Автор Тема: Мъжете и техният подход в любовта  (Прочетена 33089 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #75 -: Юни 07, 2015, 07:36:53 pm »
Ами на повечето хора любовта им се случва макс. 2-3 пъти, колко повече?

Голямата - да. Тази, заради която си струва да чакаш и да правиш компромиси.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #76 -: Юни 07, 2015, 07:37:59 pm »
Не знам, Terry. Като срещнеш Голяма Любов, започва една преоценка — то онова преди не е било точно любов, било е увлечение, детско… понеже нали любовта е една. А то си е било — тогава.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3370
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #77 -: Юни 07, 2015, 07:42:22 pm »
Това за голямата любов вече става спам.

Нали говорим по принцип за мъжкият подход, аз мога да споделя за един тронов марс, който е по заобиколките. Страшно ме дразни, защото при мен и венера, и марс не обичат недомлъвки, извъртания и т.н.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #78 -: Юни 07, 2015, 07:43:59 pm »
Стар, кое е смешно?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #79 -: Юни 07, 2015, 07:51:09 pm »
Не знам дали става въпрос за практичност. По-скоро за да се случи нещо, са нужни насрещни усилия.

Не съм видяла връзка с перспектива, в която да има едностранчивост. Обикновено такива се провалят с гръм и трясък, когато този, който инициира, който полага усилия, се усети, че просто го употребяват.
« Последна редакция: Юни 07, 2015, 07:53:43 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #80 -: Юни 07, 2015, 08:04:55 pm »
Не знам дали става въпрос за практичност. По-скоро за да се случи нещо, са нужни насрещни усилия.

Не съм видяла връзка с перспектива, в която да има едностранчивост. Обикновено такива се провалят с гръм и трясък, когато този, който инициира, който полага усилия, се усети, че просто го употребяват.
Баш. Няма какво да се добави.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #81 -: Юни 07, 2015, 08:27:37 pm »
Точно така, Лили
Мъж, който не полага усилия, не е никаква потенция

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #82 -: Юни 07, 2015, 08:41:50 pm »
Грешка ще е ако заради евентуално наранено самолюбие т.е. Его, сложиш спирачки и затвориш любовта на която си способен в "буркан", само защото салдото не ти изнася.

Правилният никога не те кара да стигаш до грешки, самонаранявания и подобни глупости
Така че...няма салдо, има баланс

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1903
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #83 -: Юни 07, 2015, 08:51:21 pm »
Не мога да изчета толкова страници
Обаче, романтика, 800км заради мъж?
Вместо в най-лошия случай-всеки по 400?
Мисля, че е голяма грешка, друг въпрос е, че се е оказал голям мухльо

Папи, 800км двупосочно!
И не съм отишла в неговия град! Той трябваше да пътува също, обаче на половина на разстоянието, което изминах аз. Избрахме този град, защото аз там имах работна задача, която трябваше да свърша и реших да остана. И на него му беше удобно. Всичко беше уговорено.

Иначе за нищо на света не бих се предложила на тепсия аз да отида в града на мъжа... Мисля, че всяка една жена преди всичко трябва да се уважава и да държи на себе си. Така или иначе си имам У7 в 1, както и У5 в 12-ти, съвпад АС. Те идват при мен, не аз при тях  :)

Може би трябваше да го отбележа по-рано, но ретро Меркурий  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #84 -: Юни 07, 2015, 08:55:01 pm »
И на него му е било удобно... и просто е забравил да си включи телефона. Ей такива курвенски номера при мъжете никога няма да мога да разбера! Но изобщо не съжалявай, Романтика. Той ще си намери жена, която да му заслужава номерата!
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1903
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #85 -: Юни 07, 2015, 09:03:04 pm »
Лили, изобщо не съжалявам :) Случва се, нито съм първата, нито последната... Видях се с колежка, бяхме на заведение и пак си прекарах добре.
Приех го като урок. Два дни размисли и подтиснато настроение са предостатъчни, животът продължава. Най-хубавото предстои, както и съвпадът прогр. Венера нат. Слънце :29:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #86 -: Юни 07, 2015, 09:12:16 pm »
Ако беше толкова лесно да намериш човек, с когото да си паснеш, нямаше да има толкова търсещи и неудовлетворени хора, включително и сред вече обвързаните.  :)

С бившия сме разделени от 2008 година и не поддържаме интимни отношения. Все още не е успял да си намери приятелка. Висок, красив, със сравнително добра работа, възпитан, уважаващ жените, с кротък и благ нрав.

Какво му пречи да си намери половинка? Не вярвам, че в тоя град няма достатъчно свободни млади жени. Стои сам и продължава да избира. Дори не знам дали изобщо търси.

Ако е влязъл в някакъв седемгодишен цикъл, тази година може и да му се отвори парашутът. :)
Възобновяване е ли е възможно?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #87 -: Юни 07, 2015, 09:16:52 pm »
Възобновяване е ли е възможно?

В Саде Сати е сега - транзитен Сатурн в съвпад с Луната в 1ия градус на Стрелец. И дирекционен Сатурн в съвпад с нат. Луна.

Възобновяване - надали, гледам в съвсем друга посока вече, отдавна. Но ще се радвам, ако най-сетне си намери половинка.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #88 -: Юни 07, 2015, 09:30:59 pm »
Имам тъжна новина за Вас, деца. И лебедите изневеряват. Гледах го по Дискавъри ченъл. Както казва гуруто на свободната и задоволяваща любов Наталия Кобилкина - моралът е за нещастните хора. :57:
Шегата настрана.
Наистина няма вечни работи. Има само тук и сега. Моменти, които могат да бъдат изживени, почувствани, споделени, незабравими. Животът не се измерва с глътките въздух, а с моментите, които спират дъха ти - нали така беше. Като се замисля колко такива моменти пропускаме... от страх... Трябва ли да разбереш, че умираш, за да започнеш да живееш? Не че няма да умрем, рано или късно.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Мъжете и техният подход в любовта
« Отговор #89 -: Юни 07, 2015, 09:37:15 pm »
Стар, виждам, че се опитваш да омаловажиш гледната ми точка, но това няма никакво значение от гледна точка на живота, защото празни философствания не намират отклик в много души, особено мъжки
Та е по-добре човек (жена) да се опита да се придържа към простички, лесни и изпълними правила, като например-да не забравя, че мъжът е ловец и няма смисъл да го лишаваме от удоволствието