Автор Тема: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби  (Прочетена 8340 пъти)

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Здравейте,незнам дали тази тема е за този раздел,но просто искам да ви попитам за последствията от последната квадратура между Уран и Плутон преди няколко дни и последвалото слънчево затъмнение в Риби,тъй като са свързани.
Това са транзитите ми за 19.03 към 22:00 ч.

А това е наталната ми карта

Сблъсъците на Уран и Плутон от юни 2012 до сега,бяха много мощни за мен.Усетих около 4 квадратури между Уран и Плутон за този период и всички те бяха свързани с един много важен човек за мен.На всичкото отгоре,когато Сатурн влезе в Скорпион през Октомври 2012 г. (удари ме в 7-ми дом в Скорпион)отново напрежението се изостри между двамата,за което вина имам единствено аз.Животът ми се преобърна с главата надолу.БУКВАЛНО.
Много неща се промениха,може би за добро.Знам че от Април идва Юпитерово завръщане,което може би ще ми помогне да успея да изтискам всичко от Уран и Плутон.Дано не греша и изляза най-накрая от дупката.
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #1 -: Март 19, 2015, 10:23:21 pm »
Тема с такова заглавие вече има, иначе въпросът, макар и да засяга затъмнението, не е ограничен от него
Какво толкова става, че всички са се панирали, даже и сред децата някакви психози се размятат

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #2 -: Март 19, 2015, 10:34:58 pm »
Какво толкова става, че всички са се панирали, даже и сред децата някакви психози се размятат
Днес например в уж сериозния вестник Телеграф видях голямо заглавие, че апокалипсисът идва утре със затъмнението, а в самата статия пишеше, че някакъв пастор го предсказал. При това беше тикнато в предните страници на изданието, където уж не са жълтите страници. И после защо хората се панирали. А как всъщност да вярваме и на медиите, след като ръсят подобни глупости...

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #3 -: Март 19, 2015, 10:39:13 pm »
Някой все пак ще ми отговори ли ? Превърна се в СПАМ тема...
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #4 -: Март 19, 2015, 11:08:29 pm »
Що бе, отговорих ти-нищо няма да ти се случи

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #5 -: Март 20, 2015, 12:53:11 am »
Здравейте,незнам дали тази тема е за този раздел,но просто искам да ви попитам за последствията от последната квадратура между Уран и Плутон преди няколко дни и последвалото слънчево затъмнение в Риби,тъй като са свързани.
Това са транзитите ми за 19.03 към 22:00 ч.
Има тема за затъмнението http://astra.la/forum/index.php?topic=755.0 , в която може да си пуснеш натала, построен тук http://www.astro.com/cgi/genchart.cgi?nho2=2&lang=e и при добра воля, желание и свободно време на съфорумци може да получиш отговор- никой не е длъжен тук на никого с нищо, че да изискваш специално внимание!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #6 -: Март 20, 2015, 09:30:18 am »
Не, има тема за натални карти, в която може да си постави картата и въпросите :)

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #7 -: Март 20, 2015, 09:31:44 am »
С коя ръка да се прекръстя...?
Не искам специално внимание,това нали е форум по дяволите ?! Какво специално внимание,след като съм постнал тема,в която съм си пуснал наталната карта и транзитите за съответен ден и просто да ми обясните ефектите на съответните транзити. По принцип пиша в един британски астрологичен сайт,само че в момента е блокиран и реших да се обърна към родните...Вместо да ми правите преглед на печата,можеше поне да не пишете нищо...
Имало било подобна тема ? Защо не направите отделни раздели за натални карти,транзити,езотерика и т.н.,както във всеки нормален форум се правят,а трябва безразборно да се поства в една и съща тема ? Къде е логиката,не мога да вдяна...
Както и да е...Господ да ви пази и бъдете живи и здрави...
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #8 -: Март 20, 2015, 09:35:08 am »
Господ ни пази, благодарим ти :)
А ти не виждаш ли, че има всички изброени от теб раздели и е нужно само да си намериш подходящата тема, ако не ти идва наум оригинална такава?
Господ разум да ти дава!

