Автор Тема: Пак за работата  (Прочетена 20553 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Пак за работата
« Отговор #105 -: Март 14, 2015, 01:58:16 pm »
Силно зависима от мъжка фигура - вероятно бащата, но после това се пренася и в партньорските отношения. Заблуди, самозаблуди, лъжи в интимните отношения.
Единия малефик в първи квадрант, другият във втори. По-силният й е на асц - тя държи юздите, но среща съпротива от близкото обкръжение. Все пак е дейната и водеща фигура, не се оставя обстоятелства и хора да я навигират.
Кой е алкохолика в живота й?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пак за работата
« Отговор #106 -: Март 14, 2015, 02:04:43 pm »
При жената от картата лошото вече е отминало, скоро ще стане майка /терминът е за около 20 март/ за пръв път в живота - късна първа бременност.
Браво на нея! В картата  е драснато да има дете. Ако роди на СЗ детето ще има ярък живот- правилно ли съм запомнила?  :017:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пак за работата
« Отговор #107 -: Март 14, 2015, 02:12:56 pm »
Силно зависима от мъжка фигура - вероятно бащата, но после това се пренася и в партньорските отношения. Заблуди, самозаблуди, лъжи в интимните отношения.


Да, има такова нещо. Имала е безброй връзки, с афинитет към възрастни овластени мъже, които да й осигуряват протекции. Много самозаблуди в отношенията, тя самата имаше доста нереалистична самооценка. Паралелни връзки, връзки с женени и "чужди" мъже.


Цитат
Кой е алкохолика в живота й?

Нямам представа. Може и биологичният баща да се е пропил. Тя почти не го помни, майката се разделя с него много рано.


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Пак за работата
« Отговор #108 -: Март 14, 2015, 02:16:33 pm »
А мъжът от когото чака дете и с който ще има семейство вписва ли се в това - да е по-възрастен, с власт, да има друга връзка, нещо да не е чисто в отношенията им?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пак за работата
« Отговор #109 -: Март 14, 2015, 02:25:45 pm »
А мъжът от когото чака дете и с който ще има семейство вписва ли се в това - да е по-възрастен, с власт, да има друга връзка, нещо да не е чисто в отношенията им?

За друга връзка не зная, но според мен няма, вече си е седнала на з-ка. Скоро ще става и мама, ако още не е родила.

Тя се омъжи за студентската си любов - запознаха се в първи курс и после се разделиха, тя се върна в своя град. След 10 години отново се събраха. Той не се вписва в тази категория мъже - почти връстници са /3 г. разлика/, не е от висока социална класа, няма власт и пари, но й осигурява домашен уют, грижа и сигурност - нещо, което й е липсвало през всичките тия години.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Пак за работата
« Отговор #110 -: Март 14, 2015, 02:33:47 pm »
Във вашите карти кой не е аспектиран от Сатурн?  ;)

Меркурий :) -краен диспозитор в картата :)

Happy58

  • Гост
Re: Пак за работата
« Отговор #111 -: Март 14, 2015, 02:46:50 pm »
Започнах да следя в картата си какво правят старите управители . У6 в такъв случай съвпада с У5 и каквото и да съм работила съм го правила без чувство за тежест и досада,но понякога по задължение.Нов У5 пък ми и в тригон с У6.

Преди години Юпитер и Сатурн ми транзитираха 10Д.Юпитер ми изливаше пари,а Сатурн в ролята на корумпирани държавни служители ми пречеха да си ги събирам като хората и тогава се преборих за правата си.Докато това стане Юпитер влезе в Телец и кранчето секна.  ;) Въпреки това успях да изкарам много пари,а ако онези не ми бяха пречили-не знам.

Дракс, У2 е Слънце и е в Овен, в 10 дом, нали? Това ти дава автоматически големите пари, в случай, че се напънеш да ги изкарваш по подходящия начин и подходящото време.
При мен пак е Слънце, но то е във Везни и е в 4 дом - имам, но не толкова, че да кажа "много". Възможност да изкарвам имам, но поради положението на У2 не са чак толкова много.
Но, в крайна сметка, не се оплаквам.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Пак за работата
« Отговор #112 -: Март 14, 2015, 05:43:26 pm »
Да, Лили, смърт имах предвид.

п.п.Картата й изглежда доста красиво. Има потенциал, но житейският старт не е без значение.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пак за работата
« Отговор #113 -: Март 14, 2015, 05:44:53 pm »
п.п.Картата й изглежда доста красиво. Има потенциал, но житейският старт не е без значение.

И моята изглежда също толкова красиво. Но си абсолютно права - стартът и семейната среда в началото на живота имат голямо значение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Пак за работата
« Отговор #114 -: Март 15, 2015, 01:03:31 pm »
Мерси, Лили. Интересно ми беше дали е продължила да гони дивото, водена от заблуди или е приела реалността.
Любопитно е и че съпругът няма нищо общо с досегашния й типаж.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Пак за работата
« Отговор #115 -: Март 15, 2015, 01:15:53 pm »
Във вашите карти кой не е аспектиран от Сатурн?  ;)
В моята карта Сатурн не аспектира нито една от планетите ми....

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Пак за работата
« Отговор #116 -: Март 15, 2015, 02:14:39 pm »
Да, ама тази сигурност е на съвсем друга плоскост. Това е емоционална сигурност за сметка на материална, на социален статус.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пак за работата
« Отговор #117 -: Март 15, 2015, 02:45:59 pm »
Мерси, Лили. Интересно ми беше дали е продължила да гони дивото, водена от заблуди или е приела реалността.
Любопитно е и че съпругът няма нищо общо с досегашния й типаж.

Може би просто е приела реалността.
Колкото и трогателно да ми изглежда тяхното събиране със сегашния вече съпруг, тя е мислила прагматично. Веднъж седнахме да изпием по едно кафе и тя ми заяви следното: "Това не е най-добрият вариант, но става". Останах втрещена, защото още пазех романтичния спомен за тяхната студентска любов. При другите е търсила изгода, докато този й дава грижа и сигурност. А може би просто я устройва, макар че според мен тази двойка се обича.

Това е емоционална сигурност за сметка на материална, на социален статус.

Висок социален и материален статус може и да нямат, но с него може да си позволи да не работи или да работи за малко пари, просто няма да живеят нашироко и това е. Не й се налага да оцелява месец за месец, да се притеснява за утрешния ден. Много жени избират такава сигурност, пълно е с такива в обкръжението ми.


« Последна редакция: Март 15, 2015, 02:52:12 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пак за работата
« Отговор #118 -: Март 15, 2015, 03:51:40 pm »
И за мен те бяха романтичен пример - след 10 години раздяла /други хора се намесват и провокират раздялата им/, отново се събират и стават семейство. Но в нейния случай по-скоро се е получило по стечение на обстоятелствата - намери си работа във Варна, той й предложи да се нанесе при него вместо да плаща за квартира, тя се съгласи /устройваше я/ и така заживяха на семейни начала, впоследствие се ожениха. При твърд аспект между Слънце/Сатурн и Луна/Сатурн в ъглови домове често наблюдавам такъв модел отношения - да започне с прагматични съображения и след това да прерасне в силна лоялност и привързаност или обратното - да започне на романтична вълна и след това да се превърне в принудително съжителство като съквартиранти.

После и аз ще се самопочистя, че се отплеснах да отговарям извън темата.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui