Автор Тема: Пълнолуние 28 септември 2015г :)  (Прочетена 23526 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #90 -: Октомври 15, 2015, 10:01:45 pm »
А какъв е периодът на действие на това затъмнение?
Действието на всяко затъмнение може да продължи три години, които може да се активират преди или след точния ден на затъмнението.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #91 -: Октомври 16, 2015, 12:25:30 am »
Ооооо, аз мислех, че е до следващото :(
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #92 -: Октомври 16, 2015, 01:35:10 am »
Ооооо, аз мислех, че е до следващото :(
говорим за затъмненията, а не за обикновени новолуния и пълнолуния, но дали ще има действие зависи от потенциала в натала на всеки един, например ако имаш Юпитер, включен в голям тригон в натала, едно СЗ на него ще отключи еннергията на целия голям тригон, обхващащ много домове-различни области в живота.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #93 -: Октомври 16, 2015, 01:38:28 am »
Да, но така мислех, че това затъмнение ще е със сила до следващото напролет :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #94 -: Октомври 16, 2015, 01:46:22 am »
Да, но така мислех, че това затъмнение ще е със сила до следващото напролет :)
при теб има само един тригон със Сатурн, няма други апекти, за да го мислиш, за разлика от предходното- слънчевото, което от 7д квадратира Марс У4, У8, който е в 3д, но почти на ИЦ- отношенията с ММ ще са подложени на изпитание, истерията е от там  :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #95 -: Октомври 16, 2015, 02:19:33 am »
Благодаря ... няколко дни ме носеше на ръце, днес реши да ме кове с пирони ....

А колко време мислиш ще е отзвука от сл. затъмнение? Надявах се да е со 9 март - когато е следващото, но ... :(
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #96 -: Октомври 16, 2015, 09:45:07 am »
 :58: Дано  :) Това, което отмина е първото, откакто се занимавам с астрология и тепърва ще наблюдавам влиянието върху себе си :)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #97 -: Октомври 16, 2015, 06:05:37 pm »
Благодаря ... няколко дни ме носеше на ръце, днес реши да ме кове с пирони ....

А колко време мислиш ще е отзвука от сл. затъмнение? Надявах се да е со 9 март - когато е следващото, но ... :(
написах ти в предния коментар, че при теб това затъмнение не прави нищо съществено в натала ти, за да оказва продължително влияние и накратко, да не го мислиш, а ти продължаваш...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #98 -: Октомври 16, 2015, 06:07:38 pm »
Действието на всяко затъмнение може да продължи три години, които може да се активират преди или след точния ден на затъмнението.
Пропуснах да напиша, че цитатът е от книгата на Ръшман, не съм си го изсмукала от пръстите, докато щракам по клавиатурата  ;D

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #99 -: Октомври 16, 2015, 06:32:59 pm »
Пропуснах да напиша, че цитатът е от книгата на Ръшман, не съм си го изсмукала от пръстите, докато щракам по клавиатурата  ;D
   Астрологията не е само математика,едно СЗ като направи резонанс с натала е като резонанса на кристалните чаши като се потърка ръба-звънтят дълго след това,обратно като няма резонанс с натала,звукът е тъп.заглушен или няма звук-реакция събитие .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #100 -: Октомври 16, 2015, 06:36:19 pm »
   Астрологията не е само математика,едно СЗ като направи резонанс с натала е като резонанса на кристалните чаши като се потърка ръба-звънтят дълго след това,обратно като няма резонанс с натала, звукът е тъп.заглушен или няма звук-реакция събитие .
А тук какво по-разлино съм написала?
говорим за затъмненията, а не за обикновени новолуния и пълнолуния, но дали ще има действие зависи от потенциала в натала на всеки един, например ако имаш Юпитер, включен в голям тригон в натала, едно СЗ на него ще отключи енергията на целия голям тригон, обхващащ много домове-различни области в живота.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #101 -: Октомври 16, 2015, 06:38:01 pm »
Акрукс това беше в съгласие с тезата ти,може да не съм оформил цитатите добре :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #102 -: Октомври 16, 2015, 09:29:40 pm »
Винаги има насоченост към планетата/ - ите, точка активирани от СЗ, но понеже повечето хора, гледат с "просто око " на същата и не я виждат, поради "заслепяване "(субективност ) . Всяко СЗ носи възможности, инициатива, насока към това, просто всеки да си върви по собствения път ( лунни възли ) интегрирайки, онова което иска (Слънце) , с онова, от което има нужда (Луна) . Аспектите на СЗ към натални/прогресивни планети ще покажат начинът, по който (ще ) го преживяваме в периода . Не е задължително продължителността на СЗ да е разликата до следващото такова в годината. Между две СЗ има поне едно Новолуние, което маркира началото и характера на предстоящия сезон ( стихия ) , което може да приключи действието на СЗ, ако под някаква форма силно активира натала. Обикновено там , където попада СЗ в картата, човек не изразява съзнателно природата , качествата на планетата и/или дома ; липсва обективност и се забелязва силна консервативност. Но пък който знае как и успее  да си създаде нужното пространство за себе си, "кошничката " му се пълни със "златни яйчица", след като отмине торнадото/ СЗ .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #103 -: Октомври 16, 2015, 10:17:24 pm »
Благодаря Ви :) Пак си погледнах картата, нагодих си нещата, но ме дразни това, че си знам ситуацията и по своята карта действам с напасване. Докато за един незапознат вярвам, че ще изглежда различно :)
Над силата е само умението да я владеем!