Автор Тема: Малки здравословни  (Прочетена 72587 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Малки здравословни
« Отговор #15 -: Май 10, 2015, 09:34:14 pm »
Да докладвам за моя припадък непосредствено преди последното Пълнолуние- оказа се мъдрец.
Нали тогава се събудих от пронизваща, остра болка в един счупен кътник, а когато се жабурках с ракия ме прониза болката в мозъка, та чак ми премаля и после се събудих на пода. Ами не било от кътника, а от мъдреца до него- бил е развален и всички неразположения напоследък са ми били от него. Извадиха го онзи ден, заедно с двата счупени кътника до него, и втора нощ спя, днес и апетит ми се отвори- сега ще мушна един сладолед, че трябва да приемам студени напитки и храни.  :012:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Малки здравословни
« Отговор #16 -: Май 10, 2015, 09:37:06 pm »
Папи, да,атероматозни плаки в стената на аортата,намаляват просвета ,кръвното се вдига,от дълго време е,хипертонична болест,лявата камера разширена,недостатъчност на трикуспидалната клапа,аритмия предкамерно мъждене и тн .Всичко е порочни кръгове,едното следствие на другото... Аритмията и ексрасистолите мисля са по Плутон в лъв,към който сега има съвпад на пр Слънце .Диабета от Венера в телец съвпад Марс .В моята карта забелязвам акцентиране на Луна,Нептун и Хирон-майка,грижа за нея,болници,лекуване .Дир.Луна квадрат Юпитер,тр.Нептун в 12д ,риби,троново-експресия,ян ,към Луна в скорпион 8д,падение,последното СЗ съвпад с лечителя Хирон,спусък мисля са последното пълнолуние съвпад Луна,пр.Луна секстил Марс,тр.Уран у12 в 1довен, опозиция Меркурий у3,4,в 7д,това без да задълбавам много .Тр.Нептун чак до началото на другата година аспектира Луната с ретроградна сянка,май до тогава ще трябват грижи,че сега на 10 крачки се задъхва,следващото СЗ също е съвпад с Асц.риби...Но основния спусък мисля е пълнолуние в 8д,скорпион съвпад с Луната,рязкото затопляне в този ден,с магнитни бури ,на фона на усилената от прекарания тежък грип скоро преди това сърдечна слабост,много особен грип беше тоя :017:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Малки здравословни
« Отговор #17 -: Май 10, 2015, 09:59:53 pm »
Към плутон и прогресивно слънце сложи транзитен юпитер

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Малки здравословни
« Отговор #18 -: Май 10, 2015, 10:16:23 pm »
Тр.Юпитер прави съвпад с пр.Плутон,но доколкото знам не се отчита транзит към прогресия,въпреки че имам наблюдения за тр.Уран съвпад пр.Луна при мен се прояви като спусък мисля един път, тогава друг не открих .На който му се занимава рд на майка ми е 27.05.1947,4ам плюс/минус 2 часа,не съм ректифицирал още .Доста силна емоция беше,по-нататък ще го нищя още,добре е за ректификация на куспидите и тн .

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Малки здравословни
« Отговор #19 -: Май 11, 2015, 01:05:24 pm »
Oposit, майка ти има Луна в дева, която прави тригон към Венера/У6. В момента прогр. Луна е във водолей (кръв/кръвообръщение). Отделно тр. Юпитер след 3 месеца, ще влезне в дева...
Промяната в храненето дали няма да даде резултат? Повече сурови зеленчуци, по-малко плодове и без протеини, (защото разграждането им предизвиква обр. на шлаки), без сол и много пречистена водааа!

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Малки здравословни
« Отговор #20 -: Май 11, 2015, 03:08:50 pm »
Романтика,диабетът е от 12 години,всичко е отработено,диетата и ограничава въглехидрати,мазнини,ако ограничим и протеините,трябва да премине на фотосинтеза :85:,на инсулин е,а като се сложи огладнява,всико съм обяснил много пъти,тя не е глупава,но склероза на мозъка ли е :017: наскоро пак гледам купила да готви мозък,който е холестерин,омръзва ми да повтарям .Астрологично така е забелязах,има логика за Венера у6,тригон от Луна/хранене ще го отработи със свежа витаминозна храна предполагам,минрална вода има винаги на разположежие .

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Малки здравословни
« Отговор #21 -: Май 21, 2015, 09:34:25 pm »
Ето един много добър съвет за подобряване на здравословното състояние на човек: http://bg.checkonline4you.com/ne-gledajte-novini/

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Малки здравословни
« Отговор #22 -: Май 24, 2015, 06:53:27 pm »
Ето един много добър съвет за подобряване на здравословното състояние на човек: http://bg.checkonline4you.com/ne-gledajte-novini/
:clap: :08: Почти никога не гледам новини  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Малки здравословни
« Отговор #23 -: Май 24, 2015, 07:49:06 pm »
И аз, а по принцип по време на ядене не трябва никога човек да слуша или гледа новини. За съжаление много хора в България правят точно обратното.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Малки здравословни
« Отговор #24 -: Май 24, 2015, 09:27:27 pm »
И аз, а по принцип по време на ядене не трябва никога човек да слуша или гледа новини. За съжаление много хора в България правят точно обратното.
Ако новините са позитивни какво, нали докато се храни човек трябва да е в добро настроение, да слуша приятна музика и/или думи!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Малки здравословни
« Отговор #25 -: Май 24, 2015, 09:59:12 pm »
Ако новините са позитивни какво, нали докато се храни човек трябва да е в добро настроение, да слуша приятна музика и/или думи!
Да, разбира се, ако са позитивни, но те 99 % са все негативни и предимно за смърт, катастрофи, болести и какви ли на други гадни неща, затова.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
« Последна редакция: Май 29, 2015, 12:14:34 pm от romantica »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Малки здравословни
« Отговор #27 -: Юли 01, 2015, 01:38:58 pm »
От днес реших да възобновя детокс процедурите, които оттук нататък смятам да правя по всяко пълнолуние и новолуние.

Нормално ли е през първия ден, освен обичайното главоболие, да има гадене? Досега не ми се беше случвало, да не би да е от зеления чай, изпит на гладно?  :017:

Направо всичко в стомаха ми се преобръща, но смятам да устоя и да не ям нищо освен плодове.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Малки здравословни
« Отговор #28 -: Юли 01, 2015, 01:53:14 pm »
Лиле, нормално е и главоболието и гаденето. Говори, че скоро май е нямало детокс ;)
Ако устоиш, утре ще си като нова  :)
Аз съм в мега лаком период  ??? С този темп до края на лятото ще се търкалям  :012:

Да, от една година не съм го правила. Миналата година за 2-3 месеца с редовен детокс свалих около 10 килограма, никой не можеше да повярва. Но при мен има много силно изразен йо йо ефект, после пак качих килограми, а след тази зима съм доста понапълняла, пак имам 5-6 кила за смъкване. Миналата година цяло лято се търкалях, наесен успях да отслабна.

На тотален глад може и да не устоя, вече хапнах малини. Но днес никакви кафета и други напитки, само минерална вода и билков чай.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Малки здравословни
« Отговор #29 -: Юли 01, 2015, 02:04:20 pm »
Само треволяци не обичам, не мога да изключа млечните. Останалото не ми е проблем да не ям - месото, сладкото...

Една приятелка вчера ми се похвали, че само с изключване на вечерята е успяла леко да поотслабне и да си подобри метаболизма. Само дето се чудя накъде още отслабва - от 47 на 45 кила.  :o
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui