Автор Тема: Жените, и имат ли подход в любовта  (Прочетена 26260 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #105 -: Юни 09, 2015, 07:32:50 pm »
Плутон във везни може да разбира от връзки, ама личните планети в опозиция или квадрат към него трудно се вместват в неговите вибрации.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #106 -: Юни 09, 2015, 07:45:25 pm »
Плутон във везни може да разбира от връзки, ама личните планети в опозиция или квадрат към него трудно се вместват в неговите вибрации.
В същите вибрации се вмества всеки с аспект(хармоничен или не) между същите планети.Такива хора са ни особено сродни  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #107 -: Юни 09, 2015, 07:48:49 pm »
Плутон ми аспектира всички лични планети /освен че управлява изгряващия знак/, с изключение на Марс, но и с него има контраантисия. И още не съм срещнала мъж с по-големи топки от моите, надявам се да срещна.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #108 -: Юни 09, 2015, 07:51:43 pm »
Към Плутон опозициите от лични планети са ми разходящи и нямам аспект,освен по знак,но към Уран(У8) са ми сходящи  :D и ми е самодоволно и свободолюбиво,осъждат ме за това  :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #109 -: Юни 09, 2015, 07:52:21 pm »
Арт (не ти разчитам ника), вместо да го търсиш тоя съвременен гуру, труди се ти да станеш на някой такъв, има нужда от хора с ренесансови идеи, ама всички искат да ги намерят, пък никой-да стане, що така..
права си с това наблюдение, затова работя усилено в тази посока!))
всъщност, мисля че всичките ми взаимоотношения (поне тези по мое желание) са от подобно естество)
//7-цата е обърнато L;

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #110 -: Юни 09, 2015, 08:08:13 pm »
Хич не ми и трябват даже. Просто привличам слаби характери.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #111 -: Юни 09, 2015, 08:09:31 pm »
Жените започнаха да имат топки, защото на мъжете започнаха да им липсват!

То и аз се надявам някой ден да срещна мъж с топки, но засега само на олигофрени попадам...  :57:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #112 -: Юни 09, 2015, 08:29:07 pm »
Подходът е в зависимост от човека.

Иначе на мен ми харесват мъжете сръчковци, а не тези с две леви ръце, дето една крушка не могат да завият и се суетят като някакви кокони.  :D И като цяло тези, които поставени в различни ситуации могат да се справят и са адаптивни и предприемчиви. Това включва и умението на мъжа да печели пари от способностите си. Пример за подобен тип мъж - Николай Мартинов. Не харесвам мъже тип "счетоводител".

И аз не понасям мъже счетоводители. :012: Много ми е измекярско. По- скоро на миньор ще кандисам. :012: :012:
Е, преувеличавам малко, но мноооого малко.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #113 -: Юни 09, 2015, 08:34:09 pm »
Но не съм риба - и тогава, и сега, не бих избрала Веско или Али за друго, освен за приятелки. И да има там потенциал за инвестиране, той се засенчва в постоянното мрънкане и неудовлетворение от живота/жената/съдбата/работата/вселената и всичко останало.
Благодаря много, Diyana, няма що!.. Само че никой нормален мъж не би избрал да бъде приятел с жена, освен ако няма шанс за нещо повече, при това свързано със секс.  :012: :29:
Ако има мрънкане от моя страна, то е напълно основателно, а не за да получавам съжаление или нещо друго. Освен това, когато има проблем, не трябва да се премълчава, мълчанието води до далеч по-негативни последствия...
За себе си знам какво струвам и какво мога и не ми трябва друг да ме оценява. А това, че не се стремя да правя кариера и богатства, за да угаждам на капризите на някоя жена, не значи, че не постигам или не съм постигнал нещо повече от другите.
И още нещо - за да иска една жена да има до себе си нормален мъж, не трябва тя самата да се държи като мъж. Това не значи, че трябва да се оставя да бъде подритвана, малтретирана и командвана през цялото време, но не тя да се смята винаги за права и да се стреми да командва постоянно мъжете.
Един пресен пример: колежката ми,с която работех доскоро, беше от тези момичета, които мислят, че мъжете сме слабоумни и че не бихме се оправили без жените. Та точно тя допусна някои грешки при приемане на стоката и заради моите критики към нея относно това, последните дни се държеше много арогантно към мен. В крайна сметка на ревизията се оказа, че аз съм бил прав и то съвсем с основание, при това за всичко, което съм ѝ казвал и на нея, и на шефката ми, но тя си е виновна, че не искаше да ме послуша.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #114 -: Юни 09, 2015, 08:39:10 pm »
Някоя скромна овенска Венера нямаме ли си  ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #115 -: Юни 09, 2015, 08:50:09 pm »
Някоя скромна овенска Венера нямаме ли си  ;D

Сред овнешките все надарени преобладават  :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #116 -: Юни 09, 2015, 08:56:01 pm »
Хич не ми и трябват даже. Просто привличам слаби характери.
Какви планети имаш в 7 дом и какви аспекти има У7 в картата ти?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #117 -: Юни 09, 2015, 08:58:23 pm »
Какви планети имаш в 7 дом и какви аспекти има У7 в картата ти?

Юпитер и Лилит в 7ми.

А у7 ми е доста аспектиран. Най-точните аспекти са съвпад с Меркурий и ЮЛВ, тригон с Нептун. Има и полуквадрат с Марс.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #118 -: Юни 09, 2015, 09:05:43 pm »
Мисля, че по-скоро се дължи заради аспектите с ЮЛВ и Нептун.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Жените, и имат ли подход в любовта
« Отговор #119 -: Юни 09, 2015, 09:38:23 pm »
За какво са ви топки ?! Ще биете мъжа на почивки ли ? Любовта да не ви е състезание по надборване ? Съмнява ме мъжкото съсловие да го вълнува жена с топки.  :d030:
:d030: Ми мъже без топки не щЪ да ми досаждат и като ми се мотят в краката,без да искам взема,че ухапя някой  :d030: .И на мен не ми трябват топки  :19:
На който не му стиска да не ходи при Овчите Венери  :19: и да си стои при рачешките,рибешките и телешките  :29:
Може да сме чудовища,но сме Истински Жени  :012:

Сред овнешките все надарени преобладават  :D
Някоя скромна овенска Венера нямаме ли си  ;D
Нямаааааааааааааааааа,всичките сме най-добрите и не сме комплексаркииииии  :57: :043:
какво предимство,че ни управлява Марс и различаваме веднага  мухълите :012: :57:
« Последна редакция: Юни 09, 2015, 09:45:50 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: