Автор Тема: Психопати  (Прочетена 16139 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Психопати
« Отговор #90 -: Юни 14, 2016, 01:08:18 pm »
И аз с моята осмодомна Луна в квадрат с Плутон и нептунов ъглов Марс още избирам подходящата жертва  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Психопати
« Отговор #91 -: Юни 14, 2016, 01:39:19 pm »
Bin, по-обичайно е хората, родени по време на новолуние, да са объркани относно своята сексуалност, особено в по-млада, ранна възраст. Момчетата, родени по новолуние, често са заобиколени от жени като малки и може  да се чувстват завладени от своята женска страна, женственост, което в по-късен етап от живота води до объркване с реалните мъжки и женски роли. При момичета по- рядко се забелязва тази "аномалия" в следствие патриархалния произход, липса или наложена мъжка фигура, защото Луната (им) е по-близка като звучене и природа. Можеш даже и по външния вид да познаеш някои от тях- често тялото, особено лицето повтарят сигнатурата на знака Рак, лунното излъчване ( идентифицират се повече с майката), леко закръглени, подпухнали, с приятен омайващ глас, готови винаги да ти помогнат, да се погрижат за теб, как вече е друг въпрос. При тези хора цел, посока, нужди, желания, верую са обединени в едно, което е или много успешно или дава накъсо-информацията я дава цялата карта , както и някои неастрологични фактора.  :)

Papy, има си причина процентите по казуса да са в полза на мъжката половина от човечеството, като най-важната причина тук е  думичката секс:)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Психопати
« Отговор #92 -: Юни 14, 2016, 01:42:35 pm »
Някъде четох /не помня кой беше авторът/, че при пълнолуние доминира лунният принцип, при новолуние - слънчевият.

Според античните астролози Луна близо до Слънцето по-скоро клони към неблагоприятен показател.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Психопати
« Отговор #93 -: Юни 14, 2016, 01:46:41 pm »
Вярно -тук ми се струва сме с акцент риби и скорпион -ровене в подсъзнанието-слънца в риби,Луни водни,дева-анализатори,скорпион-изследователи-въпрос на модификация .Планети в падение-търсене на компенсацията -дебилитираните имат погледа отстрани,компенсират чрез съзнателна проекция ,съзнанието е отражение,опозиция :72:

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Психопати
« Отговор #94 -: Юни 14, 2016, 02:10:19 pm »
Рени е права-секс и агресия са във връзка-тестостерон .Ако не се отработи по единия начин избива по другия .Съвпадът Слънце/Луна в мъжка карта е един от факторите за обратност,но трябва да е подкрепен с друго .По-важно е какво прави марс-тестостеронът в мъжката карта .при мен е акзидентално най-силната планета,съвпад с ДСЦ,у1интерсептиран дом,у8д,съвпад с Плутону8,съвпад с Юпитер у1,10-тпва достатъчно неутрализира .Наблюдавам сексуални отклонения при мъже най-често Марс квадрат Слънце -бисексуалност .Прекалено много ин планети ,знаци акцентиране е проява на женското,анимата .Рени,външният вид,който си описала е характерен за пълнолунни,новолунните сами по себе си са по-мършави,ако няма друго да модифицира .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Психопати
« Отговор #95 -: Юни 14, 2016, 02:16:55 pm »
Bin, ти си с Венерино излъчване, така че пак помисли, какво и защо  точно така могат да се опишат новолунните мъже .  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Психопати
« Отговор #96 -: Юни 14, 2016, 02:21:19 pm »
За новолунните не знам, но наскоро попаднах на един интересен казус /случайно и не мога да го разглася/ - жена лесбо, която живее с партньорка. Квадратура между две есенциално слаби светила /Везни и Козирог/, везнишки акцент в хороскопа /с участието на Плутон/. Не е точно по темата, но ми направи впечатление.

Според по-стари астролози изявата на една квадратура може да бъде различна в зависимост от ангажираните знаци. Квадратура между две есенциално слаби планети се проявява по един начин, между две есенциално силни по друг, при смесена ще доминира есенциално силната планета. При квадратура между планети в перегрин съм забелязала, че зависи коя планета е по-издигната в хороскопа.
« Последна редакция: Юни 14, 2016, 02:27:48 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Психопати
« Отговор #97 -: Юни 14, 2016, 02:27:45 pm »
Рени ,така съм запомнил-пълнолунните имат кръгло лице,задържат вода един вид,новолунните-обратно .Имам около 1/4 излъчване везни .гледам ,,голямата тройка,, за крайна сигнатура по излъчване-или около90% .При мен само Слънце е везни и то крайно анаретно и в края на 7д-има поне 25% скорпион .Луната в 8д скорпион,8д-от съвпад на 9* със Слънце също го ,,придърпва в тая посока .Асц риби ,с уАсц Нептун в 8д,скорпион,уАсц Юпитер  в дева,но съшо с влияние на скорпион-съвпад с Плутон,у!д у*д Марс,съвпад с Плутон .Това ми бие на по-вече от 50% скорпион,25% риби,25% везни,нещо такова .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Психопати
« Отговор #98 -: Юни 14, 2016, 02:46:10 pm »
Рени ,така съм запомнил-пълнолунните имат кръгло лице,задържат вода един вид,новолунните-обратно .Имам около 1/4 излъчване везни .гледам ,,голямата тройка,, за крайна сигнатура по излъчване-или около90% .При мен само Слънце е везни и то крайно анаретно и в края на 7д-има поне 25% скорпион .Луната в 8д скорпион,8д-от съвпад на 9* със Слънце също го ,,придърпва в тая посока .Асц риби ,с уАсц Нептун в 8д,скорпион,уАсц Юпитер  в дева,но съшо с влияние на скорпион-съвпад с Плутон,у!д у*д Марс,съвпад с Плутон .Това ми бие на по-вече от 50% скорпион,25% риби,25% везни,нещо такова .

Търси спецификата, различното, уникалното-там е ключето, ще се потретя-коментирах за мъже родени по новолуние, а не за хората от новолунен тип. А ти щом се изчисли процентно в полза на Водата, значи усещането ми за венерин тип у теб го потвърждава. Когато кажа Венера, нямам предвид  Слънце Везни, нито казвайки Марс имам предвид Слънце в Овен, много малко хора успяват да стигнат до слънчевия си знак и да го изразяват съзнателно, изключение може би правят родените със Слънце в неподвижни знаци. Всеки казус, тема, сфера търсят своята специфика, които по някакъв начин се съдържат в- как мислиш, дали има някакъв замисъл в "етикета" сигнификатор/ указател ?!? , така че като се сглоби пъзела ( цялата карта) да се види истинския образ и търсеното.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Психопати
« Отговор #99 -: Юни 14, 2016, 03:58:54 pm »
Търси спецификата, различното, уникалното-там е ключето, ще се потретя-коментирах за мъже родени по новолуние, а не за хората от новолунен тип. А ти щом се изчисли процентно в полза на Водата, значи усещането ми за венерин тип у теб го потвърждава. Когато кажа Венера, нямам предвид  Слънце Везни,                                                                                                                                                             Мисля се досетих защо аз се преценявам 50% скорпи,25% риби и 25% везни,а външно ме възприемат -във форума като везни-от тези знаци само везни е ян,кардинален,мъжки-прави външно впечатление,другите са ин-ориентирани вътрешно .От трите фактора Слънцето е факторът най-много ян-пак свързано с везни .Луната не се забелязва токова външно понеже е ин,Асц е ян  ,но риби-ин .По-силно впечатление и тежест имат мъжките ян фактори когато говорим за излъчване :72: