Автор Тема: Засилване на планетни енергии  (Прочетена 19292 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #75 -: Март 06, 2015, 11:17:53 pm »
Относно темата-първо не трябваше ли да кажеш по какво да познаем "слабите" планети
После да кажеш коя с какво се бори и после да ни помагаш, като искаш толкова да експериментираш на наш гръб
Човек по природа е мързелив, защото е умен :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #76 -: Март 06, 2015, 11:20:18 pm »
Ема, като каза, че нямаш наслада-купих си бял и тъмнолилав люляк  :)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #77 -: Март 06, 2015, 11:23:51 pm »
Майка ми споменаваше за някакъв стрес по време на бременността,какъв точно ще трябва да питам пак,по време на раждането ако имаш предвид,че уАсц Нептун в 8д-раждане с усукана пъпна връв около врата,имало някакви проблеми да .

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #78 -: Март 06, 2015, 11:29:47 pm »
Да дават много енергия по стелиума Марс,Плутон,Юпи,Уран,но пък Асц.риби,интрсепт.овен със Сатурн в 1д,Светила в падение,дават обратното,така,че енергията ми си е средна,само дето наистина като се ядосам много ми се вдига енергията,взривно -от стелиума .

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #79 -: Март 06, 2015, 11:30:14 pm »
Китайската роза според фън-шуи-то не било добре да се отглежда вкъщи, а в нашите ширини навън умира, така че...не плачи много
Иначе са красиви, аз пробутах моята на майка, много цъфти

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #80 -: Март 06, 2015, 11:33:35 pm »
Точно,връзките ми са били предимно в чужбина,с различни нации,е не са чак толкова много де .

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #81 -: Март 06, 2015, 11:37:21 pm »
Опозит е кротък, аз ви казах-това пълнолуние се отнесе по-жежко към жените

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #82 -: Март 06, 2015, 11:52:57 pm »
Да,когато не си изразходя Марса,другите ми го натрисат-стават агресивни съм забелязал ,оттук ми е базата за изследване на отработката на енергиите,Марс ъглов,кардинална енергия и то на куспида на 7д промените се забелязват лесно!Асц.Нептун-жертва,често се опиват да ми се качват на главата,агресивните кучета ме лаеха повече от другите,но напоследък спряха .
« Последна редакция: Март 07, 2015, 12:00:34 am от Oposit »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #83 -: Март 07, 2015, 12:02:52 am »
Всъщност проблемът е във вас.

В смисъл? Че ти не си жена? Че ние имаме проблем? Не разбирам какво теле търсиш...и защо под бика  :D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12578
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #84 -: Март 07, 2015, 12:10:16 am »
В смисъл? Че ти не си жена? Че ние имаме проблем? Не разбирам какво теле търсиш...и защо под бика  :D

...защото подобното търси подобно, а когато на една Крава не й е удобно,значи Бик не пасе наоколо редовно и търси Теле, че е по-изгодно . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #85 -: Март 07, 2015, 12:11:07 am »
...защото подобното търси подобно, а когато на една Крава не й е удобно,значи Бик не пасе наоколо редовно и търси Теле, че е по-изгодно . ;)
:043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043: :043:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #86 -: Март 07, 2015, 12:14:52 am »
Стръвницата-на лятна ученическа бригада строим хижа в планината с прибиране долу събота ,неделя.Предупредиха ни местни ,прибираха си с бинокли кравите на свободна паша,че има мечка,която напада крави и свинарници .Нощно време ревеше около хижата,кучетата пазачи вълкодави при тоя рев скимтяха,та съботата тръгваме да се прибираме и се оглеждаме,и като ревна на 20 метра,като хукнахме 3ма човека,спряхме чак в долината на 10км,добре ,че беше стръмно нанадолнище-само така може да се избяга от мечка,предните крака по-къси и се търкаля надолу .Между другото традиция е каквото лошо има да се случва да ми се случва на мен,но пък винаги се отървам,така е по-интересно :017:Но от един месец бригада,половината беше под това напрежение,та отрицателен рефлекс по отношение на планини,змии съм виждал също много,но те си бягат .

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #87 -: Март 07, 2015, 12:22:17 am »
По принцип гледам само за отчетливи събития,тр.Луна ми се вижда слабичка,но защо не,не е проблем да я проследя,по принцип следя пр.Луна само .

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #88 -: Март 07, 2015, 01:00:39 am »
Sun,така излиза разбираш усилването на енергията буквално енергия-Марс,това   предполагам по принципа на скачените съдове ще се отрази и на другите планети в тонизиране,има логика,сега остава да се изчака подходящ момент,някое новолуние в лек аспкт към Марс или Слънце и тн.Мерси за мнението и съветите засега :clap:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Засилване на планетни енергии
« Отговор #89 -: Март 07, 2015, 09:17:04 am »
Хело, това ти ли си бе?  :57:

 :57: в десятката на топ 5 ;)