Автор Тема: мнения за астролози  (Прочетена 52110 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
мнения за астролози
« -: Април 08, 2015, 11:54:32 am »
честно казано нямам спомени кога съм пуснала тази тема  :017:

възможно ли е някой друг да я е пуснал, ползвайки за цитат мой коментар от друга тема?
« Последна редакция: Май 09, 2017, 08:10:50 pm от akruks »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Мнения за астролози
« Отговор #1 -: Април 08, 2015, 02:12:25 pm »
Стар е отдел качествен контрол. Внимавайте с безсмислените коментари!  :93:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мнения за астролози
« Отговор #2 -: Април 08, 2015, 04:44:14 pm »
Не е проблем да не знаеш и разбираш нещо, проблема е да не разбираш че не разбираш нещото и да мериш другите според собственото си неразбиране

В реалния живот този проблем е ежедневие, по-скоро бих се учудила да видя друга нагласа, нещо по-различно от описания шаблон.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Мнения за астролози
« Отговор #3 -: Април 08, 2015, 10:08:47 pm »
Имам честа да познавам Гали , пази боже от такива астролози ...

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Мнения за астролози
« Отговор #4 -: Април 08, 2015, 10:10:52 pm »
Имам честа да познавам Гали , пази боже от такива астролози ...

Ти как я прецени като астролог? Не си ли начинаещ?
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Мнения за астролози
« Отговор #5 -: Април 08, 2015, 10:48:45 pm »
Имам честа да познавам Гали , пази боже от такива астролози ...

Аз съм ползвала услугите на Гали и съм доволна. Жената беше много професионална и изчерпателна. Имах поглед върху доста бг астролози и избрах нея , понеже смятам, че е един  от най-добрите в прогностиката( ставаше върпос за такъв анализ) . Всеки астролог според мен е специализиран в някакъв дял . Един е добър в прогностиката, но слаб например в синастриите. Друг пък добър в синастриите, а му куцат наталните портрети. Но всеки може да прецени, не налагам мнение. Просто споделям личен опит и впечатления.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Мнения за астролози
« Отговор #6 -: Април 08, 2015, 11:04:42 pm »
Като клиент, не е необходимо , да си астролог , за да видиш , че един човек е некоректен и се опитва да манипулира клиентите си ,отделно не е и само мое мнение ... има един форум БГ-мамма, доста има писано там...

Като цяло останах крайно недоволен, виж и Вотей ми е правила хороскоп и Магерова, така че имам база за сравнение. Тя (Galy) просто не вложи никакви ама никакви усилия или внимание ...
« Последна редакция: Април 08, 2015, 11:06:57 pm от greg07 »

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Мнения за астролози
« Отговор #7 -: Април 08, 2015, 11:15:16 pm »
Друг пък добър в синастриите, а му куцат наталните портрети.

Ако случаят е такъв вече не говорим за професионалист тук  :) .

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Мнения за астролози
« Отговор #8 -: Април 08, 2015, 11:16:32 pm »
 
Ако случаят е такъв вече не говорим за професионалист тук  :) .

 :57: :clap:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Мнения за астролози
« Отговор #9 -: Април 08, 2015, 11:35:08 pm »
Всеки прави грешки, аз също , важното е човек да влага усилия и да си гледа работата , а тази жена ( Galy) не показа тези неща. Вярно е, че Вотей понякога е на настроения , но тя някои неща които ми ги каза просто се чудя откъде ги знае. Имах съмнения относно това дали не е направо ясновидка и да се крие зад астрологията.

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Мнения за астролози
« Отговор #10 -: Април 08, 2015, 11:37:27 pm »
Като клиент, не е необходимо , да си астролог , за да видиш , че един човек е некоректен и се опитва да манипулира клиентите си ,отделно не е и само мое мнение ... има един форум БГ-мамма, доста има писано там...

Като цяло останах крайно недоволен, виж и Вотей ми е правила хороскоп и Магерова, така че имам база за сравнение. Тя (Galy) просто не вложи никакви ама никакви усилия или внимание ...

И как манипулира клиентите си, можеш ли да дадеш пример? Базата за сравнение леко забавна идва, но да, то си зависи от търсенето, Стар е права. :012: Едни искат захарчета, внимание, други нещо по-конкретно. 
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Мнения за астролози
« Отговор #11 -: Април 08, 2015, 11:44:44 pm »
В крайна сметка не знаем обстоятелствата около самите консултации.

Фийдбека винаги ще е разнороден, както няма да намерите перфектен адвокат, масажист, лекар, фризьор според всеки.


Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Мнения за астролози
« Отговор #12 -: Април 08, 2015, 11:51:05 pm »
Ако случаят е такъв вече не говорим за професионалист тук  :) .


Еми, аз от моя житейски опит не съм срещала  човек, който да е 100 процента добър във всичко. Точно това прави някого професионалист- дали е специализиран поне в едно  нещо, а не разпръснат на хиляда посоки. Кой е по "специализиран "- едно GP ( общопрактикуващ ), или един лекар с определна  специалност ? Тук не говорим кой колко е кадърен.

Изказах лично мнение. Понеже услугата  не беше лично за мен, а за близък човек, се постарах да направя един рисърч и настина да направя добър подарък. Гали се държа много коректно от начлаото до края- отговаряше винаги на време, беше точна с крайния срок. Четох резюмето  и присъствах на разговора- от погледа на моите скроми астро познания , намерих нещата, които беше писала за доста издържани. Освен това отдели половин час повече време, повтарям 30 мин повече в обяснения и отговори  на върпоси, които не бяха включени в платената услуга. не е отказвала да отговори на върпос, който "не е бил по темата" , или да каже, че времето е изтекло и да прекъсне разговора. Освен това намирам цените й за страшно приемливи.
« Последна редакция: Април 08, 2015, 11:53:00 pm от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Мнения за астролози
« Отговор #13 -: Април 08, 2015, 11:57:55 pm »
Когато някой идва при теб със сериозен проблем , трябва да го хванеш в дълбочина, все пак хората идват при теб с проблеми. При мен беше всичко отгоре otgore, аз тогава и не разбирах нищо от астрология , после след време разбрах какви глупости са били. Жалко за загубеното доверие.

Виж сега аз като не съм бил доволен , не значи , че друг може и да не е бил. При всеки е различно.
« Последна редакция: Април 09, 2015, 12:09:27 am от greg07 »

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Мнения за астролози
« Отговор #14 -: Април 09, 2015, 12:10:00 am »
Еми, аз от моя житейски опит не съм срещала  човек, който да е 100 процента добър във всичко. Точно това прави някого професионалист- дали е специализиран поне в едно  нещо, а не разпръснат на хиляда посоки. Кой е по "специализиран "- едно GP ( общопрактикуващ ), или един лекар с определна  специалност ? Тук не говорим кой колко е кадърен.


Ако си представим, че отидеш при астрлогът Х да ти направи лична консултация относно синастрията ти с твоя приятел и да кажем трябва да определи дали сте съвместими и дали е подходящ за теб, обаче въпросният астролог не може да ти изгради натален портет ? .
Тогава как ще определи динамиката в наталната ти карта и дали тя е отразена в синастричната карта ?  ;D
Не говоря изобщо за това дали някой трябва да е добър във всичко и специалист по всичко.
Пределно ясно е че има астролози профилирани в мунданна, предиктивна, натална, ведическа и каквато се сетиш астрология и всеки един от тях е добър.
Дори тук всеки един от нас има по-изразен интерес към определен дял от астрологията.