Автор Тема: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.  (Прочетена 62743 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #45 -: Март 08, 2015, 10:48:46 pm »
За мен това ще е трето Слънчево затъмнение върху Слънце/СЛВ и ако доживея пълен Уранов цикъл още две от същите. Има ли такива индикация или зависимост от това дали си роден на Сл.затъмнение или не, броя на същите като съвпад с натално Слънце ?  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #46 -: Март 08, 2015, 11:12:48 pm »
Аз се извинявам,но мисля,че затъмненията нищо не става от тях. Миналата година затъмнението ми беше точно върху Слънцето и нищо. Страшното е като се начете човек с теория докато дочака първото затъмнение и то отмине без (отрицателни)събития. 
А защо си очаквала отрицателни събития при съвпад на СЗ с натално Слънце?
То зависи и в кой дом се осъществова този съвпад, когато аз имах преди 9г съвпад на СЗ с моето Слънце във 2д, везни, моят мъж се прибра от гурбет с пари, обзаведе хола ни с нови мебели и скъпа (за времето си) черна техника, заведе ни на почивка с децата, отрупа ме с подаръци и любов, ходихме на толкова заведения, колкото за целия ни съвместен живот дотогава :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #47 -: Март 08, 2015, 11:24:49 pm »
Това ми се струва много странно тогава :( при такъв транзит , но все пак .... зависи Слънцето са мъжете в живота ти и т.н. (не знам кво ти управлява) , ако нямаш някаква добра или кофти дирекция , няма какво да раздвижва ...
Няма нищо странно, защото тя е новолунна и когато СЗ е било на нейното Слънце е било и върху нейната Луна, което са две различни енергии.
Все пак няма начин да не е имала нещо ново, свързано с пари, подаръци, приятелства и успех в кариерата, и в любимите си занимания, защото е със Слънце У2 и Луна У1 в 10д, където е и Венера в съвпад с тях.
Ако е очаквала нещо по дом и семейство, то няма как да се е случило, защото целият този съвпад- СЗ, Слънце, Луна, Венера и тр Уран в 10д са в опозиция с нат Уран У8 в 4д- това е големият препъни камък!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #48 -: Март 08, 2015, 11:32:53 pm »
Сега се чудя какво да предприема точно на това затъмнение,което му е в разрез,за да си изследвам.Най-близо ми е Плутонът,но на 4 гр и не знам дали ще "хване",както и МС на 5-6*.
Имаш Плутон на 2гр 47' везни, кое му е близото до предстоящото СЗ?? Сега нямаш аспекти, но не пречи да заплануваш и осъществиш пътешествие зад граница в следващите месеци, тъй като попада в 9д
 :49:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #49 -: Март 08, 2015, 11:40:43 pm »
Няма нищо странно, защото тя е новолунна и когато СЗ е било на нейното Слънце е било и върху нейната Луна, което са две различни енергии.
Все пак няма начин да не е имала нещо ново, свързано с пари, подаръци, приятелства и успех в кариерата, и в любимите си занимания, защото е със Слънце У2 и Луна У1 в 10д, където е и Венера в съвпад с тях.
Ако е очаквала нещо по дом и семейство, то няма как да се е случило, защото целият този съвпад- СЗ, Слънце, Луна, Венера и тр Уран в 10д са в опозиция с нат Уран У8 в 4д- това е големият препъни камък!

