Автор Тема: Комбин или Davison relationship chart  (Прочетена 33331 пъти)

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #90 -: Март 19, 2016, 10:28:30 am »
Това с възлите е интересно. И то по оста 1-7 дом в съвпади с Венера и Луна. Някакво голямо привличане и усещане за предопределеност. Мисля, че връзката е любовна, но нестабилна - днес са заедно, утре не са. Може и да имат дете, но по комбина не виждам да се чувстват комфортно в общ дом, не виждам да живеят заедно, да са семейство. Единият е егоист и не е чак толкова увлечен. Като че ли чувствата са само от едната страна.
Хм..с този Марс с Хирон и възлите...абе да не е някаква тежка, несподелена любов?

П.П. Не знам какво познах, но поне си излях всички възможни мисли по картата  ;D


Позна.Много тежка и предопределена връзка...И да искаш да избягаш не можеш...Единият не е свободен,затова не живеем в общ дом.Само не разбрах кой от двамата е по -големия егоист ?В синастрията Хироните  на единия е съвпад с асцендента а на другия с десцендента ...Той иска и дете,но аз съм категорично не...

Klio

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #91 -: Март 19, 2016, 11:28:23 am »
Пускам и аз една карта. Тава, което знам е, че отношенията на двамата са доста динамични - множество събирания и раздели /основен инициатор е жената/. В момента са разделени. Имам чувството, че този комбин много добре ги описва, има го това "много искам, но ми е адски трудно" Та се чудех, как ви изглежда - светлината в тунела влак ли е?  :lol_hitting:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #92 -: Март 19, 2016, 02:25:16 pm »
Ако на някой му се занимава може да се пробва с този мой комбин :
Венера на СЛВ в 7д е хубав аспект, в секстил с Нептун в 5д, секстил с Марс, който е в тригон с Луната в 1д и с Нептун в 5д- нежна, емоцинална, чувствена връзка, изпълнена с хармония.
Егоизъм не виждам, може жената да е малко по-горделива и да ѝ е трудно да скъса с миналото и се отдаде на бъдещето с тази любов, а е хубав комбина за семейство, брак и деца

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #93 -: Март 19, 2016, 07:16:18 pm »
Венера на СЛВ в 7д е хубав аспект, в секстил с Нептун в 5д, секстил с Марс, който е в тригон с Луната в 1д и с Нептун в 5д- нежна, емоцинална, чувствена връзка, изпълнена с хармония.
Егоизъм не виждам, може жената да е малко по-горделива и да ѝ е трудно да скъса с миналото и се отдаде на бъдещето с тази любов, а е хубав комбина за семейство, брак и деца
"може жената да е малко по-горделива и да ѝ е трудно да скъса с миналото и се отдаде на бъдещето с тази любов"-не от гордост,а от страх да тръгна пак сама срещу всички да защитавам любовта си...Браво Акрукс!!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #94 -: Март 21, 2016, 11:47:46 am »
И ОВ по комбина, пуснат от Рару, ако може.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #95 -: Март 21, 2016, 04:14:00 pm »
Пускам и аз една карта. Тава, което знам е, че отношенията на двамата са доста динамични - множество събирания и раздели /основен инициатор е жената/. В момента са разделени. Имам чувството, че този комбин много добре ги описва, има го това "много искам, но ми е адски трудно" Та се чудех, как ви изглежда - светлината в тунела влак ли е?  :lol_hitting:
Луната в квадрат с Марс, Слънце и Венера в 8д описва нехармоничните отношения в стил "иде ми, дойде ми", а Нептун в 1д показва, че двойката има нужда да е идеална, а последното с наквадратената Луна няма как да им се получи. Светлината в тунела не е влак, а волтова дъга- Плутон У1 съвпад с Уран У4  :012: Луната, освен споменатите квадратури, е натоварена и от съвпада си с ЮЛВ.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #96 -: Март 21, 2016, 08:56:54 pm »
Еми не мога се сдържа :012: Интересно ми е как изглежда отстрани, освен като комбинска катастрофа   :017: :012:
Бреййййй, и никой нищо за мой комбин  :d030: Астро мързелунгери  :P :043: Ако щете пък  :P
  :d030:
Аз ще видя,но първо да питам при този тронов по дом и знак, неаспектиран(за мен) Марс,секс състоя ли се?Има логика да е имало секс,защото У1 е Марс и въпреки всичко...
Тази карта ми мирише на издържливо съзаклятие  :012: .Ако връзката е служебна,смятам че е прогресираща и взаимноизгодна.   Само не ми казвай,че е на теб и член на семейството ти-майка ти например!  :P Дай да уточним дали другият е мъж и дали ти е колега,а после да мислим какво да го правим.  :D
« Последна редакция: Март 21, 2016, 08:58:52 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #97 -: Март 21, 2016, 09:45:18 pm »
Интересно ми е как изглежда отстрани, освен като комбинска катастрофа
Чак катастрофа не е, Има разминаване между потребностите на душата и изискванията на егото, покрай квадрата на Луната със Слънцето. Марс У1 е силно поставен в скорпион и в 8д, но неаспектиран не е изразходил енергията, която тече по други канали- Меркурий, Венера, Нептун в съвпад- съдбовна връзка, но трудни за реализиране любов и общуване, покрай заточените Меркурий и Нептун. СЛВ в 10д съвпад с Юпитер показва, че добро бъдеще може да очаква двойката, що се отнася до израстване и осъществяване на взаимно набелязани цели, като това не изключва и брак, тъй като Юпитер е У9.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #98 -: Март 21, 2016, 10:35:31 pm »
Дракс  :38: Да знаеш, че телепатично те изнудих да погледнеш нещастен мой комбин ::) Четох ти тълкуванията на синастрията на Корея преди малко  :012: и си казах, че искам Драка да ми тълкува комбина  :72:
Няма майки, няма баби  :012: Марс не безделничил, аспектиран или не  :012: Нищо служебно няма в тоз комбайн  :012:
Нямам търпение значи  :cheer:
 :38: :-*
Истински физически секс,коитус,сношение,така както баба ми и дядо ми са го правили-състоя ли се?  :-\
 :-\ Защото,ако се е състоял не мога да разбера защо и как.Марс Скорпион е най-сексуален,но е много внимателен и не действа като нерез,може да получи сексуално удовлетворение по хиляди други начини  :D .За да има секс(според мен) трябва да се познавате от много отдавна или не знайно как (с този Сатурн У10) тригон към ДСЦ да е станал спонтанно-не мога да си представя.И У5(Слънце) на МЦ-и там нещата не стават бързо  :017:
 Юпитер,освен У9 е и У12,съвпад с ЛФ и СЛВ.Квадратурата към асц е хубава,в смисъл,че задействана от транзит,предполага събитийност.НО У12 винаги има една изява на мазохизъм,изличаване и страдание.Наблюдавам връзки,в които е активен У12,че се размиват и най-хубавото в тях е в нереализацията им физически-оксиморон.
Сатурн ретро е в Близнаци и е в контраантисия към планетите,които са му подчинени в Козирог.Винаги съм вярвала,че каквото и да не допуска Сатурн е за доброто "на цялото"(личността).А тук той не е много съгласен с Юпитеровата експанзия 2 пъти-веднъж с контраантисията,веднъж като го ограничава в знака си.Юпитер не получава добър аспект и от У11Уран,докато Уран и Сатурн са в единомислие.Допускам,че е възможно добра развръзка в деловото сътрудничество.
Марсът,който не е аспектиран също трябва да е коз,дори само за това,че не е поразен.Поради различните знаци се надявам да не се задейства съвпада му с Нептун,защото в моите наблюдения при този съвпад нещата не вървят на добре,освен ако двамата не са в Бялото братство и с обети за сексуално въздържание.
Добре де-НЕ обичам Нептун!Все отклонява темата от Материалните радости!  :D :d030:
Не обичам и Плутон квадрат Слънце-къде е смисълът от трансформацията на общото ви его като няма един хармоничен аспект към Слънце.Към Луната,подложена на трансформация има-ДА-от Нептун и Венера.Как да го тълкуваме-упойки от мечти(Нептун) ли?
Нали ме знаеш,че съм Сатурнов тип?Някой Нептунов тип би видял в комбина възможност за духовно израстване и безусловна любов,което за мен не е ценно,защото трябва да пипам и имам,и да ми дават хубави,истински неща,защото съм малко меркантилна.  :D
И пак да напиша-дано не съм права в тълкуването!   O:-)  :58:  :-*
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #99 -: Март 21, 2016, 10:45:42 pm »
Чакай малко,бе момиче!В момента Плутон ви активира 17* в Козирог!Очаквай нещо и докладвай!  :08: :58: Но трз Сатурн е опозиция на себе си,а скоро ще се обърне и ретро,както е в картата ви.Юпитер е също на 17* в Дева и дано не се изяви като временна положителна фрустрация.Ще има разджуркване,но да видим какво.Плутон е в първо преминаване на този градус.
Я кажи имаше ли събитие когато Плутон ви съвпадна с МЦ?  :29:


