Автор Тема: Засилване на планетни енергии  (Прочетена 17990 пъти)

Sun

  • Гост
Засилване на планетни енергии
« -: Март 05, 2015, 08:20:46 pm »
.


« Последна редакция: Март 19, 2015, 05:58:10 am от Sun »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #1 -: Март 05, 2015, 09:19:48 pm »
Ох, после ще го изтрия, че е локум
Ама моя уран не може се превъзпита, днеска правих от малките сърмички и накрая щях да се гръмна, честно  :021:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #2 -: Март 05, 2015, 09:23:06 pm »
Sun, кое е това нещо или някой, които си открила и така силно са те развълнували ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #3 -: Март 05, 2015, 09:25:21 pm »
Защо да няма смисъл-уран и търпение са несъвместими
Ето-аз опитвам с дейност да го превъзпитам, но не мога
А иначе примерът е абсолютно смешен, но показателен

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #4 -: Март 05, 2015, 09:30:56 pm »
Според мен засилване на планетни енергии има смисъл само по проблемните положения и аспекти, силните положения демонстрират сила и без работа по тях,по слабите трябва да се работи за хармоничност,един културист,който има огромни бицепси,но има болни стави да речем,трябва да обърне неотложно внимание на ставите,те като не работят бицепсът скоро ще спихне,или пък повреден черен дроб от анаболи и тн .Според мен усещането за щастие,здраве е резултат от хармония на бенефици и малефици,един астролог колега -аматъор ми беше казал.че за успех се съобразяваме с положенията на бенефиците-това е гореспоменатия културист да тренира огромния си бицепс,да неглежира болнитве си стави и черен дроб,верно голяма вероятност да спечели награда за най-голям бицепс,но още по вероятно и да си съсипе здравето .Големи постижения по бенефици са възможни само на основата на отработени малефици за основа .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #5 -: Март 05, 2015, 09:33:23 pm »
Sun, след като задаваш въпроси, трябва да си готова да получаваш и отговори, както и на теб да се задават въпроси, така се случва дискусия по тема във форум. Тук има теми със същата тематика, с достатъчно коментари, мнения, споделен опит и затова попитах какво си "открила" така развълнувано,  с астрологична насоченост - какво се активира в картата ти в периода по транзит, прогресия и т.н.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #6 -: Март 05, 2015, 09:35:07 pm »
Значи, щом ти липсва търпение, проблемът ти е по Сатурн, не по Уран. Как се изявява Сатурн в живота ти и какъв тип Сатурнови хора срещаш?

И двете са проблем
Но имам достатъчно земя, картата ми е пръсната, малко куца водата и това личи, имам близки рак-много ми е трудно, с другите водни-бива, рибите ми помагат

За мен би стоял поставеният въпрос ако човек цели съвършенство, обаче не вярвам в подхода
Ако всички уравновесим всичко, това ще противоречи на естествения природен хаос
Та помощта би била как да използваме оптимума, а не максимума, ако ме разбираш. Всеки е прекрасен в различието си

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #7 -: Март 05, 2015, 09:37:53 pm »
Да сте забелязали чрез общуването с хора, които имат много от липсващата ви стихия или слабо изявена ваша планета да се засилват точно тези качества по стихията или планетата? Но трябва да е достатъчно дълго и положително общуване.
Забелязала съм,че хора с акценти във водни знаци ме отблъскват.В този елемент имам само 1планета и нямам потребност да развивам водни качества,нямам потребност да разбирам хората.
 Не мога да разбера "препоръките" на астролозите-на кой земен знак(без огън) са му притрябвали,като на земята например работата и е да се фиксира върху материята и да я осъществява.Защо да и е притрябвало огън,за да започва нещо ново,като трябва да докара до съвършенство заораното?
 Астролозите препоръчваЛИ,като че някой им реве,за съвети.  :d030:
На акцент вода,която се рее в предишните животи,йога и всякакви окултни науки,ако може някой професионалист да и обясни колко е важно да наблегне на практичността-абсурд,ще обясни колко нисши са материалистите.  ;)
Или на огнен акцен да се откаже от Егото си и да го заплюе,че да обича другите повече.  ;)
Ако всеки сам си е избрал картата преди въплъщението,вероятно липсите по стихия просто не са му нужни,за да реализира акцентите си.  :72:

Иначе повдигаш интересни теми.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #8 -: Март 05, 2015, 09:40:21 pm »
Това, което пишеш няма никакъв смисъл. Само ми спамиш темата.

Хело, това ти ли си бе?  :57:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #9 -: Март 05, 2015, 09:42:57 pm »
Хело, това ти ли си бе?  :57:

Вещичка, днес е пълнолуние, не си наблюдателна :)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #10 -: Март 05, 2015, 09:44:31 pm »
Вещичка, днес е пълнолуние, не си наблюдателна :)

Дреме ми  :P. Ама начина на комуникация типично за Хело, та викам да питам аз...  :012:

П.С. Помня аз, че в някой от старите форуми Хелото пак плещеше за принципа на сянката. Затова и се присетих за нея  :012:.
« Последна редакция: Март 05, 2015, 09:48:25 pm от Вещичка »
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #11 -: Март 05, 2015, 09:47:13 pm »
...партньорът тогава може да е с преобладаващи противоположни на твоите стихии.

А може и да не
Колко са имали партньори с липсваща стихия?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #12 -: Март 05, 2015, 10:01:59 pm »
Да де-аз направо лично си ги попитах хората

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #13 -: Март 05, 2015, 10:11:21 pm »
А защо да го правим?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #14 -: Март 05, 2015, 10:16:29 pm »
Добре де, спокойно малко

Защо да си правя труда, каква е наградата