Ами акрукс , аз точно това каза , че няма как да не и подейства затъмнението , все пак е върху слънцето и не е шега работа. Опозициите толкова препъни камък ли могат да бъдат?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #50 -: Март 08, 2015, 11:43:34 pm »
Няма нищо странно, защото тя е новолунна и когато СЗ е било на нейното Слънце е било и върху нейната Луна, което са две различни енергии.
Все пак няма начин да не е имала нещо ново, свързано с пари, подаръци, приятелства и успех в кариерата, и в любимите си занимания, защото е със Слънце У2 и Луна У1 в 10д, където е и Венера в съвпад с тях.
Ако е очаквала нещо по дом и семейство, то няма как да се е случило, защото целият този съвпад- СЗ, Слънце, Луна, Венера и тр Уран в 10д са в опозиция с нат Уран У8 в 4д- това е големият препъни камък!
Значи Слънцето и Луната са ми в Овен,но орбисът между тях е над 10* като правилото е за светила до 10,а не съвпад в знак.Уран и СЗ следователно не са имали съвпад с Луна.Нямам никакви очаквания по 4Д,а по 10,но нямах развитие.Подаръците в пари бяха приятни,но не огромни,нито съм получавала нещо знаково,което много искам,за да го отбележа като събитие.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #51 -: Март 08, 2015, 11:48:58 pm »
Имаш Плутон на 2гр 47' везни, кое му е близото до предстоящото СЗ?? Сега нямаш аспекти, но не пречи да заплануваш и осъществиш пътешествие зад граница в следващите месеци, тъй като попада в 9д
 :49:
Орбисът на опозицията на СЗ с нат Плутон смятах дали ще стане за нещо  ;)
МЦ ми е полярна точка на Плутон,което няма нищо общо с 9Д и пътешествията зад граница.Освен това почти няма дестинация,до която да ми се ходи,защото съм обиколила доста.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #52 -: Март 08, 2015, 11:54:09 pm »
Орбисът на опозицията на СЗ с нат Плутон смятах дали ще стане за нещо  ;)
МЦ ми е полярна точка на Плутон,което няма нищо общо с 9Д и пътешествията зад граница.Освен това почти няма дестинация,до която да ми се ходи,защото съм обиколила доста.
СЗ попада в 9д, нали? И сега може да не ти се ходи, но след месец-два да ти се доходи, но може пък в друга насока да активира 9д, не ти знам точните данни за да видя комплексно какво се случва в твоята звездна карта  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #53 -: Март 09, 2015, 12:06:11 am »
Дракониада, според мен може да замениш нищо  с " никой не ми е виновен, че взех спонтанно решение." Онова, което е разрушено (разрушила си) в  периода, трудно подлежи на възстановяване - Лунно затъмнение върху Слънце с Уран, квадрат нодална ос с Плутон, а не Слънчево затъмнение. Нещо тайно е излязло наяве, ти си знаеш какво е то -в кардинални домове се е случило Лунното  затъмнението, а и ти си с АСЦ Рак.Изясняване на някакви позиции за някакъв проект, бил той романтичен или професионален ( Марс опозиция Сатурн от 5-ти ), договаряне, онова,което си чакала да приключи ,или си търсила някой или нещо , се е случило доста по-късно като време защото Меркурий е бил в ретро фаза.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #54 -: Март 09, 2015, 12:08:53 am »
Акрукс , ти си много готина , с настъпването на ноща и се раздвижваш :) Като нощна птица , да речем Бухал :) си

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #55 -: Март 09, 2015, 12:11:30 am »
СЗ попада в 9д, нали? И сега може да не ти се ходи, но след месец-два да ти се доходи, но може пък в друга насока да активира 9д, не ти знам точните данни за да видя комплексно какво се случва в твоята звездна карта  :)
В моята звездна карта може да се случва всичко-на мен ориентирът за достоверност ми е реалността,пречупена през моите амбиции и мераци,като не опитвам да напасвам картата към живота,а елиминирам (транзити)от картата които не пасват на реалността.Смятам,че съм безпристрастна наблюдателка,но не мога да си позволя да не възприемам света по моя аршин.За това не желая чужди тълкувания на трз,дир,прогр при мен,защото чуждите(твоите) очи не виждат моя живот така като аз го виждам,а важно е аз какво виждам и искам от него.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #56 -: Март 09, 2015, 12:14:41 am »
Ами акрукс , аз точно това каза , че няма как да не и подейства затъмнението , все пак е върху слънцето и не е шега работа. Опозициите толкова препъни камък ли могат да бъдат?
Да, но сега като прочетох поста на Рени и се върнах малко назад, то не е било СЗ, а ЛЗ в съвпад с целия този неин стелиум- новите неща започват при съвпад на СЗ със Слънцето на човек, а не на ЛЗ, което е ориентирано към кулминация или приключване- било на творчески проект, отношения с мъж, етап от живота...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #57 -: Март 09, 2015, 12:16:16 am »
Дракониада, според мен може да замениш нищо  с " никой не ми е виновен, че взех спонтанно решение." Онова, което е разрушено (разрушила си) в  периода, трудно подлежи на възстановяване - Лунно затъмнение върху Слънце с Уран, квадрат нодална ос с Плутон, а не Слънчево затъмнение. Нещо тайно е излязло наяве, ти си знаеш какво е то -в кардинални домове се е случило Лунното  затъмнението, а и ти си с АСЦ Рак.Изясняване на някакви позиции за някакъв проект, бил той романтичен или професионален ( Марс опозиция Сатурн от 5-ти ), договаряне, онова,което си чакала да приключи ,или си търсила някой или нещо , се е случило доста по-късно като време защото Меркурий е бил в ретро фаза.  ;)

Рени винаги си била много добър астролог , както мен ме уби с онзи анализ , който беше на 100% верен

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #58 -: Март 09, 2015, 12:18:36 am »
В моята звездна карта може да се случва всичко-на мен ориентирът за достоверност ми е реалността,пречупена през моите амбиции и мераци,като не опитвам да напасвам картата към живота,а елиминирам (транзити)от картата които не пасват на реалността.Смятам,че съм безпристрастна наблюдателка,но не мога да си позволя да не възприемам света по моя аршин.За това не желая чужди тълкувания на трз,дир,прогр при мен,защото чуждите(твоите) очи не виждат моя живот така като аз го виждам,а важно е аз какво виждам и искам от него.

Акуркс , нормално ли е транзит на Плутон -тригон към натална луна , да не даде нищо , все пак няма да се повтори този транзит пове4е през този ми живот ... до сега не даде нищо

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #59 -: Март 09, 2015, 12:19:21 am »
Акрукс , ти си много готина , с настъпването на ноща и се раздвижваш :)
Звездите изгряват през нощта  ;)