Автор Тема: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.  (Прочетена 62816 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #240 -: Март 26, 2015, 08:14:35 pm »
Ще почакам още малко и ще изтъкна съображенията си.Имаме пълно СЗ,което за късмет на моя познат в България е видимо  40%,т.е нещо ще го помрачи.Имам веднага готов отговор....
Бебчо обаче се ражда със СЗ съвпад Слънце.Това как ще тълкувате-бащата ли ще претърпи нещо минимум вътрешно?  Бащата е много дружелюбен,непредубеден и благороден тип.
СЗ съвпад Слънце се тълкува като значимо събитие в живота на мъж от семейството, ново начало- в случая за бащата на бебето- досега е бил баща на едно, сега на две деца, определено е нещо ново за твоя познат  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #241 -: Март 26, 2015, 08:18:39 pm »
Дракониада, баща ми е претърпял седмичен запой много емоционално и отвътре, и отвън предполагам е било, когато първото му бебе, дете се е родило със СЗ съвпад Слънце. :72:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #242 -: Март 26, 2015, 08:35:06 pm »
Абе,всички претърпяват запой  :D Като си спомня как моята приятелка описа мъжът ми като и звъннал на вратата, след като ме е закарал в родилното, посред нощята-))) :-\ Бил бял като платно и после...запой :D
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #243 -: Март 26, 2015, 08:52:36 pm »
Дракониада е, права всяко затъмнение носи неочаквани събития и затова много често астролозите свързват проявата му/им с тези на Уран.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #244 -: Март 27, 2015, 10:06:10 pm »
Дракониада е, права всяко затъмнение носи неочаквани събития и затова много често астролозите свързват проявата му/им с тези на Уран.
И наистина мисля,че е възможно да се случи още нещо

Дракониада, баща ми е претърпял седмичен запой много емоционално и отвътре, и отвън предполагам е било, когато първото му бебе, дете се е родило със СЗ съвпад Слънце. :72:
Тук бебенцето се ражда със Затъмнение върху натално Слънце по времето когато бащата преживява СЗ върху собственото си Слънце.
Стана ми интересно да те попитам:понеже ти си родена със Затъмнение върху Слънцето какво мислиш за баща си(ако не е лично)?Провалил ли се е някъде?Т.е:какво се случва с бащата на натив със затъмнено натално Слънце?
Малко се безпокоя за моя познат,най-вече за егото му.   
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #245 -: Март 27, 2015, 10:10:20 pm »
Дракс, може ли да дефинираш изключително събитие, така както ти го виждаш  :012:
Нещо,което е възможно,но е необичайно(с добро или лошо) или изисква надскачане на пределите на възможностите(или на дървото от крушата),ако е постижение.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #246 -: Март 27, 2015, 10:18:24 pm »
Дракониада,значи бебчо и таткото са родени в един и същи ден ?!?

Да, провалил се е .  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #247 -: Март 27, 2015, 10:25:41 pm »
Дракониада,значи бебчо и таткото са родени в един и същи ден ?!?

Да, провалил се е .  :)
Почти в един ден.
Жалко.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #248 -: Март 27, 2015, 10:30:04 pm »
Защо жалко, нали току-що "реабилитирахме" точността при астрологията. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #249 -: Март 27, 2015, 10:47:53 pm »
Защо жалко, нали току-що "реабилитирахме" точността при астрологията. ;)
дано бъркам и преценката да не ми е правилна,но в случая този баща има опасност от реално "засенчване",за това казвам жалко.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #250 -: Март 27, 2015, 10:50:38 pm »
Трябва да има и други астрофактори .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #251 -: Април 01, 2015, 02:37:05 pm »
В 8дом ми е .....  :-\ :-\ :-\ :-\

Ще рефинансираме заема, който имаме.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #252 -: Април 19, 2015, 10:19:29 am »
Хепи, ти не беше ли с МЦ в последните градуси на риби, мисля че там трябва да се съсредоточиш, а не да нищиш  куинкункси с куспиди  :012:
Ти нали си по нумерологията, от днес съм в меркуриев период, така че не ми забелязвайте  :-X
При теб това СЗ е в 10д съвпад с МЦ, тригон с Юпитер в 1д и секстил с Луната У1, но опозиция с твоето Слънце У2 в 4д везни, ще имаш придвижване напред, късмет по отношение на кариера и работа, имаща връзка с чужбина, но това няма да ти донесе нови и по-големи доходи, може да имаш проблеми при общуването с мъж, да се натъкнеш на пречки в осъществяването на проект, свързан с дом/семейство или да преживееш среща, събитие, имащо отношение по дом/семейство, от което да пострада сериозно егото ти.

използвам поста на акрукс за ОВ, защото аз лично не съм описвала аспектите си.

Нещата по 10 дом не се получиха - раздвижване имаше, да, но не по начина, който аз си представях - имам предвид не парите, а типа взаимодействие между мен и човека за когото трябва да работя.
другите неща не са ми приоритет и не ги наблюдавам особено, но ми се струва, че планетите ме "ръчкат" да изявя Слънцето в 4 дом, а аз не смея - все още ....

Сега вече днешното Новолуние прави квадрат към Юпитер и Луна, така че благоприятния момент отмина .... но 10 дом пак е намесен някакси - Асц на самото Новолуние е в съвпад с наталния У10.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #253 -: Април 19, 2015, 12:07:29 pm »
Happy, ти колко бързо случваш ситуациите/събитията в живота си ?!? Тенденцията не е случване, а пътеводител, който ако не предприемеш пътуване, е меко казано излишен. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #254 -: Април 19, 2015, 11:53:39 pm »
използвам поста на акрукс за ОВ, защото аз лично не съм описвала аспектите си.

Нещата по 10 дом не се получиха - раздвижване имаше, да, но не по начина, който аз си представях - имам предвид не парите, а типа взаимодействие между мен и човека за когото трябва да работя.
другите неща не са ми приоритет и не ги наблюдавам особено, но ми се струва, че планетите ме "ръчкат" да изявя Слънцето в 4 дом, а аз не смея - все още ....

Сега вече днешното Новолуние прави квадрат към Юпитер и Луна, така че благоприятния момент отмина .... но 10 дом пак е намесен някакси - Асц на самото Новолуние е в съвпад с наталния У10.
Хепи, все пак написаното от мене се отнася за Слънчевото затъмнение, което може да действа година-две, за разлика от обикновеното Новолуние, от което резултатите се виждат на втората седмица