 Започнах да изследвам транзитите върху комбините и композитите.Пак всичко става много бавно!  :d030: В моя карта Плутон У8, съвпад с МЦ мисля,че "парализира,замрази" отношенията.
« Последна редакция: Март 21, 2016, 10:51:43 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #100 -: Март 21, 2016, 10:52:20 pm »
Чак катастрофа не е, Има разминаване между потребностите на душата и изискванията на егото, покрай квадрата на Луната със Слънцето. 

Много интересно твърдение Akruks...Сега гледам няколко комбина със същия аспект, ама нещо не разбирам - как се намесва егото и душата в партньорска карта  :017: Нали това е вид егрегор, или аз нещо бъркам  :(
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #101 -: Март 21, 2016, 10:53:59 pm »
Много интересно твърдение Akruks...Сега гледам няколко комбина със същия аспект, ама нещо не разбирам - как се намесва егото и душата в партньорска карта  :017: Нали това е вид егрегор, или аз нещо бъркам  :(
Ами нали хората вярват,че двойката има обща душа,особено ако е правила физически секс?  :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #102 -: Март 21, 2016, 11:01:22 pm »
Ами нали хората вярват,че двойката има обща душа,особено ако е правила физически секс?  :D
Да.. Ииии кое е егото и кое душата на Връзката, това не схванах. За обща енергийна същност - окей, ама его  :017:
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #103 -: Март 21, 2016, 11:02:01 pm »
Много интересно твърдение Akruks...Сега гледам няколко комбина със същия аспект, ама нещо не разбирам - как се намесва егото и душата в партньорска карта  :017: Нали това е вид егрегор, или аз нещо бъркам  :(
Прочети по-назад в темата, има препратка от Стар към статия за комбин как се тълкува.
Слънцето е същността на двойката, а Луната е душата на егрегора, щом така ти допада да е наречена общата енергия на тандема.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Комбин или Davison relationship chart
« Отговор #104 -: Март 22, 2016, 12:29:06 am »
Да.. Ииии кое е егото и кое душата на Връзката, това не схванах. За обща енергийна същност - окей, ама его  :017:
Ами онова,което чувстваме "за нас",какво можем,кои сме заедно, двамата заедно ще е егото-Слънце като чели .  :57: :012: А душата ни е май като се погледнем в очите и там намерим  нещо,което ни харесва да гледаме  :-\ :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: