Автор Тема: Таро подредби - практика  (Прочетена 15955 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #15 -: Май 22, 2015, 12:47:19 pm »
Уране, малко идиотски въпрос от моя страна, ама пусто любопитство...
Имаш ли близък колега/враг, който да е с името Георги или производни на него? Гергана, Габриела, Ганчо? И ако имаш, какво се случва там като отношения?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #16 -: Май 22, 2015, 07:43:26 pm »
Уране, малко идиотски въпрос от моя страна, ама пусто любопитство...
Имаш ли близък колега/враг, който да е с името Георги или производни на него? Гергана, Габриела, Ганчо? И ако имаш, какво се случва там като отношения?

 :-\ Имам колега с името Георги. Не знам дали ми е враг, но е близък с жена, която не ме кльопа много-много. Съмнявам се, че ще тръгне на война с мен заради нея. Прагматичен и хлъзгав е.

п.п.Защо?????

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #17 -: Май 22, 2015, 10:25:52 pm »
Питах заради втората карта - Рицар мечове.
Това е св. Георги. И след като се появява тази карта в позиция за настояще, явно има смисъл. Нали...гледам си моите карти, те си ми говорят, така ми проговориха. И поисках да попитам дали правилно съм усетила, че не само значение на рицар е важно, а и какво ми говорят картинките.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #18 -: Юни 17, 2015, 10:26:39 am »
Тази подредба с домовете е адски точна поне при мен, де  :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #19 -: Юни 28, 2015, 04:11:44 pm »
Ще раздаваш съвети наляво и надясно.
Материално през юни ще си доста добре, няма да ти липсват парички
Виждам те да се затвориш за околните, нещо ще те измъчва там, някакви вътрешни страхове
 Ще бъдеш концентрирана вкъщи
Да не би с любимия да имате някакъв празник или повод за събиране
Проблеми с гнева?
Влюбените тук ясно
5м не знам да не искаш да си върнеш тъпкано на някого ;D
Кулата тук не ми идва нищо наум-
Работа с институции
Ще си грижовна и любяща към приятелите си
Тежи ти нещо, сякаш ще ти дойде в повече

И аз да дам обратна връзка.

Съвети давам, участвам активно из форума. В реала също съветвам. Понякога по странни въпроси. Наистина съм се затворила за околните. Нямам време да комуникирам с много приятели. Но пък голяма активност в дома, семейните теми.
Иначе вярно бях Кралица пентакли по 2 дом. Голям разчет и мерене на финанси. Но и много пръснах за удоволствия.  :( Така се случило. Не е зле.
По 6 дом и Колесницата - вярно си беше голямо препускане и пътувания.
Кулата по 9 дом темите и Справедливостта -  :012: "работа" с институции.  :012: И това си излезе. Както го и очаквах, разговори с власт, органи на реда, няколко на брой жалби, но всичко се нареди като по вода.

Тежи и ми идва в повече мои си неща. Не е болка за умиране. На приливи и отливи.

Тези дни ще си направя нова астрологична подредба. за месец юли. Да видим какво ще говори тя.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #20 -: Юни 28, 2015, 04:26:04 pm »
ц. 4копия
1 дом-5ч-бях доста разочарована и депресирана
2 дом-8 копиякандидатствах за една работа по интернет
3 дом- Обесенобщуването хич го няма, нещо съм се затворила
4 дом Дяволлеки дразги вкъщи
5 дом ССравносметки в любовен план
6 дом 9клеко изстиване
7 дом Дама копияемоционалност и самодостатъчност
8 дом 8чзанимание с таро
9 дом 7к-попътувах си
10 дом Магс баща ми засега са ни добри отношенията
11 дом Рицар мечоо тука яко ме разочарова един човек, макар че не го смятам в графата приятели
12 дом 3 щзанимавах си се с мои си неща
Някои са ми ясни други не толкова, пак ще ме измъчват някакви черни и потискащи мисли. Като гледам с тоя обесен общуването хич няма да го има, в любовта ще си уча тежките уроци, може и да се скарам с някой приятел.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #21 -: Юли 26, 2015, 02:43:05 pm »
Хайде, месечно астрологично таро за Витхце.

Месец август - месец на просперитет и общуване с жени, особено роднини - мама.  :58:

1. Паж пентакли - Вървиш стабилно, имаш желание да започнеш нещо дългосрочно, с бавни стъпки, премерено. Може другите да те виждат прекалено заземена. Но в краката ти има хора, които задържат думите си. Бъди твърда към тях.
2. Четворка жезли - Ценностите - по-скоро традиционни, свързани с възпитанието, което си получила в дома, от родител, майката. Парички от приятелства, някакви съдружия. Докато другите са се веселили, ти си трупала активи. Сега възнаграждение за положените усилия. Но може и повече средства да отделяш за домашните неща.
3. Дяволът - Общуването с другите ще е разпалващо, може и прекалено горещо. Да не получим писмо с еротичен послеслов?  :72: In inferno nulla est redemptio... Може да ти е трудно да избягаш от ситуациите, в които низките страсти горят. По-добре се отдай на сладострастие, за да не си въвлечена в дяволски игри.
4. Рицар чаши - В дома и при мама - много чувства, емоции. Да не се е затъжила за нещо? Другото ми предположение е, че има някакви тръпки емоционални при нея. А ти не искаш да признаеш пред себе си своите емоции. Когато си сама със себе си и се чувстваш у дома, в душата ти - емоции, желания и страх. Мечти. Следиш ли някой?
5. Четворка чаши - Забавленията и любовта няма да са според очакванията ти. Ще ти се иска да има повече, но май около теб повече млади агънца, наивни или такива, които считаш за магарета/глупци. Приеми чуждо предложение, може да напълни чашките ти с хубавини. Другата ми идея - много чаши, да не прекаляваш с чичко Ал.  :85: И без наркОтици, може някой да ти предложи нещо, което да те изстреля към върховете.  :012: Радвай се на наличното. Не е чак толкова лошо.
6. Асо жезли - Да се пазим от вируси и настинки, м? Ще ти е творческо, изпълнено с желание за осъществяване на някакви идеи. Голяма енергия за започване на нещо ново в работата или ежедневието. Но не се преуморявай, за да не те застигне някоя болест от изхабяване на силите.
7. Шестица чаши - В партньорствата да не циклиш за минали неща? Настроена си да се отдаваш безусловно, по детски, с чиста душа. Но може спомени от миналото да пречат на настоящето. Стискаш силно някаква идея с идея да ти пропее отново ли? Пусни миналото да изтече между пръстите ти. Красиво е да си освободен.  :38:
8. Паж пентакли - Хайде, чакаме вести, писмо от някой мъдър човечец. Послушай поживелите, попрепатилите - могат да ти донесат добри идеи по повод общи занимания. Да не мислиш за започване на нов проект, да вложиш средства с общо начинание. За сексуалните неща не смея да коментирам. На заден план един дърт пръч лежи и чака...  :012: Има доста големи рога, гледа към теб.  :012: С упоритост и здрава работа - добри и задоволителни резултати.
9. Шестица жезли - Може да получиш признание за твоя идея или пътуване, обучение. Да не чакаш диплома, документ? Добро е за разширяване на кръгозора, търсене на нова философия, ще ти носи успехи и победи.
10. Тройка мечове - Шефовете могат да ти донесат малко болка, да си наранена. То това май си е тенденция от този месец. Да не се замисляш да прекъснеш професионалното развитие, да потърсиш ново поприще. 6 и 10 карта - прилича ми на това. Не тъжи дълбоко, необходимото кръвопускане е. След тъмнината идва светлина. Не задържай гняв в себе си.
11. Тройка чаши - Забавления с приятели. Орисвам те да осъществиш твоя мечта. Не и без подкрепата на приятелите.  :-* Забавления, веселби.  :-*
12. Десятка мечове - Страхуваш ли се от самотата? Имаш някаква болка, когато си сама я усещаш. Тайните врагове ще надигнат глави. Не позволявай да те повалят. А дори да се случи, не страдай прекалено дълго. Нека обидата бързо изтече от теб и тялото ти. Раните ще зараснат. Но цената може да е малко аскетичност.

В край на месеца имаме един Обесен



Няма бягане от него и промените.  :38: Но е за добро.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #22 -: Ноември 07, 2015, 07:30:19 pm »
Интерпретация на намерения:

1 - очакванията на другия - рицар пентакли                     2 - това, което не очаква - 3жезли
3 - какво иска - 6меча                                                          4 - какво не иска - дама меч
5 - на какво се надява - рицар меч                                     6 - от какво се страхува - луната
7 - намерения за действия - влюбените                              8 - какво няма да направи - 4жезли
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #23 -: Ноември 07, 2015, 08:10:27 pm »
Интерпретация на намерения:

1 - очакванията на другия - рицар пентакли                     2 - това, което не очаква - 3жезли
3 - какво иска - 6меча                                                          4 - какво не иска - дама меч
5 - на какво се надява - рицар меч                                     6 - от какво се страхува - луната
7 - намерения за действия - влюбените                              8 - какво няма да направи - 4жезли

Очакванията на другия са да си търпелива и да понасяш всичко със спокойствие. Иска нещата да се уталожат и да дойдат "по-спокойни времена". Надява се, че с вербална агресия и нерви ще наложи волята си. Намерения за действия - колебае се, чуди се и не може да реши как да действа. Това, което не очаква - че някой си прави планове за бъдеще без негово знание и даже този някой вече ги е задействал тези планове. Това, което не иска - да бъде отрязан, наранен, да трябва да се "справя сам" От какво се страхува - тоо..от какво не се страхува  :012: страхува се от всичко, май най-вече от себе си и от собствените си филми. Какво няма да направи - да подходи спокойно и зряло и да потърси опит за адекватна комуникация и разбирателство.

Скорпи - това ми хрумна, но след днешното 10 часово четене по Обща социология, мозъкът ми е като изпържен  :)
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #24 -: Ноември 07, 2015, 10:05:24 pm »
Интерпретация на намерения:

1 - очакванията на другия - рицар пентакли                     2 - това, което не очаква - 3жезли
3 - какво иска - 6меча                                                          4 - какво не иска - дама меч
5 - на какво се надява - рицар меч                                     6 - от какво се страхува - луната
7 - намерения за действия - влюбените                              8 - какво няма да направи - 4жезли

1. Отговорност. Доверието е важно. Може и някакво пътуване, преместване - от мнение или място. Нещата да се случват с постоянство.
2. Не очаква нещата, които е имал желание да станат реалност. Може би не очаква и приключенски дух. Сигурно е по-скептично настроен.
3. Иска да се оттегли от миналото. Да се освободи от неща, които са му в тежест. Но ще мине през различни емоции. Иска да запази нещо, което е в зародиш, някакво ново начало, към което е тръгнал.
4. Не желае да си е самодостатъчен. Или не желае такава жена - силна и самодостатъчна. Която може да е малко по-рационална в мислите си. И показва своето превъзходство.
5. Надява се да сломи някаква съпротива. Или да се пребори за своите идеали. Да премахне лошото/лошите хора.
6. Страхува се от илюзии и нереални неща, може би се страхува да се довери на интуицията си. Или е по-рационален тип, който не вярва много в 'невидимото'. То му е страшно. Страхува се от измяна.
7. Възнамерява да има любов и да създаде съюз. Но за такъв трябват двама. Тоест, търси екипност и желанието да идва от двете посоки.
8. Не би се впуснал в домашни задължения. Може би няма да успее да задоволи всички нужди в семеен план.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #25 -: Ноември 07, 2015, 10:12:06 pm »
Да попитам - при №1 ми е ясно, че става въпрос за другия, а от №2 нататък за питащия ли се касае?

Разбрах по тълкуванията кое какво е.
Много интересно щеше да бъде с тези карти, ако наистина само №1 беше за другия :)
« Последна редакция: Ноември 07, 2015, 11:04:48 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #26 -: Ноември 17, 2015, 04:46:23 pm »
Месечна подредба:

1,2,3 - първа седмица/ крал чаши - 7ж - жрицата: седмицата премина в борба между разум и емоции; и опит да разнищя краля чаши.
4,5,6 - втора седмица/ асо меч - 8ж - колелото: вложих много за реализиране на бъдещи цели; потрудих се здраво.
7,8,9 - трета седмица/10ж - 2ж - паж чаши: много ме притеснява братовчедка ми с нейното детско поведение и нетрезво мислене; не стига това ами ежедневните ни контакти ми напомнят  нещо, и това много ми  тежи емоционално; упреква ме, а не разбира че съм между чука и наковалнята и не ми е лесно.
10,11,12 - четвърта седмица/ ричар чаши - 2ч - смъртта: неочаквана среща и промяна на чувства.
13,14 - събития в семейството/ луната - влюбените: неясноти и страхове около половинката.
15,16 - емоционалната сфера/ кула - силата: цитирам "нездравословни емоции", разтърсващи до основи.
17,18 - събития в професионален план/ 9п - 10п: доволна съм от новата колежка(братовчедка ми)
19,20 - пари/ глупак - справедливост: необмислени харчове
21,22 - обща атмосфера за месеца/ ПП - 7п: наблягам над изпитната сесия и нищо друго не ме интересува, а имам един куп проблеми за решаване.  :012:
« Последна редакция: Ноември 24, 2015, 07:09:52 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #27 -: Ноември 28, 2015, 06:22:27 pm »
Дами и момченца, във фейса вървеше една интересна подредба.
Крадвам идеята и предлагам да редим карти за почивните дни.  :012:

                                        Сянката



1. Какви негативни/позитивни качества ми приписват хората, с които аз  не се идентифицирам? Това е т.нар "сляпо петно" - това, което хората виждат за вас, а вие сами не виждате за себе си.
2. За какво твърде лесно се палите и изнервяте - обективно на тази позиция често се намира голям външен дразнител
3. В кои сфери на живота вярвате най-малко на възможностите си?
4. Кои качества притежават хората, с които най-трудно общувате и защо ви е толкова трудно да ги преглътнете?
5. За какво рядко говорите и избягвате темата? Какво ще се промени, ако хората знаеха тайните ви?
6. На тази позиция е най-тъмната между сенките, тук са качествата, които фундаментално отричаме у себе си и твърде вероятно, мразим, поради което не си даваме възможност да си простим.

Крад от блог на Тъндър.



I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #28 -: Ноември 28, 2015, 06:23:42 pm »
Емс, аз си я правих, ама действа зле на егото  ;D

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Таро подредби - практика
« Отговор #29 -: Ноември 28, 2015, 08:14:03 pm »
И аз я направих, когато се въртеше във фейса. Но сега мисля да я повторя. На принцип, че всичко е динамика, всичко се изменя, може и аз да съм се променила. Колкото и да ми е невидимо това.

Ако някой иска да му изтегля карти за Сянката, ще го нарисувам с удоволствие.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.