Автор Тема: Цикъл Юпитер/Нептун в знак риби  (Прочетена 19847 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Юпитер/Нептун в знак риби
« Отговор #120 -: Юли 04, 2023, 12:04:23 pm »
Акрукс, да, може да се напарви отделна карта за ингрес на Меркурий, за по-голяма точност и специфика във времето. Но, ъглов Меркурий в сезонните карти по отношение на времето веднага дава акцент върху ветровете.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Цикъл Юпитер/Нептун в знак риби
« Отговор #121 -: Октомври 13, 2023, 08:08:07 am »
Социумът не се интересува от отделния индивид. Няма как социална планета да работи като лична. Няма как и трансцендентна да работи като социална или лична.
Христо Иванов Димитров не може да въведе лична религиозна насоченост, но ако обществото, социума одобри, приеме идеологията му- да. Това е силен Юпитер- как и дали ни одобрява обществото. Юпитер работи на ниво социум, акоработи на лично ниво, натива ще страда от излишества под формата на болести или проблеми със закона, липса или неразбирателство в близките връзки, приятелства, деца.
Винаги съм се чудила,защо нативи със силен Юпитер,на ъгъл,тронов,създава проблеми по-скоро,отколкото обратното.Брат ми е с асц стрелец и Юпитер на к4,риби.Проблемите са факт.Позната с Юпитер в 7ми,риби,години наред се върти около женен мъж,който скоро се разведе заради нея,сега пък има проблем със зачеването.

Щото не Юпитер им е проблема, а Сатурн. Те двамцата работят заедно.

Този цикъл ми е в съвпад със слънцето в 8-ми дом, 1 градус разходящ ( и квадрат с луната). Имах го миналата година в солара, спестих едни пари благодарение на детето. Слънцето при мен явно работи вече само по естествената сигнификация на 5-ти дом.
« Последна редакция: Октомври 13, 2023, 08:09:44 am от Terry »
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Цикъл Юпитер/Нептун в знак риби
« Отговор #122 -: Октомври 13, 2023, 10:12:26 am »
Тери,това за ъгловият тронов Юпитер си връщзм думите назад.Все пак ,нативите с тази позиция ,постигат набелязаните цели,независимо дали работят по въпроса.Някак има се дава,това,което искат.
А при теб,помня,че те тревожеше този съвпад,бях писала някъде,че е възможно да се опаричиш,но като наследства по-скоро.
Юпитер е упр.на 5ти дом при теб,нали?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Цикъл Юпитер/Нептун в знак риби
« Отговор #123 -: Октомври 13, 2023, 10:33:53 am »
Да У5 е. Слънцето е било хронократор, период сатурн/слънце.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Юпитер/Нептун в знак риби
« Отговор #124 -: Октомври 14, 2023, 11:54:36 am »
Тери, и Юпитер може да е проблем, както и Сатурн може да не е проблем. Но, всеки положителен аспект на силно поставен Сатурн към Юпитер  е добре шлифовано "Да".
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“