Автор Тема: Мъжете и техният подход в любовта  (Прочетена 22683 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #15 -: Юни 07, 2015, 03:31:02 pm »
Каква трябва да е оптималната  бройка, Драко? :012:

п.п.Истинският мъж не би споменал бройки. Не би и говорил и за бивши, така мисля. Миналото, затова е минало- да си стои там- в забвение и прах. :012:
« Последна редакция: Юни 07, 2015, 03:33:55 pm от Uran »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #16 -: Юни 07, 2015, 03:32:46 pm »
И за двете, Рептил, и за двете. :) Има мъже водени от секса и други, които искат нещо повече от тактилни усещания.
Всички иска(ме)т повече от това,но стигаме с някой до там,до където има  какво да дадем и вземем
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #17 -: Юни 07, 2015, 03:36:21 pm »
Последният ми мъж е с Козирожки Марс  :012: Нямам спомен откога не съм била атакувана толкова напористо и агресивно  :012: И въпреки, че толкова директен подход не ми е много по вкуса, ми стана забавно някак  :012: Толкова нахално и нагло да си въобрази, че ще му се получат нещата. Еми, получиха му се  :012: Знае как да си вземе това, което иска  :012:

И при мен има един такъв напорист телешки Марс, директен до безобразие, но на мен ми е смешно и няма как да му се сърдя, само му се подигравам  :D А и е съвсем на ясно, че не ми е безразличен, но от моя страна няма да му се отвори този път парашута. Иначе преди години когато имаше нещо, сме си говорили, че ако не съм му показала, че имам интерес е нямало да се доближи, защото съм му изглеждала прекалено надменна и студена ;D

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #18 -: Юни 07, 2015, 03:38:24 pm »
Защото са им слаби Марсовете,за това ги е страх.И не са аспектирани от Сатурн,Юпитер или Плутон

Ти май колкото и да са аспектирани, все ще ги кастрираш  ;D

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #19 -: Юни 07, 2015, 03:39:13 pm »
Последният ми мъж е с Козирожки Марс  :012: Нямам спомен откога не съм била атакувана толкова напористо и агресивно  :012: И въпреки, че толкова директен подход не ми е много по вкуса, ми стана забавно някак  :012: Толкова нахално и нагло да си въобрази, че ще му се получат нещата. Еми, получиха му се  :012: Знае как да си вземе това, което иска  :012:

Аз съм с такъв Марс и съм доста упорита  ;D, но когато преценя, че даденото нещо си струва усилията ми. За съжаление засега не срещам такъв тип мъже, напротив супер пасивни, плахи, притеснителни, та чак ме дразнят  :012: Искам да пробвам с мъж с такъв Марс. Определено не са за мен страхливците и тия дето се крият в черупките си. Мъж с характер и принципи търся, ама къде е  :017: :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #20 -: Юни 07, 2015, 03:39:50 pm »
Всички иска(ме)т повече от това,но стигаме с някой до там,до където има  какво да дадем и вземем

Думата искам ме умисли. Защо трябва да искаш- някой длъжен ли ти е? Оставяш да се случва и толкова. Аман от искащи. :012:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #21 -: Юни 07, 2015, 03:39:57 pm »
Не обичам мъже имали общо 3 жени в живота си-не се шегувам

Аз пък обичам, такива дето никога не са обичали, щото трябва да съм единствената  ;D ;D ;D

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #22 -: Юни 07, 2015, 03:41:22 pm »
Аз съм с такъв Марс и съм доста упорита  ;D, но когато преценя, че даденото нещо си струва усилията ми. За съжаление засега не срещам такъв тип мъже, напротив супер пасивни, плахи, притеснителни, та чак ме дразнят  :012: Искам да пробвам с мъж с такъв Марс. Определено не са за мен страхливците и тия дето се крият в черупките си. Мъж с характер и принципи търся, ама къде е  :017: :012:
:012: Едно кръгче само? :-* :012: :012:


Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #23 -: Юни 07, 2015, 03:47:22 pm »
И за двете, ама е различно. Ако се търсят тактилни усещания, статистически печелившата тактика е любезно нахалство и наглеене в разумни граници.

За любовта нямам идея каква е, там има много неща за мислене: а) преди да се хвърлиш, искаш да знаеш, че девойката след някакъв срок (ритуална) борба ще се предаде, защото б) не искаш да те отхвърлят емоционално, обаче в) да не се дава много лесно и г) не много бързо (играта на флирт и ухажване е вълнуваща, но не щем леки жени)… и т.н. Браво на Дракониада, че има такава изчистена концепция какво кога става и вярва в опита.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #24 -: Юни 07, 2015, 03:48:37 pm »
Каква трябва да е оптималната  бройка, Драко? :012:

п.п.Истинският мъж не би споменал бройки. Не би и говорил и за бивши, така мисля. Миналото, затова е минало- да си стои там- в забвение и прах. :012:
Моето мерило за оптимална бройка е ако човек в период от време остане сам да не се чувства нещастен и самотен от факта,да е наясно компромисна връзка колко ще го ограби.
Ако е с един да не се чувства самотен,незадоволен и нещастен от него.
Ако е с няколко човека да не се чувства самотен,незадоволен и нещастен.Опита го свързвам със спокойствието и това да не извършваш емоционални престъпления към себе си.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #25 -: Юни 07, 2015, 03:49:14 pm »
то с моята привързаност и дълбоки емоции за никакви кръгчета не ставам аз    :lol_hitting:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #26 -: Юни 07, 2015, 03:55:19 pm »
Давайте примерни карти, че отидохме в раздела бля-бля  :)

Репти, кажи сега от първо лице, ед. число как стоят нещата и ни кажи къде ти е Марса  :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #27 -: Юни 07, 2015, 03:56:00 pm »
Драко, понякога си мисля, че се гъбаркаш с нас.  :012:

Ще ми се да имам тази, твоя, ясна, здравословна, егоистична, потребителска нагласа. :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #28 -: Юни 07, 2015, 03:57:29 pm »
Не можеш да привлечеш мъж/жена, с които по някакъв начин не си приличате.

Магнит за кривотии съм. Защо ли? :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #29 -: Юни 07, 2015, 04:04:31 pm »
Ти май колкото и да са аспектирани, все ще ги кастрираш  ;D
Тези по кардиналния кръст не ги кастрирам,стават.Дори на един напълно неаспектиран Марс в Овен,4Д не мога да му свия перките,толкова е перде  :o :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: