Автор Тема: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби  (Прочетена 9036 пъти)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #30 -: Март 22, 2015, 08:32:02 pm »
какво толкова му скочихте на потребителя, като дори правилата не е нарушил :017: никъде не пише, че не трябва да се създава втора  тема. за блябля може няколко теми, а за слънчевото затъмнение- не може  ::)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #31 -: Март 22, 2015, 08:42:00 pm »
при мен затъмнението се случи в 9 дом, в опозиция с плутон в 3-ти.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13581
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #32 -: Март 22, 2015, 08:42:43 pm »
никъде не пише, че не трябва да се създава втора  тема. за блябля може няколко теми, а за слънчевото затъмнение- не може  ::)
Я пак...
Да си видяла карта на затъмнението в началото на темата, мм?


Здравейте,незнам дали тази тема е за този раздел,но просто искам да ви попитам за последствията от последната квадратура между Уран и Плутон преди няколко дни и последвалото слънчево затъмнение в Риби,тъй като са свързани.
Това са транзитите ми за 19.03 към 22:00 ч.

А това е наталната ми карта

Сблъсъците на Уран и Плутон от юни 2012 до сега,бяха много мощни за мен.Усетих около 4 квадратури между Уран и Плутон за този период и всички те бяха свързани с един много важен човек за мен.На всичкото отгоре,когато Сатурн влезе в Скорпион през Октомври 2012 г. (удари ме в 7-ми дом в Скорпион)отново напрежението се изостри между двамата,за което вина имам единствено аз.Животът ми се преобърна с главата надолу.БУКВАЛНО.
Много неща се промениха,може би за добро.Знам че от Април идва Юпитерово завръщане,което може би ще ми помогне да успея да изтискам всичко от Уран и Плутон.Дано не греша и изляза най-накрая от дупката.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #33 -: Март 22, 2015, 08:48:10 pm »
ами човека се интересува конкретно от слънчевото затъмнение в неговата карта.. какво толкова е станало.
даже , ако трябва да сме точни, в такъв случай не е повтаряща се тема, а нова.

освен това ми звучи любезно  ::)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #34 -: Март 22, 2015, 08:59:18 pm »
Остават скрити,невидяни за хора,които ги мързи да четат.Иначе тематично си е подредено като в библиотека-дърпаш "една книга" и в нея е всичко по темата.
най-добре ще е  мързеливите потребители да се трият още в самото начало, за да не се разбърка подредбата във форума    ::)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #35 -: Март 22, 2015, 09:33:22 pm »
Аз пък предлагам като дойде нов потребител и зададе въпрос,без да му се търси във форума да му предоставим най-любезно линкове,да му синтезираме инфото персонално за него и да го изпроводим по живо и здраво доволен от форума,след като ни (го) похвали за ефективност.  :-\
не е против правилата на форума, така че ...  ::)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #36 -: Март 22, 2015, 09:52:28 pm »
не е против правилата на форума, така че ...  ::)
Само да те попитам(извън темата).Понеже не се интересувам от картите на съфорумците особено и ми се иска да знам:Ти какво имаш във Везни и в Риби,както и в 7,9 и 12Д?  ;) Заподозрях те в тронова планета в тези знаци или в тези домове.Или пък някой Юпитер там? :) Един особен стремеж към равновесие и справедливост.Уран?Уран/Водолей е и бунтар  :017:
И един Уран в 12Д или Юпитер в 11 май ще свърши тази работа  :017:
« Последна редакция: Март 22, 2015, 09:57:22 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #37 -: Март 22, 2015, 09:54:21 pm »
Оставете човека вече
То всичко си идва на мястото, рано или късно

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #38 -: Март 22, 2015, 10:04:45 pm »
Само да те попитам(извън темата).Понеже не се интересувам от картите на съфорумците особено и ми се иска да знам:Ти какво имаш във Везни и в Риби,както и в 7,9 и 12Д?  ; Заподозрях те в тронова планета в тези знаци или в тези домове.Или пък някой Юпитер там? Един особен стремеж към равновесие и справедливост.Уран?Уран/Водолей е и бунтар 
И един Уран в 12Д или Юпитер в 11 май ще свърши тази работа 
във везни - уран, в опозиция със слънцето.
риби - венера и юпитер
7-ми - нищо /козирог /
9-ти - венера
12-ти - марс-сатурн съвпад.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #39 -: Март 22, 2015, 10:12:16 pm »
във везни - уран, в опозиция със слънцето.

7-ми - нищо /козирог /
9-ти - венера
12-ти - марс-сатурн съвпад.

 :08: "риби - венера и юпитер " май търся това и Уран опозиция Слънце.  :58: :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #40 -: Март 23, 2015, 01:05:46 am »
Момичета понякога наистина много гадно се заяждате , човека наистина може да не знае или да не разбира. Оставете го. Не мисля , че е Калоян , той беше тотално друг екземпляр

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13581
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #41 -: Март 23, 2015, 12:46:05 pm »
Момичета понякога наистина много гадно се заяждате , човека наистина може да не знае или да не разбира. Оставете го. Не мисля , че е Калоян , той беше тотално друг екземпляр
Аз не съм го взела за Калоян, още повече последният не пишеше за себе си, а главно за мунданна астрология, световни събития и ми беше интересно да дискутираме за природни катаклизми на неговия остров  :012:
И не се заяждам в случая, тези дни съм заета с публични прояви, нямам време за затъмнения и тъмни персони  :29:
Най-културно му отговорих в първия си коментар, а със следващите няколко мисля, че му отделих прекалено много време!
До-виж-да-не!  ;D

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #42 -: Март 23, 2015, 12:51:22 pm »
Момичета понякога наистина много гадно се заяждате , човека наистина може да не знае или да не разбира. Оставете го. Не мисля , че е Калоян , той беше тотално друг екземпляр
трябва да научиш нещо за жените. марк твен го е казал много добре: "има три неща, които една жена може да направи от нищо - шапка, салата и скандал"   :012:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #43 -: Март 23, 2015, 12:53:31 pm »
мен това ми харесва този сайт , с жени винаги има страсти , емоции ... лелеле , мъжете са малко по статични няма толкова много фън дето се вика :) Уникални сте момичета обичам ви  :29: