Астрология. Езотерика > Съновник

Сънищата и Лунния календар

(1/5) > >>

GauriGanDevi:
Често ми се  случва на Новолуние да сънувам един и същи персонаж.. Напоследък даже  идва като по разписание.. Щом е Новолуние, непременно той е герой на сънищата ми.. Понякога си спомням сюжетите, понякога не съвсем. Но винаги щом се събудя  на другата сутрин след Новолуние имам  усещането, знам, че е идвал на сън.
По принцип сънищата на Новолуние се считат за "празни" или "напразни"... Нещо, което не се сбъдва.. Но какво още..???
Предлагам в тази тема да обсъдим и споделим опит за сънищата според Лунния календар.. В кой ден какво сънуваме, какво означава това...

Papy:
а това реален човек ли е?
ако да - може да има недовършено, един вид - иска ти се да беше приключила еди-как-си отношенията с него...?

аз напоследък пак рядко сънувам, но това е идея - да видя дали пък когато ми се случи изобщо, не е по някоя повтаряща фаза..

Lilla:
Не съм наблюдавала пълнолунията, на за сънищата по новолуние имам наблюдения, че тогава най-често материализират някой образ от миналото - на човек, с който има или е имало по-силна емоционална свързаност. По новолуние или балсамична /изчезваща/ Луна.

Lilla:
Дори имам спомен, че след смъртта на майка ми по-често духът й се спускаше нощем при мен по новолуние или балсамична Луна, т.е. когато е невидима в небето. И като цяло съм я сънувала по-често по време на тези фази.

Papy:

--- Цитат на: GauriGanDevi в Април 23, 2015, 10:33:56 pm ---И така от полувин година..И се притеснявам, дали не е някаква лудост..:)

--- Край на цитат ---

както го разказа, прилича на копнеж по младежките години, да не си пренатоварена и да искаш да идеш на гарата и да хванеш 1-я влак в неизвестна посока...

преди другото новолуние пробвай с няколко дена съзнателен релакс да видим пак ли ще дойде

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия