Автор Тема: Моля за помощ и тълкуване  (Прочетена 8117 пъти)

Nora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Моля за помощ и тълкуване
« Отговор #15 -: Май 18, 2015, 09:21:46 pm »
Четох за този съвпад Луна Сатурн и аз преди да пиша, явно при мен си работи като по учебник, за съжаление ..
Видях и за Юпитер в 11 дом, показвало доведени/осиновени деца? Мъжът ми не иска и да чуе за осиновяване ..

Всички познати изследвания в медицината са ми направени, за съжаление нито едно не показва проблема. Кариотипен анализ ми правиха също, нямам генетични проблеми също, нито мъжа ми.
Просто вадят яйцеклетките, оплождат ги, трансферират, но ембрионите не се развиват добре и не става бременност.
Сигурно вече и годините са проблем, но аз се занимавам с това от 5 г. и не вярвам през цялото време пак годините да са били проблем..

Майка ми не бих казала, че е правила особени изследвания навремето, тогава не са се изследвали много неща, както е сега. Вярваща - нормално е, не знам да е ходила по свети места, но ми е казвала, че е ходила при баба Ванга .. Изгонила я и казала, че не е за там, ще има деца - 2 броя и толкоз. Познала е явно :)
« Последна редакция: Май 18, 2015, 09:24:27 pm от Nora »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Моля за помощ и тълкуване
« Отговор #16 -: Май 18, 2015, 09:32:07 pm »
По равнодомната ли гледаме или може и по Плацидус?

Нали ги знаеш, лили, обичат дом/знак

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Моля за помощ и тълкуване
« Отговор #17 -: Май 18, 2015, 09:34:40 pm »
Нали ги знаеш, лили, обичат дом/знак

Да, затова питах. Понякога се получава изместване на планета в следващ дом, ако се разглежда по тази система.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Моля за помощ и тълкуване
« Отговор #18 -: Май 18, 2015, 09:39:04 pm »
Мда-юпитер в 10-ти, венера управлява 5-ти и е в 7-ми

Nora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Моля за помощ и тълкуване
« Отговор #19 -: Май 18, 2015, 09:46:19 pm »
Здравейте Гаури,

относно партньорите ми - бих казала, че даже са били малко, не доста.
Мъжът ми МНОГО държи и иска да има деца и мисля, че грешите, че отношенията ни няма да пострадат, те вече страдат от този проблем.

И последно - за финансовите проблеми - никога не съм имала финансови проблеми сериозни, не мога да се сетя за такъв период, дано няма и занапред :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Моля за помощ и тълкуване
« Отговор #20 -: Май 18, 2015, 09:46:45 pm »
Нора, темата е дeликатна, но, понякога, е необходимо да направим жест към другите, за да потръгнат и при нас нещата. Това- във връзка с темата за "доведени"/осиновени деца.

Лично аз съм против, хора, които не желаят искрено това, да го правят и така да объркват и чуждия живот, но си чувала за тази "магия", предполагам. :)
« Последна редакция: Май 18, 2015, 09:55:27 pm от Uran »

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Моля за помощ и тълкуване
« Отговор #21 -: Май 18, 2015, 09:57:57 pm »
Лили & с-ие броят Дева за безплоден знак, по-скоро това мъчи петия дом. Плюс положението на Меркурий, всичко казано за него. Не е речено, че децата са изключени, но… малко зорлем.

При жребиите има и един общ за деца. Съответно трите са:
АЦ+Меркурий–Юпитер = 25° Водолей (синове)
АЦ+Венера–Юпитер = 11° Риби (дъщери)
АЦ+Сатурн–Юпитер = 12° Везни (деца въобще)

Нора, предполагам, че би могла да се надяваш на дъщеря, знам ли.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Моля за помощ и тълкуване
« Отговор #22 -: Май 18, 2015, 09:59:09 pm »
Аз съм за мъжко :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Моля за помощ и тълкуване
« Отговор #23 -: Май 18, 2015, 10:09:57 pm »
Нора, темата е дeликатна, но, понякога, е необходимо да направим жест към другите, за да потръгнат и при нас нещата. Това- във връзка с темата за "доведени"/осиновени деца.

Лично аз съм против, хора, които не желаят искрено това, да го правят и така да объркват и чуждия живот, но си чувала за тази "магия", предполагам. :)

 :08:

Nora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Моля за помощ и тълкуване
« Отговор #24 -: Май 18, 2015, 10:17:00 pm »
За осиновяване ако говорите,мислила съм,но както казах мъжът ми не иска и да чуе.не знам как се прави това без неговото съгласие.

Това ми е първи брак,преди това имах само една дълга връзка,опитахме се да живеем в чужбина,но не потръгна.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Моля за помощ и тълкуване
« Отговор #25 -: Май 18, 2015, 10:21:30 pm »
Нора, осиновяването на детенце морално би трябвало да е с желание от двамата партньори.  :-*
Законово не знам как е. Но едва ли може само със съгласие на един партньор. И без знанието на друг.

Сега май текат по-големи проверки при осиновяване на детенце. Преди години са с раздавали на килограм. Сега е различно, поне така си мисля.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1886
Re: Моля за помощ и тълкуване
« Отговор #26 -: Май 18, 2015, 10:36:25 pm »
Здравей, Nora,

Имам няколко въпроса, ако все още ти се отговаря...

Какви са отношенията между теб и сестра ти? Тя има ли деца?
Какви са отношенията между теб и баща ти? Също и между баща ти, и майка ти?

Nora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Моля за помощ и тълкуване
« Отговор #27 -: Май 18, 2015, 11:04:38 pm »
Със сестра ми отношенията ни са на спадове и възходи,леко хладни,няма деца,не е пробвала и не виждам особено желание в нея.
Майка ми и баща ми са разведени от много години,аз имам прилични отношения с него.

Защо съм се съгласила на инвитро питате,ами след 1,5 г.естествени опити и липса на бременост,всяка съвремена медицина дефинира това като стерилитет и препоръчва посещение на лекар.а след изследвания които не показват нищо,това вече се дефинира като неизяснен стерлитет.


romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1886
Re: Моля за помощ и тълкуване
« Отговор #28 -: Май 18, 2015, 11:09:20 pm »
А отношенията с майка ти?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Моля за помощ и тълкуване
« Отговор #29 -: Май 18, 2015, 11:20:53 pm »
Нора може би трябва си спокойна , опитвала ли си някакви алтернативни неща?
Аз имам много здравословни проблеми от този Сатурн в 6 ти дом и мога да ти кажа , че алтернативната медицина и правилното хранене е много по-добро за мен.