, започнало по Новолуние- в случая другарчето за фитнес е по 7д от Новолунието, а от утре по Пълнолуние ще дава пари, за да променя външността си- Пълнолунието в неин 1д на К2  :012:


3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Пълнолуние 5 март 2015г.
« Отговор #32 -: Март 04, 2015, 09:03:36 pm »
Хм, не знам дали е от пълнолунието, но се завърна старата ми любов. Започна се пак нещо като връзка. Акрукс, хем ти дадох обратна връзка по оня любовен хорар, пък то излезе, че съм те излъгала. Малко късничко действа (минаха повече от 6 месеца), но да, има тайна връзка. Не знам какво да очаквам, с тоя засегнат Марс...Той се пада и управител на 5-ти дом, освен на 10-ти...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 5 март 2015г.
« Отговор #33 -: Март 04, 2015, 09:43:55 pm »
Хм, не знам дали е от пълнолунието, но се завърна старата ми любов. Започна се пак нещо като връзка. Акрукс, хем ти дадох обратна връзка по оня любовен хорар, пък то излезе, че съм те излъгала. Малко късничко действа (минаха повече от 6 месеца), но да, има тайна връзка. Не знам какво да очаквам, с тоя засегнат Марс...Той се пада и управител на 5-ти дом, освен на 10-ти...
не ти пазя картата, ако може на лични да ми дадеш данните да погледна
при мен също тези дни имаше заявки (чрез трето лице) от страна на отминала любов, заради който задълбах в астрологията
казах на тази обща приятелка, че е част от минало, за което не искам да си споням, а тя днес ми писала, че съм агресивна, жалко за мене, мислела си пред 4г, че съм била добър човек и бля бля

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 5 март 2015г.
« Отговор #34 -: Март 04, 2015, 11:05:23 pm »
А какво Ви е мнението за участието на Хирон в пълнолунието в Дева ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Пълнолуние 5 март 2015г.
« Отговор #35 -: Март 04, 2015, 11:08:04 pm »
А какво Ви е мнението за участието на Хирон в пълнолунието в Дева ?
Утре/вдругиден ще ти кажа дали е имал участие  :012: и пълнолунието дали е имало участие.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Пълнолуние 5 март 2015г.
« Отговор #36 -: Март 04, 2015, 11:08:30 pm »
А какво Ви е мнението за участието на Хирон в пълнолунието в Дева ?

може да се прояви като масов прах в очите
например оставка, която да е приета, ама после да не е приета, или подобни

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Пълнолуние 5 март 2015г.
« Отговор #37 -: Март 04, 2015, 11:12:16 pm »
Ти как мислиш Рени,  дали Хирон ще облече бялата престилка на доктор Ох Боли в Дева или ще изиграе ролята на английският пациент в плаващите пясъци на Нептун. ;D :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 5 март 2015г.
« Отговор #38 -: Март 04, 2015, 11:29:13 pm »
Ребека, залагам на д-р Емилова. :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 5 март 2015г.
« Отговор #39 -: Март 05, 2015, 04:40:16 am »
А какво Ви е мнението за участието на Хирон в пълнолунието в Дева ?
Пълнолунието е в опозиция на тр Хирон, на моя в натала също, мнение нямам

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 5 март 2015г.
« Отговор #40 -: Март 05, 2015, 09:10:47 am »
Хепи, логично е Пълнолунието да дава развръзка по нещо, започнало по Новолуние- в случая другарчето за фитнес е по 7д от Новолунието, а от утре по Пълнолуние ще дава пари, за да променя външността си- Пълнолунието в неин 1д на К2  :012:

а, да, верно, такава връзка по-пасва и отговаря на теорията ... благодаря  :58:

еей, Скорпи, изкарахме си един безплатен урок от акрукс :) :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Пълнолуние 5 март 2015г.
« Отговор #41 -: Март 06, 2015, 02:20:36 am »
Пълнолуние! ... Време е и аз да заспя ... Стига ми пращал разни вълнения посред нощ, че си възпитавам Сатурна, моля!  :96:

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Пълнолуние 5 март 2015г.
« Отговор #42 -: Март 06, 2015, 07:45:32 am »
А какво Ви е мнението за участието на Хирон в пълнолунието в Дева ?

И наличието на Лилит в ситуацията, аз мисля, че ще има интриги и задкулисия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 5 март 2015г.
« Отговор #43 -: Март 06, 2015, 02:09:04 pm »
Пълнолунието е в опозиция на тр Хирон, на моя в натала също, мнение нямам
вече имам мнение- по време на Пълнолунието снощи си хапвах сладко, сладко пред тв печено бутче и надупени картофки, приготвени лично от мен, но докато ги пекох бях хапнала едно парче крем-пита, закупено от витрината на близкия супер- не знам от коя храна се получи, от Пълнолунието, което е на моя АСЦ в дева и опозиция на Хирон в 6д ли, к'во стана, но така ме преряза корема, че дъх не можех да си поема от болка- посетих тоалетната, пуснах малко голяма нужда, уж премина болката, но след няколко минути се усили и не само, че дъх не можех да поема, ами ми причерня, сякаш сърцето ми спря и имах чувството, че всеки момент ще припадна в коридора- този път голямата нужда беше толкова голяма, че задръстих тоалетната, обаче ми мина след това- пих един чай от лайка и ми стана леко на стомаха, на душата и заспах пр(о)ечистена  :012: :012: :012:

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 5 март 2015г.
« Отговор #44 -: Март 06, 2015, 03:24:31 pm »
вече имам мнение- по време на Пълнолунието снощи си хапвах сладко, сладко пред тв печено бутче и надупени картофки, приготвени лично от мен, но докато ги пекох бях хапнала едно парче крем-пита, закупено от витрината на близкия супер- не знам от коя храна се получи, от Пълнолунието, което е на моя АСЦ в дева и опозиция на Хирон в 6д ли, к'во стана, но така ме преряза корема, че дъх не можех да си поема от болка- посетих тоалетната, пуснах малко голяма нужда, уж премина болката, но след няколко минути се усили и не само, че дъх не можех да поема, ами ми причерня, сякаш сърцето ми спря и имах чувството, че всеки момент ще припадна в коридора- този път голямата нужда беше толкова голяма, че задръстих тоалетната, обаче ми мина след това- пих един чай от лайка и ми стана леко на стомаха, на душата и заспах пр(о)ечистена  :012: :012: :012:

Ние с моята приятелка преминахме такава очистителна процедура целенасочено. Принципно, това пълнолуние беше перфектно за прочистване на черен дроб и тя за това го използва, но аз му промених малко целта, като отчетох, че е върху Венера/Плутон (или поне наблизо).
И на двете се получи много добре и сме доволни от себе си :). Но пък и при двете имаше някакви съпътстващи болезнени ефекти - не особено значими, но все пак бяха налични.