Автор Тема: Транзитиращ Сатрун през 7-ми Дом  (Прочетена 4613 пъти)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Транзитиращ Сатрун през 7-ми Дом
« -: Април 11, 2015, 07:28:53 pm »
.
« Последна редакция: Февруари 17, 2016, 05:40:24 pm от Ali_Lun »

Happy58

  • Гост
Re: Транзитиращ Сатрун през 7-ми Дом
« Отговор #1 -: Април 13, 2015, 02:45:59 pm »
По време на транзит на Сатурн през седми дом(в  случая през знака стрелец) някъде бях чел,че е възможно да има разправии в съдилища или нещо подобно.
Днес срещнах онези бок**ци,които ме заплашваха,подсмиваха ми се подигравателно.Кипнах! :) Дали няма да инвалидизирам някой от тях или и тримата...? Или може би убийство...? :) В момента буквално от главата ми пушък излиза. :) Нали знаете казват,че скорпионът неусетно забива и пуска отровата. Но сега си мисля за последствията,струва ли си? Търпението е важно качество,може би сега съдбата го изпитва? :) А и съм чел астрология и знам,че този транзит е опасничък,може би трябва сега да използвам това знание и да съм кротък през идните 2 години и половина? :)
Имате ли опитности с този транзит на Сатурн през седми дом? А през знака стрелец? :)
Благодаря на всички дали мнение! :)
За подчертаното - едва ли транзитът е толкова опасен и едва ли ще минеш леко, ако просто си кротък, защото Сатурн бил еди-къде си. Сатурн в 7 дом иска от теб да направиш РЕАЛНА оценка на партньорите си, на хората, с които контактуваш, как контактуваш, това ли е което искаш и ако не е - как да го промениш. Сатурн иска реално действие и промяна, за да защитим физическите условия на живот.

Много народ тук е преминал през такива транзити, но те се отразяват съвсем различно на всеки. Освен това, като гледам, той твоя Сатурн е още в 6 дом, и е върху СЛВ, ще върне пак върху Марс. Не мисля, че срещата с господата е станала по Сатурн - Юпитер ти управлява 7 дом и сега при обръщането отново те е срещнал с тези мъже, за да се разреши може би проблема.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Транзитиращ Сатрун през 7-ми Дом
« Отговор #2 -: Април 13, 2015, 03:15:01 pm »
Ali,  възможно е да се дисциплинираш по темите на 9-ти дом и това да даде резултат. (транзитирайки през 7 дом, ще направи секстил с натални Сатурн и Юпитер)
« Последна редакция: Април 13, 2015, 06:59:41 pm от Uran »

Happy58

  • Гост
Re: Транзитиращ Сатрун през 7-ми Дом
« Отговор #3 -: Април 13, 2015, 08:33:20 pm »

Чувствам се безсилен... Мразя това чувство! Това е вид посегателство,тормоз! Заплашването,заканването си е престъпление. Но тук не важи нищо. Ето например: http://m.btvnovinite.bg/article/tazi-sutrin/razgovori-s-gosti/blgarint-bez-pravo-na-samozashchita-v-doma-si.html   :-X

и какво общо има моя пост с тази статия ....

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Транзитиращ Сатрун през 7-ми Дом
« Отговор #4 -: Април 16, 2015, 06:30:58 pm »
и какво общо има моя пост с тази статия ....
Какво общо има влизането в къщите или посегателството,с твоя 7-ми дом на взаимоотношенията...?
Аз имам Дсц в Скорпион и те уверявам,че е ужасно чувството наречено "Сатурн в Скорпион в 7-ми"...
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Happy58

  • Гост
Re: Транзитиращ Сатрун през 7-ми Дом
« Отговор #5 -: Април 16, 2015, 09:09:33 pm »
Общото е Сатурнът,който транзитира и същевременно имам меко казано неприятности в отношенията с вече открити врагове,които не знам докъде ще стигнат.

че той Сатурн не е виновен ....

Happy58

  • Гост
Re: Транзитиращ Сатрун през 7-ми Дом
« Отговор #6 -: Април 16, 2015, 09:18:24 pm »
А какво тогава е виновно? И какво е най-добре да правя,чувствам се безсилен... :X

а ти прочете ли отговорите в тази тема? Защото статията за Сатурн си я прочел, дори си я харесал .... хайде сега прочети и тук и си напъни мозъчето, за да го осмислиш. С чупене на ръце и вайкане няма да си решиш проблема.

Бедсилен ... за какво? Да им натриеш мутрите на онези? Ако зациклиш на това, още нищо тогава не си видял като последствие ... виж си какво е Сатурн в 6 дом и помисли, дали добре си си свършил задачките по него. Това го пиша, защото според Стивън Аройо, Сатурн преди да напусне даден дом, прави последна проверка .... и за целта ти дава някакъв изпит (разбирай събитие) - издържиш ли го, имаш награда, не го ли издържиш - обвиняваш Сатурн за всичко, което ще ти се случи ... и така :)

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Транзитиращ Сатрун през 7-ми Дом
« Отговор #7 -: Април 16, 2015, 09:47:25 pm »
А какво тогава е виновно? И какво е най-добре да правя,чувствам се безсилен... :X
Незнам на колко години си,но ще ти дам един съвет...
Преди много време (говоря ти преди 7-8 год.) и аз търсих преди поводи за да се "разправям" с този и онзи...
много "приятели" съм имал,истинските почти не останаха...такъв тип човек съм,че ако някой ме предаде никога не му прощавам и го зачерквам...
само че не си правя "черни списъци",а просто се отдръпвам,не комуникирам повече с тях...
ще ти дам пример от моя живот...
имах един "приятел",който наистина го смятах за такъв,не се имам за наивен,но в продължение на 4-5 месеца,тоя човек буквално се хранеше от моята ръка,защото по цял ден работих,като луд и през останалото време бях на лекции.Не съм работил за него,но просто той изпадна в подобна нужда и трябваше да ми стане "храненик" (в преносен смисъл,разбира се).
Дължеше ми около 700-800 лв,изплати ми над 85% от тях,другите е*ал съм ги...но има нещо много важно,което се случи...
един месец преди да замине за Виена,ме помоли да тегля кредит заради него,понеже баба му била болна,под претекст,че той не работи и никой няма да му даде кредит,а неговите родители ги няма (те са във Виена).Аз направо останах,като гръмнат...разбира се,че не съм теглил кредит,но за капак на всичко ония идиот ми открадна лаптопа и замина за Виена.Уча право и не мога да го осъдя дори,тъй като той ми е подарък и де факто не е на мое име и не мога да докажа нищо...
Разни хора,разни идеали...
Както и да е...
Гледай напред и хич да не ти пука...
« Последна редакция: Април 16, 2015, 09:49:13 pm от drunkenmastah »
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

drunkenmastah

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Транзитиращ Сатрун през 7-ми Дом
« Отговор #8 -: Април 16, 2015, 10:03:06 pm »
Що не им кажеш да играете баскет някъде...
или в крайна сметка да изпиете по една ракия...

ако всичко това не помогне,тогава 45-ти калибър (грайфер)нека действа...
I am myself,no games to be played.No script to be written,no scene to be made...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзитиращ Сатрун през 7-ми Дом
« Отговор #9 -: Април 17, 2015, 07:52:38 pm »
Тъкмо докато единият си купи пистолет и го използва, другият ще си защити магистратурата по право, та да обясни в съда как момчето не е виновно