Астрология. Езотерика > Алтернативна медицина. Традиционни и нетрадиционни учения

Малки здравословни

(1/11) > >>

Papy:
Правя темата, за да си споделяме разни проблемчета, научени, прочетени, препатени болежки и лекувания

Тренди, индекс 4.9 е в норма, макар че аз съм си мерила моя след обилна вечеря и е бил 4.5
Ако още имаш проблеми, сподели тук всички симптоми, то е ясно, че не сме лекари, но човек след ходене по прегледи и консултации, придобива някакъв опит.

Satin:
Като си правих изследвания преди време ми излезе 5.9, преди това от бърза помощ ми правиха тест и показа 10 и нещо. Май няма да е лошо пак да си пусна.

trendy:
Ухаа 10 си е направо критично. Да не си преживяла някакъв стрес? Хубаво е профилактично човек да си проверява стойностите, макар че сега направленията са доста окастрени и личните с голяма мъка дават.

Папи ами здравословните ми проблеми започнаха лятото, забелязах, че съм отслабнала драстично, появи се голям апетит и постоянно търся да хапна нещо. Способна съм да изям 1 хляб за деня  :012: Обилно се потя през нощта и понякога усещам как ми пада захарта драстично чак ми се разтреперва. Вече от няколко дни си мисля, че обмяната нещо ми прави номера. Мислех си, че са хормоните, но изследванията са в норма. Та тава е накратко. Усещам как тялото ми се променя колкото и странно да звучи, сякаш е станало машина за топене на мазнини.

Terry:
Изследванията на кои хормони са в норма?

Утайката ти (СУЕ) в норма ли е? Да не е нещо с щитовидната жлеза?

trendy:

--- Цитат на: Terry в Май 10, 2015, 03:33:50 pm ---Изследванията на кои хормони са в норма?

Утайката ти (СУЕ) в норма ли е? Да не е нещо с щитовидната жлеза?

--- Край на цитат ---

На щитовидната си правих. Утайка не съм пускала.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия