Автор Тема: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.  (Прочетена 64138 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #135 -: Март 11, 2015, 02:23:45 pm »
За мен "виновника" е СЗ върху прогр Марс, квадратура натално Слънце :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #136 -: Март 11, 2015, 02:33:27 pm »
За мен "виновника" е СЗ върху прогр Марс, квадратура натално Слънце :)
Вероятно да, защото сега четох, че лунациите/затъмненията започват и приключват енергията на прогресията

venera1978

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 85
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #137 -: Март 11, 2015, 02:51:58 pm »
А за по-голяма яснота-може ли да се "наложи" картата на СЗ върху Год.Солар /както при синастрия/,и по същия начин СЗ върху Прогресивната карта и Дирекционната?или се прави само спрямо Натала? :17:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4553
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #138 -: Март 11, 2015, 04:57:23 pm »
При мен Новолунието е в 7-ми дом, а при мъжа ми във 2-ри и до края на месеца ще купи нещо голямо, скъпо и хубаво, но няма да издавам какво, за сега.  ;)  :38:
Шесткрилен гардероб на два етажа :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #139 -: Март 11, 2015, 05:03:47 pm »
Акрукс, освен вероятните и изброени вече, тр сатурн й е в квадрат на дир у1, сега в 6-ти

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12568
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #140 -: Март 11, 2015, 05:13:38 pm »
Акрукс,  нека по-скоро да се възстановява мама, пожелавам. По картата ,според мен "подбудителят " са  Юпитер и Уран, предполагам и в твоята карта също е отразено това, а тр. Марс и Луна  тези дни са дръпнали спусъка.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #141 -: Март 11, 2015, 08:50:30 pm »
Акрукс, намери ли астрологическите предпоставки? Аз чакам с интерес, защото на мен все не ми се връзва по нещо, което и да хвана да разглеждам. Трябва ни Марс/Уран, У1, квадрат/съвпад и връзка с натала. Освен ако не е било толкова сериозно (но пък са я шили) и може да мине под патронажа на тригоните ... от тях има достатъчно.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #142 -: Март 11, 2015, 09:10:12 pm »
Като стана дума за смяна на личните документи,забелязах сега по времето на което съм планирал стават точни два бавни транзита-тр.Уран У12 в 1д.,опозиция Меркурий У3 ,разделям се със старите документи.тр.Плутон у8,в 11д ,тогава е стационарен като прави квадрат с Меркурий у3 в 7д-трансформация,подновяване по 8д,Плутон на Меркурий У3 документи ,квадрат-действие за което няма вина ,принудително,задължително .пр.Меркурий в 9д прави секстил с Меркурий в 7д .Освен от СЗ има подкрепа от транзити и прогресии .

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #143 -: Март 11, 2015, 09:15:10 pm »
Като стана дума за смяна на личните документи,забелязах сега по времето на което съм планирал стават точни два бавни транзита-тр.Уран У12 в 1д.,опозиция Меркурий У3 ,разделям се със старите документи.тр.Плутон у8,в 11д ,тогава е стационарен като прави квадрат с Меркурий у3 в 7д-трансформация,подновяване по 8д,Плутон на Меркурий У3 документи ,квадрат-действие за което няма вина ,принудително,задължително .пр.Меркурий в 9д прави секстил с Меркурий в 7д .Освен от СЗ има подкрепа от транзити и прогресии .
Утре ще си взимам новата лична карта. Смених я на Новолунието във Водолей в мой 6ти дом, което беше в квадрат с Меркурий У1,2,10 на ИЦ и секстил с Нептун У7,8 , пак в 4ти дом. Има акцент на 4 ти дом, защото трябваше да пътувам до родното си място. Квадрата е, защото ме мързеше да ходя, но трябваше да го направя.  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #144 -: Март 11, 2015, 09:18:30 pm »
Акрукс, намери ли астрологическите предпоставки? Аз чакам с интерес, защото на мен все не ми се връзва по нещо, което и да хвана да разглеждам. Трябва ни Марс/Уран, У1, квадрат/съвпад и връзка с натала. Освен ако не е било толкова сериозно (но пък са я шили) и може да мине под патронажа на тригоните ... от тях има достатъчно.
дир Марс  16гр овен, дир Уран 15гр рак- тр Уран 15гр овен , тр Марс 15гр овен

Има избит зъб, охлузвания по нос, около устата, окото под закърпената вежда и дупка на челото е много подуто и посиняло, въобще не се вижда окото ѝ,  ако това не е сериозно според тебе, че цялото лице е надуто и синьо, страшна е за гледане...

