Автор Тема: Луна квадрат сатурн  (Прочетена 7657 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Луна квадрат сатурн
« Отговор #15 -: Април 18, 2015, 06:39:39 pm »
Какво ви хрумва при този аспект?
Гледах една карта, човекът се разбира прекрасно с майка си и жена си, няма емоционални задръжки, доста жизнерадостен тип (луна, меркурий, нептун в стрелец, слънце в козирог, сатурн-дева). Умее да контактува, без да е натрапчив, добро чувство за хумор, лееко недодялано поведение. Освен тежка операция от апандесит, не виждам нищо, което мога да свържа с поведението му. Няма сестра.

майка му сама ли го е отгледала и  скромно ли е семейство,/преди му викаха "израснал в бедно работническо семейство"/, лишения в детството, но и изгражда силен характер,  имат ли собствен дом и ако да-трудно ли е придобит,в смисъл с много лишения, този асп. можеш да го видиш в пълен блясък само ако съжителстваш под един покрив с човека, с всичките му съмнения,трудно допускане в личното пространство,там е самотно и това се  харесва,сам с мислите, с липсата на вяра- ако сатурн вземе превес над стрелешката луна, с песимизъм,минимализъм и педантичност в изпълнение на ежедневни рутини- просто предполагам,все пак сати държи и двете светила,всичко ли постига по трудният начин .,но пък   калява характер да не се отказваш за нищо,с търпение и настойчивост, да следваш целите си,дори ако останеш съвсем сам,домът,където е сатурн там хвърля всичките усилия,там са приоритетите и шамарите,кризи, ако не се справяш
за карето сатурн-луна основното е липса на сигурност и стабилност и това те  учи да се справяш  и да разчиташ само и единственно на себе си ,вместо да те налази депресия,което си е страх от промените,променяш навиците си,поемаш повече отговорности,мобилизираш ресурси за справяне,докато не свършиш списъка с всички  "трябва" доброволно,ако се скатаваш ще  ти ги натрапят доброзорно,сати си е сати,като не знаеш какво искаш -кризата е ежедневно преживяване,емоционална и материална
и друго се сетих обича ли да трупа вещи и спомени,трудно да се разделя
сега прочетох и другите,съжалявам ,че съм повторила някой неща :)

при  мен по наследство -знаково,не по градуси каре , абе  темерут съм си ,дебелокож и винаги бяхме на различни позиции с мама,не можахме да се помирим ,но си я обичах ,не го казвах,а го показвах с постоянни грижи за нея две юпитерови обиколки,трудно подвижна , инвалид 1-ва група и до последно командваше като полковник пехотинци- тя със сатурн стрелец  каре луна дева
Нейният сатурн върху моя ЮЛВ
« Последна редакция: Април 18, 2015, 07:09:13 pm от strelicka »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Луна квадрат сатурн
« Отговор #16 -: Април 18, 2015, 07:21:37 pm »
1-во-благодаря за мненията на всички

Сега...
Играе на всякакви видове игри (спорт и компютър) и е победител почти винаги, ако го победиш-много навътре го взема, почти драма
Работи във фирмата на баща си, бизнесът върви прилично, учил е в елитна гимназия, висше-всичко както е редът, не ми е известно някога да са били в кризи
Има много симпатично семейство, жена водолейка, 2 здрави деца, едното има доста заложби, другото е малко-ще се разбере
Няма раздори, любовници и т.н.
Като малък-с лошо здраве, сега-обратно
И жена му доста се смее, веселяги са, той не е от типа емоционално затормозен-по никакви начини не го виждам
Ако нещо му трябва-иска си го по сравнително любезен начин
Абе-на границата м/у нахалство и прямота, но не така, че да се обидиш, тип-народен човек
Информиран е по доста въпроси и изобщо-интелект над средния

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Луна квадрат сатурн
« Отговор #17 -: Април 18, 2015, 07:50:10 pm »
Благодаря,Papy. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Луна квадрат сатурн
« Отговор #18 -: Април 18, 2015, 08:21:12 pm »

Играе на всякакви видове игри (спорт и компютър) и е победител почти винаги, ако го победиш-много навътре го взема, почти драма

плутон в 1 каре  марс /екзалте/ ;)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Луна квадрат сатурн
« Отговор #19 -: Април 18, 2015, 08:27:52 pm »
сега е в саде сати как му се отразява,сега видях,че У4 Юпитер/ семейството/ с тригони компенсира каретата на Сатурн

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Луна квадрат сатурн
« Отговор #20 -: Април 18, 2015, 11:57:47 pm »
сега е в саде сати как му се отразява,сега видях,че У4 Юпитер/ семейството/ с тригони компенсира каретата на Сатурн

Ако не знаех, че е в такъв период, нямаше да позная, жена му беше болна (необичайно за нея)

Не е душата на компанията, има други, по-огнени

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Луна квадрат сатурн
« Отговор #21 -: Април 19, 2015, 07:16:03 pm »
Ако не знаех, че е в такъв период, нямаше да позная, жена му беше болна (необичайно за нея)

Не е душата на компанията, има други, по-огнени

сериозно ли,от две години и нещо е факт сатито # юпитеров възврат

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Луна квадрат сатурн
« Отговор #22 -: Април 20, 2015, 03:46:04 pm »
Да, виждаме се често, не съм чула за драми
Ще го разпитам пак за всеки случай

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Луна квадрат сатурн
« Отговор #23 -: Април 21, 2015, 12:38:58 pm »
Имам го в моя натал - отвратителен аспект. Сатурн в Близнаци на Асц. откъм 12 дом и Луна в Дева в 4 дом.
Никога не съм се разбирала с майка ми, която изобщо не е полагала никакви грижи за мен. Винаги съм преживявала дълбоко емоционално всичко около мен, особено личните ми връзки.

В моето обкръжение има няколко примера с такъв квадрат - два случая с Луна в Телец в квадрат със Сатурн в Лъв ..... Във всичките тия случаи има неблагоприятно или ограничаващо влияние на семейната среда. В личностен план по-негативно изразено е влиянието на квадрата към Луна с есенциално достойнство.
...........................
В петте изброени случая има трудно спогаждане с околните, чести конфликти. Нативът ги инициира - не е жертва, а самият той е генератор на напрежение.

Синът ми е Сатурн на АЦ Лъв квадрат Луна в 4д Скорпион. Много жизнерадостно и общително дете, играе с всички, но не е злопаметен и отмъстителен. Вероятно Лъвът в него има превес.
Семейни отношения: нестандартна семейна среда, която го държи и контролира, когато види, че нещата излизат извън релсите. Разбира се прекрасно с баба си, а на мен прави в повечето случаи напук и не слуша какво му говоря :-) затова и се караме (това идва от Марс в Телец в опозе на Луната и квадрат със Сатурна - заради този квадрат се опитвам да го уча, че изтърве ли юздите... но както каза Рени скоро - с Марс в Телец само с добро  :38:) Но пък не може да диша без мен, дори не заспива вечер, ако не съм до него. Но на мен това не ми парви впечатление, защото неговото Слънце е в мой 9д - аз го уча. Да чете, да е отговорен, да не се меси в чужди конфликти, да си сгъва дрехите... често го уча неуспешно, защото е кошмарно разсеян и просто не мисли :-))).

Но засега не е отмъстителен. Само е стиснат като чичо Скрудж  :85: и мноооу разхвърлян - ретро Венера в Дева съвпад Сатурн в Лъв. Много странно, трябва да е доста подреден.
« Последна редакция: Април 21, 2015, 12:40:37 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински