Автор Тема: Транзити на марс-съвпад, квадрат, опозиция  (Прочетена 17702 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Транзити на марс-съвпад, квадрат, опозиция
« Отговор #45 -: Април 13, 2015, 10:49:44 pm »
Да, Акрукс, Марс ни подръчква.
Аз днес очаквах някаква зловеща битка с друга лъвска Луна в мой градус. Очаквах огън, жупел, заплахи, сърденици. Приготвих се за битки, събирах сили от вчера вечерта. А то нищо и половина. Мъркахме си като котенца. ;D :85:
Явно утре ще е битката на световете!
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Транзити на марс-съвпад, квадрат, опозиция
« Отговор #46 -: Май 04, 2015, 02:36:06 pm »
Напускане на работа,но ако е замесен У6/У10.
Марс Водолей е "луд" и като У2 може да ти донесе неочаквани развръзки по случая.Очакваш финансови санкции или смяна на работата-едва ли ще е точно това. :)

Точно това стана-неочаквана развръзка в моя полза. Благодаря, Дракониада !

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на марс-съвпад, квадрат, опозиция
« Отговор #47 -: Май 04, 2015, 05:35:56 pm »
Точно това стана-неочаквана развръзка в моя полза. Благодаря, Дракониада !
Марс Водолей,а?   ;):012: :08: Щура работа.  :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на марс-съвпад, квадрат, опозиция
« Отговор #48 -: Май 08, 2015, 09:48:11 am »
Освен с тр. Марс опозиция нат.Сатурн не знам какво друго да е. Имах среща с най-ужасяващото същество на света-хлебарката  ;D И тази мръсна гад ме полази по крака, обикновено пищя, само като видя такова нещо, но успях да запазя самообладание, не за дълго обаче. Събудих майка ми да трепа гадината, защото наистина изпитвам неописуем ужас. Първата я преглътнах някак, но като видях втора се разревах и циврих 15 мин ;D ;D ;D ;D Сега търся с какво да пръскам, защото ако се появят още въобще няма да мога да стоя в нас.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Транзити на марс-съвпад, квадрат, опозиция
« Отговор #49 -: Май 08, 2015, 09:53:39 am »
Аз ще ти кажа намери от някъде фронтлаин и го разреди с вода след малко ще видя в нета колко на колко беше леля ми в София след хиляди опити само това ги спаси и от 2-3 години нямат нищо .

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Транзити на марс-съвпад, квадрат, опозиция
« Отговор #50 -: Май 08, 2015, 09:58:14 am »
Освен с тр. Марс опозиция нат.Сатурн не знам какво друго да е. Имах среща с най-ужасяващото същество на света-хлебарката  ;D И тази мръсна гад ме полази по крака, обикновено пищя, само като видя такова нещо, но успях да запазя самообладание, не за дълго обаче. Събудих майка ми да трепа гадината, защото наистина изпитвам неописуем ужас. Първата я преглътнах някак, но като видях втора се разревах и циврих 15 мин ;D ;D ;D ;D Сега търся с какво да пръскам, защото ако се появят още въобще няма да мога да стоя в нас.
Направо си вземи спреи фронтлаин от 250 мл и пръскаи яко, няма да остане и следа от гадините .

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Транзити на марс-съвпад, квадрат, опозиция
« Отговор #51 -: Май 08, 2015, 10:15:28 am »
Да прочетох вече, че тва помагало, отивам до ветеринарката да взимам  :)