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #145 -: Март 11, 2015, 09:24:02 pm »
дир Марс  16гр овен, дир Уран 15гр рак- тр Уран 15гр овен , тр Марс 15гр овен

Има избит зъб, охлузвания по нос, около устата, окото под закърпената вежда и дупка на челото е много подуто и посиняло, въобще не се вижда окото ѝ,  ако това не е сериозно според тебе, че цялото лице е надуто и синьо, страшна е за гледане...
Съжалявам, дано се оправи бързо. Аз си помислих , че к8 може да й се пада в градусите на тр. Марс и тр. Уран в момента. Другото, което е, че тя има тао между злосторниците, които сега са в транзитна комбинация, което е другия вид важни транзити. При всеки един аспект между Марс/Уран/Плутон, може да се раздвижи нейната карта. Независимо дали образуват аспект към планета от радикса.
« Последна редакция: Март 11, 2015, 09:31:30 pm от ini »

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #146 -: Март 11, 2015, 09:28:20 pm »
дир Марс  16гр овен, дир Уран 15гр рак- тр Уран 15гр овен , тр Марс 15гр овен

Има избит зъб, охлузвания по нос, около устата, окото под закърпената вежда и дупка на челото е много подуто и посиняло, въобще не се вижда окото ѝ,  ако това не е сериозно според тебе, че цялото лице е надуто и синьо, страшна е за гледане...

точно защото смятам, че е сериозно, търся съвпад или квадратура.

Тези дирекции ги видях, но всички те са с поне 2 градуса след аспект с натална планета - това е много - близо 2 години е.

Мислех и за тр Уран+тр Марс, но те са в Овен и пак са в разхозящ аспект с натала, а са текущо в кардинални знаци, което изключва забавянето. А като прибавим, че аспекта към натала е тригон или секстил, пак не се връзва.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #147 -: Март 11, 2015, 09:41:42 pm »
точно защото смятам, че е сериозно, търся съвпад или квадратура.

Тези дирекции ги видях, но всички те са с поне 2 градуса след аспект с натална планета - това е много - близо 2 години е.

Мислех и за тр Уран+тр Марс, но те са в Овен и пак са в разхозящ аспект с натала, а са текущо в кардинални знаци, което изключва забавянето. А като прибавим, че аспекта към натала е тригон или секстил, пак не се връзва.
Ти сигурна ли си, че си погледнала правилно картата, майка ми има в натала Уран овен на 23гр, Юпитер везни на 19гр, Марс козирог 24гр и Плутон рак 24гр- аспектите от страна на тр Уран/Марс са сходящи, а не разходящи
 тр Марс+тр Уран в 15гр овен на градус от дир Марс 16гр овен- не е отминал аспекта,а е текущ

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #148 -: Март 11, 2015, 09:42:15 pm »
Съжалявам, дано се оправи бързо. Аз си помислих , че к8 може да й се пада в градусите на тр. Марс и тр. Уран в момента. Другото, което е, че тя има тао между злосторниците, които сега са в транзитна комбинация, което е другия вид важни транзити. При всеки един аспект между Марс/Уран/Плутон, може да се раздвижи нейната карта. Независимо дали образуват аспект към планета от радикса.

добре де, как ще се повлияе звездната обстановкавъв вид на събитие, като няма връзка с натала. Връзката на тримата в небесата може да донесе напрежение, но то е на вътрешно ниво или поведение, но пък чак на физическо ниво ....

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние и СЗ 20 март 2015г.
« Отговор #149 -: Март 11, 2015, 09:44:50 pm »
Ти сигурна ли си, че си погледнала правилно картата, майка ми има в натала Уран овен на 23гр, Юпитер везни на 19гр, Марс козирог 24гр и Плутон рак 24гр- аспектите от страна на тр Уран/Марс са сходящи, а не разходящи
 тр Марс+тр Уран в 15гр овен на градус от дир Марс 16гр овен- не е отминал аспекта,а е текущ

не мога да те разбера - хем ме режеш и заяждаш, хем обясняваш търпеливо ...  ??? ???

сигурна съм, че съм я погледнала. За да стане инцидент с физическото тяло трябва У1 или по Левин У2 - в нейния натал това са Меркурий и Венера, и двете планети на 12 градуса.

Спирам, извинявай, че започнах разговора.