Автор Тема: Видимото и невидимото  (Прочетена 35177 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #75 -: Април 21, 2015, 08:56:13 pm »
(Пред)видими, защо сложихте на темата НЕ(видимото) ?

 :017: :017:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #76 -: Юни 13, 2015, 03:41:04 pm »
(Пред)видими, защо сложихте на темата НЕ(видимото) ?

когато видимото стане видимо е предвидимо :72:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #77 -: Юни 14, 2015, 01:37:38 pm »
когато видимото стане видимо е предвидимо :72:
тъй тъй  :012:
затуй ли казват, че имало видьовден

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #78 -: Юли 10, 2018, 01:33:56 pm »
От няколко дни е в сила действието на ускоряващия тригон Слънце Рак- Нептун Риби, при някои има ли "среща" с невидимото и въобще как работи интуицията ви ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #79 -: Юли 10, 2018, 01:37:07 pm »
при някои има ли "среща" с невидимото

Някои носим такъв печат по рождение и транзити не са ни нужни  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #80 -: Юли 10, 2018, 01:50:27 pm »
транзити не са ни нужни  :012:

Жалко за наложеното самоограничение.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #81 -: Юли 10, 2018, 02:00:43 pm »
В повечето случаи границата между видимия и невидимия свят е вид защита. Особено за човек, който не се е научил съзнателно да управлява такива процеси. Вродените по-специални способности могат да бъдат вредни за човека, ако се проявяват спонтанно и извън неговата воля. Говорим за случаи, когато не могат да бъдат насочени в конструктивно русло.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #82 -: Юли 10, 2018, 02:08:41 pm »
От няколко дни е в сила действието на ускоряващия тригон Слънце Рак- Нептун Риби, при някои има ли "среща" с невидимото и въобще как работи интуицията ви ? :)
на мах  :o Онзи ден през деня сънувах падащ хеликоптер над къща, американски тип; "тялото" на хеликоптера се търкулна няколко пъти по полянката на двора, а после видях перката да се търкаля към мен и... се събудих. Докато си пиех следобедното кафе, четох в съновника какво пише за хеликоптер.  Късно вечерта, вече беше започнал новия ден при нас, прочетох по новините, че току-що е паднал хеликоптер над къща в Америка, имаше снимков материал.  :-\

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #83 -: Юли 10, 2018, 02:12:50 pm »
Точно това е един от моменти, когато егото не пречи да се контролира потока невидимо, защото е омекотено, усеща се едно разпускане и няма граници. Така тези, които имат заложби да виждат, сега са в най-благоприятна атмосфера, до опозицията между двете планети,  да усетят реални събития, случки, преживявания.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #84 -: Юли 10, 2018, 03:15:52 pm »
Точно това е един от моменти, когато егото не пречи да се контролира потока невидимо, защото е омекотено, усеща се едно разпускане и няма граници. Така тези, които имат заложби да виждат, сега са в най-благоприятна атмосфера, до опозицията между двете планети,  да усетят реални събития, случки, преживявания.
о,това звучи малко страшничко!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #85 -: Юли 10, 2018, 03:21:48 pm »
Най-силни видения (реални)имах, когато прогресивна луна ми беше съвпад със северния възел и транзитен нептун,Миналата година.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #86 -: Юли 10, 2018, 04:31:50 pm »
Е, значи може да се намери човек, който да ни каже какъв ще е резултатът от полуфиналния мач Франция - Белгия.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #87 -: Юли 10, 2018, 04:48:09 pm »
Не ви бъзикам, чи вече ще полудея -отидох да търся помощ за дигиталната машинка и ме поканиха в огледалото на Козирев. Един приятел,който е изобретател си и направил личен до леглото си след смъртта на детето си  :-\ Ама и без това съм луднала нямаше да е подходящо въпреки, че би било интерестно на ретро врътката на Дупитер ву Луната ми нямам време от тревоги ама дали да не отида утре. Поне ще съм приятно луда и няма да страдам повече  :012: Реших да му стана импресарио и да направим няколко су пари-бизнес да подлудим града ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #88 -: Юли 10, 2018, 06:22:42 pm »
Най-силни видения (реални)имах, когато прогресивна луна ми беше съвпад със северния възел и транзитен нептун,Миналата година.
Ами да, освен, че тригончето Тр Слънце- тр нептун са в тригон с моя Нептун и Марс у3, у8 в 3д, пр Луна съвпада с наталната на К8

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #89 -: Юли 10, 2018, 06:56:36 pm »
От няколко дни е в сила действието на ускоряващия тригон Слънце Рак- Нептун Риби, при някои има ли "среща" с невидимото и въобще как работи интуицията ви ? :)
В голям трин са с транзитен Юпитер в Скорпион (където се намира и наталният ми Юпитер). Миналата седмица в четвъртък и петък интуицията ми работеше на 6. Не беше ми се случвало отдавна така да познавам кого къде ще срещна, какво ще каже и т.н.