Автор Тема: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.  (Прочетена 68441 пъти)

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #150 -: Март 11, 2015, 09:46:27 pm »
Затъмнението от 11 агуст 1999 е на 18,21 в Лъв. Час 14:08:30. Затъмнение в Лъв в опозиция  на Уран на 15-ия градус във Водолей, който е част от тао-квадратура. Тогава ЮЛВ пак е бил в съвпад с Уран. Затъмнението е в квадратура с опозицията Марс в Скорпион и Сатурн в Телец на 17-ия градус.

Иначе не винаги слз имат кой знае какво значение.

Да, точно за този голям квадрат се сетих и че казваха, че тогава се е родил антихриста.

На мен затъмнението тогава ми е правило тригон към Нептун, У9. От това ще е проявлението. Меркурии в точна опозиция с натален Мерк и Слънце - имах леки проблеми с документите, защо вече се бях записала в друг университет, а като разбрах, че са ме приели в МУ има 2 часа да се запиша там. Но все пак ми направиха отстъпка, да отида на следващият ден.

Според моите наблюдения лунациите като цяло имат отражение. А тези със затъмнение, поне при мен, действат много сериозно и все са свързани със значими промени.

Акрукс, бързо оздавяване на майка ти и бързо да се оправя!

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #151 -: Март 11, 2015, 09:56:40 pm »
добре де, как ще се повлияе звездната обстановка във вид на събитие, като няма връзка с натала. Връзката на тримата в небесата може да донесе напрежение, но то е на вътрешно ниво или поведение, но пък чак на физическо ниво ....
Аз затова си мисля, че к8 е на 15* Овен. Действат чрез връзки по диспозиция, ако нямат точен аспект към радикса. Но това е, което се сещам за ситуацията.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #152 -: Март 11, 2015, 10:00:26 pm »
не мога да те разбера - хем ме режеш и заяждаш, хем обясняваш търпеливо ...

сигурна съм, че съм я погледнала. За да стане инцидент с физическото тяло трябва У1 или по Левин У2 - в нейния натал това са Меркурий и Венера, и двете планети на 12 градуса.

Спирам, извинявай, че започнах разговора.
Това У1 и У2 и У не знам си кой номер са толкова несигурни- написала съм в самото начало, че не е сигурна картата, защото не се знае часът на раждане, а аз не съм специалист в ректификацията, за да знам дали е точен натала и дори градусите на Луната...
Ти пък не даваш дума да ти каже човек, а иначе редовно ми правиш забележки, че приемам лично нещата- ти сега не ги ли прие лично? След като не са сигурни куспидите и градусите на Луната гледам всичко останало, то самият уранов възврат сам по себе си е достатъчен

тя на 1 септ 2013 пак беше паднала на същото място по стълбите, по същото време- към 19ч , тогава тр Уран е бил на 12гр овен, а дир Марс 15гр овен, имаше 20 шева на главата, заради този инцидент тогава се прибрах от Мадрид непланирано

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #153 -: Март 11, 2015, 10:09:21 pm »
Видях натален екзлт Марс квадрат Уран,тронов Сатурн без аспекти от тях,но с нов управител Уран.Монд съвпад Уран/Марс(тронов) Овен,квадрат нат Сатурн.Това трошене и пострадало лице не мога да го намеря по други аспекти,освен по тударения транзитно Сатурн,нищо че не е нито У1,нито диспозитор на Слънце.

И аз пожелавам бързо оздравяване на майка ти.  :) :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #154 -: Март 11, 2015, 10:15:20 pm »
  Akruks,желая бързо възстановяване на майка ти.Да попитам-понеже не съм запозната-за здравословен проблем в картата-какво да гледам...Аспекти твърди към У1?акцентиран 6дом?или 8дом? :17:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #155 -: Март 11, 2015, 10:15:37 pm »
Майката на Акрукс е почти на 84 г., нямаме точен час, затова е подходящо да се разглеждат Сатурн-Уран , Нептун-Хирон за събития. Тя е Слънчев Стрелец, затова разглеждаме Юпитер като по-бърза планета, инцидентите свързани с падания и наранявания на главата често са по Марс. Същия в картата е в Козирог, а Сатурн във Водолей, значи стигаме пак до Уран.Юпитер в периода от почти 4 месеца е ретро , важен момент за Слънчевите Стрелци, а Уран тези дни се сблъска с Марс. Тя има кардинален голям кръст, подкрепен с достатъчно още  " опърничаво " звучене, отразено от акцент Водолей/ Стрелец, може би винаги и на младини е срещала такъв тип инциденти отвън под различна форма, заради вътрешни нерешени лични (тя си знае какви ) конфликти. Тригонът Юпитер/Уран преди няколко дни е й е дал увереност, че може да "полети" , в смисъл да е по-бързо подвижна, че има по-бързи реакции и даже ,че се е почувствала като на 21 г. и бум! Всички прогностични техники , които споделихте тук , с по-точна, специфична интерпретация, ще дадат точния момент като резултата на протичащия вътрешен процес при нея. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #156 -: Март 11, 2015, 10:18:29 pm »
Видях натален екзлт Марс квадрат Уран,тронов Сатурн без аспекти от тях,но с нов управител Уран.Монд съвпад Уран/Марс(тронов) Овен,квадрат нат Сатурн.Това трошене и пострадало лице не мога да го намеря по други аспекти,освен по ударения транзитно Сатурн,нищо че не е нито У1,нито диспозитор на Слънце.
Сатурн в натала е водолей на 13гр, съвпад с Венера в 5д- тр Луна в скорпион ги квадратира снощи, мунданният съвпад Уран/Марс в овен е в разходящ секстил с неин Сатурн, но в сходяща опозиция с неин Юпитер, който е диспозитор на Слънцето

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #157 -: Март 11, 2015, 10:26:41 pm »
Майката на Акрукс е почти на 84 г., нямаме точен час, затова е подходящо да се разглеждат Сатурн-Уран , Нептун-Хирон за събития. Тя е Слънчев Стрелец, затова разглеждаме Юпитер като по-бърза планета, инцидентите свързани с падания и наранявания на главата често са по Марс. Същия в картата е в Козирог, а Сатурн във Водолей, значи стигаме пак до Уран.Юпитер в периода от почти 4 месеца е ретро , важен момент за Слънчевите Стрелци, а Уран тези дни се сблъска с Марс. Тя има кардинален голям кръст, подкрепен с достатъчно още  " опърничаво " звучене, отразено от акцент Водолей/ Стрелец, може би винаги и на младини е срещала такъв тип инциденти отвън под различна форма, заради вътрешни нерешени лични (тя си знае какви ) конфликти. Тригонът Юпитер/Уран преди няколко дни е й е дал увереност, че може да "полети" , в смисъл да е по-бързо подвижна, че има по-бързи реакции и даже ,че се е почувствала като на 21 г. и бум! Всички прогностични техники , които споделихте тук , с по-точна, специфична интерпретация, ще дадат точния момент като резултата на протичащия вътрешен процес при нея. :)
Благодаря, Рени за точния анализ!
Знае, че е родена вечерта и е имало много сняг, също като сега в родопите, а всичко останало много точно си описала за големия квадрат- така е, а снощи забрави за бастуна и да стъпва странично по стълбите, както скиорите, а се юрна напред да слиза, все едно е младата парашутистка, каквато е била на 18-19г

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #158 -: Март 11, 2015, 10:33:05 pm »
Акрукс, нали знаеш, че всички на една определена възраст се вдетиняват, а някои, особено дамите, не искат да приемат, че са  на  една достолепна възраст и използват всеки миг по своя си начин, за да се почувстват млади и стават такива инциденти - да му мислят близките около тях . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #159 -: Март 11, 2015, 10:34:18 pm »
Предстоящото СЗ в квадрат със Слънцето й в Стрелец по един принудителен начин ще я накара да промени нещо завинаги в своето его-съзнание. Дали ще си даде вътрешна равносметка , покрай този инцидент не знам, но ще трябва да положи усилия, за да е пак това, което е свикнала да бъде пред другите. :58:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #160 -: Март 12, 2015, 06:15:54 am »
Сатурн в натала е водолей на 13гр, съвпад с Венера в 5д- тр Луна в скорпион ги квадратира снощи, мунданният съвпад Уран/Марс в овен е в разходящ секстил с неин Сатурн, но в сходяща опозиция с неин Юпитер, който е диспозитор на Слънцето
Снощи като изключих компютъра се сетих,че съм допуснала грешка при писането и съм написала Уран/Марс квадрат,вместо секстил нат Сатурн. :)
Виждала съм много злополуки по Сатурн/Марс.При положение,че часът не е сигурен приех класическите управници-Сатурн за костната система,Марс за инцидентити. ;)
Разходящ и секстил за това,което съм виждала не ми противоречи да даде събитие,особено с участието на две тежки планети,които в натала са обременени с квадратури от други планети и по между си.
« Последна редакция: Март 12, 2015, 07:16:32 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #161 -: Март 12, 2015, 10:24:33 pm »
Затъмнението ми е точно върху пр. Слънце и чак сега стоплих...а гледах други аспектчета. ::)
Да не взема да отплавам към по-добри светове? Квадрат Марс и асц, съвпад пр. Слънце... ;D има хляб в тея аспекти  ;D
« Последна редакция: Март 12, 2015, 10:27:31 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #162 -: Март 12, 2015, 11:39:08 pm »
Затъмнението ми е точно върху пр. Слънце и чак сега стоплих...а гледах други аспектчета. ::)
Да не взема да отплавам към по-добри светове? Квадрат Марс и асц, съвпад пр. Слънце... ;D има хляб в тея аспекти  ;D
ще докладваш после, да разберем дали в аспект с прогресии действа
на малката пр. Слънце е на 29гр 51' и  пр Марс 25гр 27' в скорпион, в тригон на СЗ
при мен на 29гр в телец е дир. Луна в 9д- идея си нямам дали секстилът от СЗ ще окаже влияние  :017:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #163 -: Март 13, 2015, 10:41:40 am »
Затъмненията са лунации, а лунациите -транзити, и ако затъмнение отключва бавен транзит, засягайки прогресия, същата се активира. Не знам дали, сега на 20.03., тр. Сатурн е в орбиса за аспект със Сл.затъмнение, но тр.Плутон  и Уран са в аспект с Лунното затъмнение на 04.04.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #164 -: Март 13, 2015, 06:26:12 pm »
Ето го рибешкото Новолуние и Слънчево Затъмнение  :)

В 8дом ми е .....  :-\ :-\ :-\ :-\
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."