Автор Тема: Психопати  (Прочетена 16141 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Психопати
« Отговор #15 -: Юни 17, 2015, 11:08:36 pm »
Според мен няма по-интелигентна,прагматична и детайлна планета от Плутон(за добро или лошо).Нямам наблюдения върху аспектите на У8 или издигнат У8 на МЦ.Едната версия за натал на Чикатило съдържа ЮпитерУ8,СЛВ на К8,но това са предположения  ;)
Сатин,ако биеш на някъде казвай  :043:
 Пък темата ми е рицари,спасители,супергерои,а не психопати.  ;D
Тренди казва силен Мерк,за мен по Мерк е най-нисшето ниво на интелигентност,освен ако не е свързан с висшите Сатурн,Уран,Плутон   :08:
Безчувственост какво е?-според мен подтискане и контрол на чувствата.Някой ражда ли се безчувствен,освен в някои романи на Стивън Кинг  :P Кои планети в аспект с Луната или може би и с У4 биха могли да дисциплинират чувствата?  ;) Пак Сатурн и Плутон(ако се сещата за други-давайте).Психопатите са продукти на средата,родили са се с интензивни чувства може би много повече от другите.
« Последна редакция: Юни 17, 2015, 11:11:01 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Психопати
« Отговор #16 -: Юни 18, 2015, 12:20:06 am »
За манипулативен и извратен - твърд аспект Луна/Венера - Нептун, Плутон в аспект към светилата или възел. Лични планети в Дева/Близнаци. Това е точно този типаж, който си описала, Satin.

Имам такива карти, но без час и не знам дали ще са ви интересни.

За убийство си трябва и Марс-Плутон, Марс в квадрат със Сатурн.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Психопати
« Отговор #17 -: Юни 18, 2015, 12:42:55 am »
За манипулативен и извратен - твърд аспект Луна/Венера - Нептун, Плутон в аспект към светилата или възел. Лични планети в Дева/Близнаци. Това е точно този типаж, който си описала, Satin.


Е, мерси… Записвам те в черното психопатско тефтерче, да знаеш. Рано или късно ще те зачеркна с червена химикалка :engel016:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Психопати
« Отговор #18 -: Юни 18, 2015, 05:45:21 pm »
В случая са ми интересни онези, които са манипулативни, изключително умни и напълно безчувствени, наслаждаващи се на това да нараняват...
Значи все пак не са безчувствени, щом изпитват наслада да нараняват, просто чувствата им са сбъркани, садо-мазо извън позволените граници.
Определено има твърди аспекти Луна-Нептун, Слънце-Плутон  :)
И кой казва, че "съчувстващите" риби не могат да изтръгват езици?
http://www.astro.com/astro-databank/Mengele,_Josef

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Психопати
« Отговор #19 -: Юни 18, 2015, 07:17:15 pm »
С Менгеле имам доста еднакви положения в личните планети :012:

Сега сериозно - интересен е големия воден тригон на слънцето с диспозиторите му, който явно подпомага злите сили на квадрата слънце - плутон. По повод тази тема си мислих, че за да се изрази малефика в посока разрушение трябва да има както лоши аспекти, така и хубави -  хубавите за енергия, която се впряга за извеждане навън на фрустрацията от лошите.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Психопати
« Отговор #20 -: Юни 18, 2015, 07:39:17 pm »
На Менгеле и на други като него се дължи огромна част от напредъка в медицината. И да - няма как да разбереш какво има в една глава без да я нарежеш, колкото и гадно да звучи. Експериментите му може да са били болезнени за пациентите, но няма данни той да се е гаврил с тях и да ги е подлагал на безцелно насилие.
Така че Менгеле изобщо няма място в тази тема. Това е един обикновен доктор с голяма амбиция, който е получил малко повече свобода за действие. Всеки лекар с амбиции на негово място би вършил същото. И пак задълбахме в някакъв хуманно-морален спор.

Чикатило. Ето, това е психопат. Не намерих карта в астрото и му направих само с дата. Марс в съвпад с Нептун и опозиция със Сатурн. И достатъчно въздух в картата, за да е идеен, убедителен и комуникативен.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Психопати
« Отговор #21 -: Юни 18, 2015, 07:58:59 pm »
http://kriminalnidosieta.com/category/seriyni-ubiytsi/potresavashto-brutalni/

Изберете си някой и дайте да го разнищим.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Психопати
« Отговор #22 -: Юни 18, 2015, 08:58:56 pm »
http://kriminalnidosieta.com/category/seriyni-ubiytsi/potresavashto-brutalni/

Изберете си някой и дайте да го разнищим.


А тия са добре, след малко ще си избера няколко  ;D

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Психопати
« Отговор #23 -: Юни 19, 2015, 12:39:54 am »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Психопати
« Отговор #24 -: Юни 19, 2015, 12:47:36 am »
http://kriminalnidosieta.com/seriyni-ubiytsi/aleksey-vasilievitch-sukletin-aligatorat-ot-kazan/

Тоя ме кефи, има подход.

 ;D ;D ;D

Преди известно време в Русия бяха хванали друг психопат-човекоядец. Канел квартални алкохолици в тях да консумират заедно алкохол и след това ги транжирал и си правил манджички. Гледах и оперативно видеозаснемане - милицията нахлува в дома му и в кухнята открива тенджерки с човешки черен дроб и картофки. Аналог на вашите дробчета по селски. :d030:

За съжаление на тоя никъде не можах да му издиря датата на раждане, дори без час.


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Психопати
« Отговор #25 -: Юни 19, 2015, 10:49:21 am »
;D ;D ;D

Преди известно време в Русия бяха хванали друг психопат-човекоядец. Канел квартални алкохолици в тях да консумират заедно алкохол и след това ги транжирал и си правил манджички. Гледах и оперативно видеозаснемане - милицията нахлува в дома му и в кухнята открива тенджерки с човешки черен дроб и картофки. Аналог на вашите дробчета по селски. :d030:

За съжаление на тоя никъде не можах да му издиря датата на раждане, дори без час.



   Тоя е двойно изперкал ;D Човекоядец не със всичкия си,черния дроб на алкохолиците цирозирал,нито вкусен,нито полезен :017:
« Последна редакция: Юни 19, 2015, 10:52:38 am от Oposit »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Психопати
« Отговор #26 -: Юни 19, 2015, 10:54:03 am »
черния дроб на алкохолиците цирозирал,нито вкусен,нито полезен :017:

От къде знаеш  ;D

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Психопати
« Отговор #27 -: Юни 19, 2015, 10:57:37 am »
Не съм се интересувала подробно, но защо точно в Русия толкова често се срещат човекоядци? Нали и Чикатило е изяждал жертвите си...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Психопати
« Отговор #28 -: Юни 19, 2015, 11:27:17 am »
Навсякъде има изперкали,просто въпрос на цензура и достъп до информация .В Африка президента на Конго си имаше добре зареден хладилник ,В Нова Зеландия и Полинезия има съмнения за скрито следване на традицията в дълбоката джунгла .В Германия по интернет се бяха сработили двама-единия се режел и пращал на другия да ги яде,доброволно .В Америка гледам има нова дрога-PSP,абсолютна анестезия и халюцинации,засега не се говори за канибалство,но мен ме съмнява,че се крие за да няма подражаване/още по-вече ,че е дрога на черните / .

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Психопати
« Отговор #29 -: Юни 19, 2015, 12:02:58 pm »
Нали наскоро един българин в Гърция си беше сготвил детенцето на супа.


Цитат
В Америка гледам има нова дрога-PSP,абсолютна анестезия и халюцинации,засега не се говори за канибалство,но мен ме съмнява,че се крие за да няма подражаване/още по-вече ,че е дрога на черните

Сега четох, не е  нова, синтезирана е през 1926, но е доста страшна.