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #9 -: Март 20, 2015, 09:37:43 am »
Господ ни пази, благодарим ти :)
А ти не виждаш ли, че има всички изброени от теб раздели и е нужно само да си намериш подходящата тема, ако не ти идва наум оригинална такава?
Господ разум да ти дава!
Благодаря,подобно...
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #10 -: Март 20, 2015, 09:39:42 am »
Ето, това е темата
http://astra.la/forum/index.php?topic=56.0

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #11 -: Март 21, 2015, 03:03:51 pm »
С коя ръка да се прекръстя...?
Не искам специално внимание,това нали е форум по дяволите ?! Какво специално внимание,след като съм постнал тема,в която съм си пуснал наталната карта и транзитите за съответен ден и просто да ми обясните ефектите на съответните транзити. По принцип пиша в един британски астрологичен сайт,само че в момента е блокиран и реших да се обърна към родните...Вместо да ми правите преглед на печата,можеше поне да не пишете нищо...
Имало било подобна тема ? Защо не направите отделни раздели за натални карти,транзити,езотерика и т.н.,както във всеки нормален форум се правят,а трябва безразборно да се поства в една и съща тема ? Къде е логиката,не мога да вдяна...
Както и да е...Господ да ви пази и бъдете живи и здрави...
Кръстният знак се осъществява с дясната ръка, голям човек си вече и трябва да знаеш, но човек се учи дорде е жив- например аз сега разбрах, че прекръстване се прави, когато се праща по дяволите  :-\
Отговорих ти в темата за натални карти, където Рару си е направила труда да помести твоя добре видима карта, но отговорът ми беше адресиран към теб, като към жена, сега виждам в този ти коментар, че пишеш в мъжки род, а какво пишеш е отделно... В предишния си коментар поместих адрес на темата за текущото Слънчево Затъмнение в риби, кое не ти е ясно, че продължаваш да пишеш, че нямало такава тема и по тази причина си озаглавил така твоята тема, в която се интересуваш единствено от себе си?

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #12 -: Март 21, 2015, 03:11:35 pm »
Кръстният знак се осъществява с дясната ръка, голям човек си вече и трябва да знаеш, но човек се учи дорде е жив- например аз сега разбрах, че прекръстване се прави, когато се праща по дяволите  :-\
Отговорих ти в темата за натални карти, където Рару си е направила труда да помести твоя добре видима карта, но отговорът ми беше адресиран към теб, като към жена, сега виждам в този ти коментар, че пишеш в мъжки род, а какво пишеш е отделно... В предишния си коментар поместих адрес на темата за текущото Слънчево Затъмнение в риби, кое не ти е ясно, че продължаваш да пишеш, че нямало такава тема и по тази причина си озаглавил така твоята тема, в която се интересуваш единствено от себе си?
Не съм пращал никого никъде...Просто самият формат на самият форум,според мен не е направен правилно.Както и да е.Благодаря ти за отговорите на въпросите,които бях задал...
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #13 -: Март 22, 2015, 09:17:58 am »
тук, гледам, някой влязъл, не прочел и се изхвърлил...Ами,учете ги тиА работи,беееее колега. По-подреден форум не съм видяла
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение в Риби
« Отговор #14 -: Март 22, 2015, 09:26:35 am »
Тъй...
"С коя ръка,да се прекръстя ?" - сиреч - "Нямам думи за нещо !" Изобщо не става дума,за никакво кръстене или пращане по дяволите.Аз самият съм вярващ и не бих "пратил никого НИКЪДЕ"...
Като казвам,че форума не е подреден правилно,го казвам от гледна точка на това,че съм бил админ и модератор в 4 популярни форуми.ТОЧКА. Няма да навлизам в подробности.Изказал съм си мнението и това е.
Благодаря на всички,които ми отговориха на въпросите.
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...